Девочки вчера принесли повестки соседям мужчинам.
Кому то вручили , а кого то не было дома.
Мужчины в военно форме стали стучать по всем соседям.
Вышла соседка и они набросились на неё.Тон и манера разговора были мягко говоря не красивые.
Женщину стало трусить от страха , ей под 70 лет.
Возможно военные подумали что мужчину которого они ищут её сын , а она его скрывает.
Спрашивали где сосед , может он скрывается где , знает ли она родственников , и ещё пригрозили в конце.
Соседа нашего мы не видели уже месяцев 9 там . И он новый сосед жил там только как пару лет, ничего не знаем о нём.Летом мы выдели как он вывозил какие то вещи.
Вообщем сказала она всё что знала.
А они ещё давай угрожать , вы смотрите , если вы соврали , или скрываете что, то будете отвечать за свои слова.
Мы все конечно офигели от беседы этих военных.
Соседку трусило ещё пол дня , подскочило давление.
Вот мне интересно военные со всеми так общаться , таким тоном и манерой ?
Нас это возмутило , так общаться с женщиной ещё и постарше …
Вообщем сказала она всё что знала.
НамСвоюРобити• 06 мая 2022
Ответ дляGirlSuper
Але шо писати ?
Може дочка її буде розбиратись , її вдома не було, вони би їх точно послала.
В якому сенсі ´що писати’?
Все що було.
Про погрози і хамську поведінку.
Своїми словами з вказанням дати візиту і призвищами, якщо запам´ятали. Якщо ні, то описом зовнішності.
Все що було.
Про погрози і хамську поведінку.
Vita_Nikita• 06 мая 2022
Ответ дляGirlSuper
Так ви праві.
Але чи мають вони право так говорити ?
Ось в чому питання
Але чи мають вони право так говорити ?
Ось в чому питання
Нет,конечно.По хорошим делам,ей просто ответить ’не знаю’ и закрыть дверь
Ответ дляGirlSuper
Так ви праві.
Але чи мають вони право так говорити ?
Ось в чому питання
Але чи мають вони право так говорити ?
Ось в чому питання
Я не вірю нічому, поки сама не почую. Так що не можу висновки ніякі зробити. Але я знаю, що на ЗУ уклоністів та втікачів багато, ось до них так і ставяться. Я сама до них без поваги відношусь.
Ответ дляGirlSuper
Я не знаю може це у нас така жесть .
Теж приносили сусіду так на дружину накинулись теж.
Я лиш не знаю чи то ті самі носять.
Воєнні може багато де були , і може дійсно чоловіки десь переховуються , і ці воєнні починають вести себе як на допиті десь .
А цій сусідці сказали що будуть піднімати усі документи на батьків цих мужчин і шукати де вони ніби то можуть переховуватися.
Я лиш не знаю чи то ті самі носять.
А вы уверенны, что это повестку принесли, а не ДРГшника искали?
Ответ дляНамСвоюРобити
В якому сенсі ´що писати’?
Все що було.
Про погрози і хамську поведінку.
Все що було.
Про погрози і хамську поведінку.
Зараз це все даже не розглядают. Ви попробуйте дозвонитися на горячу лінію військову. Не знаю, чи кому вдалось. У військових інші справи зараз.
В готель, де жила мама, приходили військові і шукали чоловіків.
Ходили по номерах (не мають права). Мама спочатку готова була пустити, її чоловік помер рік тому і вона жила сама.
Але потім військовий почав щось кричати «так швидко відкрили двері, я сказав». І мама сказала, що нікого не пустить) почали погрожувати поліцією, а мамі то що) вона дійсно нікого не ховає
Ответ дляclernikol
Ну у них була папка і бумажки . Я ж кажу деяким мужчинам дали повістки .
А за решту кого нема вдома або не відкрили двері - почалось …
Але як вище вже писали , не треба було виходити тай все
НамСвоюРобити• 06 мая 2022
Ответ дляYana_pl
Все розглядають.
Якщо, звісно, є що розглядати.
На гарячу лінію я не пропонувала дзвонити.
Якщо, звісно, є що розглядати.
Ответ дляMtatjana
Дякую.
Просто от мені було цікаво чи це нормальна їх поведінка .
А виявляється ні.
Ответ дляGirlSuper
Дякую.
А виявляється ні.
Ні, ви ж розумієте, що вони не мають права заходити на територію приватної власності, тільки у випадках, коли дійсно є інформація, що там - «уклоніст», і то, лише з поліцією
Ответ дляGirlSuper
Це правда . Лиш при чому тут сусіди .
Хто зна, що там бабка тихенько сказала, що ви не чули))) може послала?))) Розбирати чужі розбірки, це погана справа. Ви теж могли не все чути. Або вам би сказали неправду. Облиште це. Ви поруч стояли там?
Я нікого не захищаю, хамів багато в різних професіях. Но все може бути.
В мене колись був випадок давно. Їду в тролейбусі з подругою.. В подруги білет зіжмаканий був і до неї контролер приколупалась, купляй інший. Подруга техенько послала її ’за кораблем’, ніхто не чув. Але контролер так волала, що люди кричали їй що вона неадекват. По суті подруга винна, а зробили несповна розуму контролера.
Ответ дляMtatjana
Короче ми вже всі навіть задумались якщо знов буде така бесіда то викличемо поліцію нехай тоді приполіції обшукують і говорять так як і говорили з погрозами
Oleksa1551• 06 мая 2022
Ответ дляMtatjana
Да, с каким-то документом-постановою. Ордер в полиции, а у военкоматчиков может что-то свое. Или вообще ничего они сами не могут, в паре с прлицией должны приходить, если хотят заходить и проверять что-то внутри квартиры
Mira29-c3c3• 06 мая 2022
Ответ дляgizma2019
а на допросе так можео сбя вести и на людей бросаться?
и еще, вы видимо на допросах никогда не были, нет там такой жести, по сути, это просто беседа
Так -так ,просто «беседа».
Ответ дляЕвгения_Д
Разные были с самого начала. Сейчас не знаю.
При мне на ветру семью с малышами досматривали. Даже кроксы детские демонстративно перетрушивали.
А знакомым, которые из Сум ехали проездом, обозвали сепаратистами и сказали ’Мы вас сюда не звали’. Ехала семья с детьми, муж-ТРО вывозил своих в безопасное место, чтобы не подвергать опасности в случае оккупации.
От человека зависит
У нас на машине было написано ’дети’, вы б видели как на западной орали почему дети а не діти!
4erepashka• 06 мая 2022
Ответ для_Alekssandra_
Попадались пару раз ’хамло’, но не полицейские или военные, а простые мужики с автоматами на сельских трассах, которые непойми, что хотели.
как это не пойми,надели ’властью’ вот и наслаждаются....как там про синдром вахтера...