Стрекозявка• 06 мая 2022
На днях жду. Где-то мелькало, что если впо, то больше будет. Попахивает бредом. Посмотрим
Кофеиночка• 06 мая 2022
Соціальна допомога по інвалідності і пенсія по інвалідності - це різні речі. Якщо мова іде саме про допомогу, це залежить від фінансування по регіонах. Може бути різниця день -два. На даний момент Казначейство затримує соцвиплати, але це не більше, ніж на день - два.