У мене собака вихована, знає команди. Але є безліч знайомих, хто собак не виховує, вигулювати надвір не вигулює. Аргументів у цих людей багато, але, на мою думку, то лінь.
JaSonechko• 07 мая 2022
Ответ дляHeksa
Ви серйозно?
Знайомому дрібна шавка прокусила ногу. Просто так. Він йшов вулицею, вона на нього накинулась і вкусила за щиколотку. Він її пнув, що вона аж відлетіла як м´яч. Хазяйка мало сама його не покусала)))
Будь яка собака потребує дресировки. Не лише велика.
Почему-то мелких иногда выгуливают еще и без поводков. При куче случаев,когда того чиха хватало на один клац собачке покрупнее. При этом еще и в качестве пресечения ора просто берут на руки. Понятно,что оно,вроде,и мелкое. И физически хозяину справиться вообще не вопрос.