inuska007• 06 мая 2022

Денежный перевод на укрпочте,а я сейчас не в Украине.

Можно ли где-то за границей сделать довереность на родственника?
Не ангелы• 06 мая 2022
пришли выплаты ООН?
автор inuska007 • 06 мая 2022
Да,так долго ждала,думала уже и не получу,а только уехала,они пришли.
Avanturistka• 06 мая 2022
Ответ дляinuska007
перекиньте собі на приват. обираєте міжнародні перекази, вестерн юніон, вводите код-суму-країну (Італія у вас?) і за пару сек вони на вашому рахунку
Avanturistka• 06 мая 2022
вам смс прийшла? там має бути номер переказу
Ирина -04c0• 06 мая 2022
Ответ дляAvanturistka
Не підкажете и мені як це зробити ?виплата прийшла на Укрпошту
Номер переказу є
Далі через перекази вестерн юніон я можу скинути на приват картку ?
VIKYSIA• 06 мая 2022
Если на Укрпочту то на карту не перевести
Avanturistka• 06 мая 2022
Ви отримали переказ Western Union вiд ВПП ООН
MTCN: --- тут є цифри.
Amount: --- сума
SEND Country: Italy
SEND Company: WFP

таке смс маєте?
PtashkaO• 06 мая 2022
Ответ дляAvanturistka
Переказ шо надійшов на укрпошту, неможливо нікуди перевести, переадресувати теж

Хіба якшо в Україні лишився Ваш паспорт, то попросити когось з родичів, можливо їм віддадуть, шанс не великий але можливо
VIKYSIA• 06 мая 2022
Ответ дляPtashkaO

А что значит терминовый?
Сколько времени дают на забрать?
Avanturistka• 06 мая 2022
Ответ дляPtashkaO

мені також на укрпошті мали видавати. але якщо є таке смс, можна на укрпошту не йти.
manunya19• 06 мая 2022
Ответ дляinuska007
Сколько ждали по времени ?
lana vinogradova• 06 мая 2022
Ответ дляinuska007
Нас попередили, що тільки особисто, і тільки на укрпошті можна забрати.
lana vinogradova• 06 мая 2022
Таке смс?
Otrymaite terminovyi perekaz номер na sumu 4440 hrn u viddilenni zviazku iz pereliku http://ukrposhta.ua/perekazati/poshtovi-perekazi-v... . Dovidka za telefonom 0 800 300 545
Sana_T• 06 мая 2022
Перекпз зберігається 30 днів, якщо не отримаєте...повнртається. перевести його неможливо....
автор inuska007 • 06 мая 2022
Ответ дляlana vinogradova
Таке смс?
Так,схоже.
lana vinogradova• 06 мая 2022
Ответ дляinuska007
Так,схоже.
Тоді перша виплата лише у відділенні. Немає можливості приїхати? Проконсультуйтесь ще на гарячій лінії.