Магазині, автобусі, просто коли йдете по вулиці і немає можливості десь заховатися.
Що робити вдома всі вже знають, а якщо допустимо гуляємо десь в парку, а додому далеко то шо робити? Дякую
dreamsunny• 06 мая 2022
В магазинах, если есть подвалы , то должны пускать в укрытие....по крайней мере нас уже дважды в Сильпо просили спуститься в подвал во время тревоги....
В транспорте советуют выходить и искать укрытие,если не нашли но видите или слышите что летит ложиться на землю, желательно в какое-то углубление и накрыть голову руками....
Ответ дляdreamsunny
В нас не пускають. Кажуть лишати покупки і виходити. А дальше шо непонятно... Але я ще не була в магазині при тривозі
Nata.t.1970• 06 мая 2022
Ответ дляМамаБест
Шо робити, якщо ми їдемо машиною? Вертатися чи їхати вже куди їдемо?
Простите,Вы эти 2,5 м все время в Украине находились?
annetta888• 06 мая 2022
Изучить карту бомбоубежищь, планировать маршрут из рассчёта добраться до бомбоубежища/подвала за 10 минут.
dreamsunny• 06 мая 2022
Ответ дляМамаБест
Если у магазина нет подвала, то надо действительно покинуть магазин и искать укрытие , обычно в магазинах говорят, где ближайшее...
Nata.t.1970• 06 мая 2022
Ответ дляМамаБест
1,5 місяці була за кордоном, вже місяць в Україні
За этот месяц у Вас ни разу днем тревог не было?
Или Вы дома сидите безвылазно?
annetta888• 06 мая 2022
Паркинги тоже подойдут.
Мне почему-то очень запомнился сюжет в новостях.
Сосед той семьи из Одессы, которая погибла с новорожденным ребенком
Он говорил - готовлю кушать на кухне, а тут обваливается пол.
То есть человек даже не слышал тревогу и не реагировал
Nata.t.1970• 06 мая 2022
Ответ дляannetta888
Паркинги тоже подойдут.
А Вы всегда реагируете?
Ответ дляannetta888
Паркинги тоже подойдут.
А она была до?
annetta888• 06 мая 2022
Ответ дляNata.t.1970
Вот интересно:Те,кто дает советы-сами Так делают?
Да.
И правило 2 стен, если в доме.
Ми рідко виїжджали кудись, але мітко, як то кажуть...одного разу, поки були з донькою в магазині (цокольний поверх) спрацювала тривога. Коли ми вийшли і чекали на зупинці маршрутку, почало бахкати, недалеко від нас!
Я була в шоці, не знала куди дітися, а народ кругом спокійно так стояв собі...
Виявилося, що в той день прилетіло у в/ч(((
Тому для мене теж питання- як і куди.
Сьогодні виїхала в місто, люди продовжують гуляти, не дивлячись на сирени.
Тому для мене теж питання- як і куди.
Норвежская_лесная• 06 мая 2022
Мне интересно, а что, если едешь в поезде/автобусе и просто выйти нельзя?
Nata.t.1970• 06 мая 2022
Ответ дляannetta888
Да.
И правило 2 стен, если в доме.
Окей
А днем укрытия ищете?
Ответ дляPole
Тому для мене теж питання- як і куди.
Я також маю подібне ’щастя’ - потрапити у ’цікаву’ ситуацію навіть у дуже ’безпечному’ регіоні. Моя жопа сама шукає пригоди.
Nata.t.1970• 06 мая 2022
Ответ дляМамаБест
Я вийшла на роботу, тепер думаю. Боже, це так важливо де я була??) Ну яка різниця? Питаю, є якась пам´ятка на цей випадок?
Нет,просто,честно,Вы для меня уникум.
Поэтому и спросила
annetta888• 06 мая 2022
Ответ дляNata.t.1970
Окей
А днем укрытия ищете?
Да. Я знаю карту укрытий по всем своим маршрутам. Есть 10 минут добежать до них