Можно ли где-то за границей сделать довереность на родственника?
Avanturistka• 06 мая 2022
Ответ дляinuska007
Да,так долго ждала,думала уже и не получу,а только уехала,они пришли.
перекиньте собі на приват. обираєте міжнародні перекази, вестерн юніон, вводите код-суму-країну (Італія у вас?) і за пару сек вони на вашому рахунку
Ирина -04c0• 06 мая 2022
Ответ дляAvanturistka
вам смс прийшла? там має бути номер переказу
Не підкажете и мені як це зробити ?виплата прийшла на Укрпошту
Номер переказу є
Далі через перекази вестерн юніон я можу скинути на приват картку ?
Номер переказу є
Avanturistka• 06 мая 2022
Ви отримали переказ Western Union вiд ВПП ООН
MTCN: --- тут є цифри.
Amount: --- сума
SEND Country: Italy
SEND Company: WFP
таке смс маєте?
MTCN: --- тут є цифри.
Amount: --- сума
SEND Country: Italy
SEND Company: WFP
таке смс маєте?
Ответ дляAvanturistka
Переказ шо надійшов на укрпошту, неможливо нікуди перевести, переадресувати теж
Хіба якшо в Україні лишився Ваш паспорт, то попросити когось з родичів, можливо їм віддадуть, шанс не великий але можливо
Ответ дляPtashkaO
А что значит терминовый?
Сколько времени дают на забрать?
Avanturistka• 06 мая 2022
Ответ дляPtashkaO
мені також на укрпошті мали видавати. але якщо є таке смс, можна на укрпошту не йти.
lana vinogradova• 06 мая 2022
Ответ дляinuska007
Нас попередили, що тільки особисто, і тільки на укрпошті можна забрати.
lana vinogradova• 06 мая 2022
Таке смс?
Otrymaite terminovyi perekaz номер na sumu 4440 hrn u viddilenni zviazku iz pereliku . Dovidka za telefonom 0 800 300 545
lana vinogradova• 06 мая 2022
Ответ дляinuska007
Так,схоже.
Тоді перша виплата лише у відділенні. Немає можливості приїхати? Проконсультуйтесь ще на гарячій лінії.