Хто небудь знає , чи дозволяють банки зараз відправляти долари із України за кордон? Яка максимальна сума відправки? Яким способом вигідніше відправити велику суму? Western union, чи може щось інше є?
Ответ дляЛена-гарне взуття
я відправляла в США свіфт переказом
Коли відправляли і через який банк? Я подзвонила в ощадбанк, мені сказали Свіфт відправляють тільки у разі потреби на навчання або лікування. І відправляють Свіфт на університет чи лікарню. Але там така оператор сиділа, що я чомусь не впевнена у її знаннях по Свіфт.
Ответ дляPtashkaO
Саме надійне і швидке USDT чи люба інша крипта
Комісія нуль або копійки, моментально, ніяких лімітів, хоч мільйони відправляйте,
Взагалі нічого не знаю про це, повний нуль. Куди треба йти із готівкою щоб переслати гроші?
Ответ дляpragaElena
все правильно сказали
зараз не можливо свіфтом крім навчання або лікування - і то не факт що пройде
Ответ дляpragaElena
з готівкою ?
завести готівку на карту/рахунок > на бінанс (без комісії) > на гаманець отримувача. все
пс: може хтось останні дні поповняв карти через iBox , працюють? яке місто? в нас 3й день неможливо ніде поповнити, жоден термінал не працює..., поки викручуюсь через знайомих кому треба готівку на руки
* шось мені це не подобається...
Ответ дляMercuri
Автор, удалось ли вам отправить без комиссии и как?
Нет