.Апельсинка.• 06 мая 2022

Чи є якась пам´ятка на випадок, якщо тривога застала в:

Магазині, автобусі, просто коли йдете по вулиці і немає можливості десь заховатися.
Що робити вдома всі вже знають, а якщо допустимо гуляємо десь в парку, а додому далеко то шо робити? Дякую
Nata.t.1970• 07 мая 2022
Ответ дляSielo
Мені пригодився. Кинули зібрану їжу в авто і доовго страшно втікали, не уявляю як було бігати по маркету під час свисту ракет. Береженого Бог береже.
А из какого Вы города?
Nata.t.1970• 07 мая 2022
Ответ дляSielo
Зависит от города
Я из Киева,рядом два раза дома взрывались,свиста ракет,пока,не было
Все спокойно ходили по магазинам
Никто не выехал
Разные города- разное поведение в них
ir.zhuck• 07 мая 2022
Ответ дляNata.t.1970
Да,я тоже удивлялась Таким темам.
Вам,например,пригодился этот чемоданчик и запас еды?
Мені так. Коли потрібно було виїжджати з Києва з дитиною, то основні речі вже було складено (і доки в тому числі).

Моїй невістці б пригодився, якби вона зібрала. В неї було 5 хвилин на те щоб вночі без світла зібрати себе і малу дитину і вибігти, бо бомбили просто поруч з будинком. Але, так як нічого не збирала, то виїхала в тому що було на ній і дитині і тільки з паспортом і свідоцтвом дитини. Все. Все інше залишилось в квартирі.