Дівчатка, привіт!
Можливо, у когось було схоже, поділіться досвідом, будь ласка. Термін вагітності - 4 тижні ембріональних (6 акушерських). Є темно-коричневі вже тиждень. 5 дні приймаю дуфастон (6-8 таблеток на добу), свічки папаверин та транексам. Покищо без змін. Нещодавно випала нагода порадитися із ще 2-ома акшерами-гінекологами. Одна говорить, що ця терапія зайва, бо немає доведеної збережувальної терапії на таких термінах. Інший лікар за призначені, але каже, що дози дійсно конячі. Мій прогестерон вище середнього. Моя ж лікар (що призначила) говорить, що якщо покину, то буде викидень. Справа в тому, що від дуфастону повністю зникає апетит, їм через силу. За тиждень вже -1,5 кг, не впевнена в його користі наразі. Є припущення в лікарів щодо гематоми. На УЗД поки видно тільки рідину в матці та плідне яйце.
Поділіться досвідом, у кого було схоже? Як лікувалися? Чим закінчилося?
Вагітність дуже й дуже бажана.
Unmistakable• 07 мая 2022
У меня такое было при угрозе. Лежала на сохранении 3 недели, кололи уколы и очень долго принимала дуфастон. Это очень серьезно, слушайте врача.
Oleksa1551• 07 мая 2022
Ну а кроме узи что-то было у вас? Железное подтверждение нормальной беременности - хгч дважды с промежутком в два дня.
А так неясно. Дюфастон просто до лампочки, если друг там что-то пошло не так. Смотрели хгч?
Unmistakable• 07 мая 2022
Ответ дляOleksa1551
Да. 100% надо смотреть хгч в динамике.
Ответ дляOleksa1551
Так, ХГЛ у динаміці відслідковуємо, здавала тричі за останні півтора тижні, наразі все позитивно, росте добре. Наступний аналіз 10.05, а УЗД - 12.05. Дуже хочеться, що все було добре. Після того, як була трубна 2 роки тому та лапароскопія, ця вагітність дуже бажана.
Ответ дляOleksa1551
Это сколько задержка у вас?
Сьогодні вже 15-ий день затримки.
Дуфастон я б точно не відміняла. Але дози і справді якісь великі, але й таблетки з різною дозою ж йдуть, я не знаю, яка в вас виходить сумарно. Я приймала його всю вагітність. Апетит був нормальний, може в вас так виражається токсикоз? Хгч перевірте, звичайно. Мазати може по великій кількості причин, якщо у вас матка ммм, не пам’ятаю як це, двурога. Ще якщо У вас передлеження плаценти. В мене таке було, більше 2 неділь мазало…
Unmistakable• 07 мая 2022
Ответ дляPivnich-0102
Не прерывайте приём дуфастона без указания врача.
Oleksa1551• 07 мая 2022
Ответ дляPivnich-0102
Сьогодні вже 15-ий день затримки.
Ну ясно одно, раз начали дюф, то, конечно, бросать нельзя ни в коем разе. Лежите значит спокойно, не шастайте. Даже на хгч может не ходите. А на узи обязательно чтоб уже на таком сроке узрели зародыша, а не только яйцо.
Ответ дляUnmistakable
Дякую за відгук! Лікар говорить, що поки на таких термінах не кладуть на збереження. Тому дотримуюся рекомендацій по збережувальній терапії + вітаміни (фолієва, магній B6), фізичний та статевий спокій звісно.
Ответ дляPivnich-0102
Ви слухайте лікаря, який говорить про дуфастон. Бо бачила я тих акушерок і лікарів, яким пофіг. По типу - такий срок маленький, що там зберігати, ну вийде і вийде. Чого ви взагалі зі своїми 6 неділями приперлись… у мене так будо , кров пішла , і я на узі, а вона мені. Та там ще нічо не бачу, що ви приперлись. Низько ваше яйце прикріпилось, то якщо вийде скоро, не переймайтесь. Я в шоці була! Але, тьфу тьфу, все добре. Он повзає малюк)
Ответ дляLakori
Можливо, й токсикоз, звісно. По дуфастону, то:
1 день - 100 мг препарату
2-3 - 80 мг
Далі - по 60 мг на добу.
1 день - 100 мг препарату
2-3 - 80 мг
Далі - по 60 мг на добу.
Ответ дляLakori
Так, дуже важливо потрапити на добросовісного лікаря. Дуже рада, що у Вас все вийшло. Здоров’я вам та малюку 🥰
Солнечная_• 07 мая 2022
У меня было, с 5 недели до 10 где-то, мне сказали, что это гематома выходит , ничего не назначали . Опытный врач сказал, что на таком сроке сохранять не надо , все решает природа , ща исключением, когда к женщины есть реальные проблемы с вынашиванием , доказанные анализами
Монашка в миру• 07 мая 2022
А прогестерон до приймання дуфастона і вже на ньому ви здавали? Багато хто скаже, що по крові таке не відслідковують і це дурниця. Але на власному досвіді переконалась, що є сенс. А рідина в матці біля плідного яйця це може бути як сукровиця, тобто реакція самого ендометрію на імплантацію і ПЯ.
Ну і дійсно різка відміна дуфастона спричинить кровотечу, навіть якщо з ембріоном все ок. Тому знижувати дозу потрібно поступово. Наприклад днів 3-4 пити 5.5 таблеток, потім ще дня 4 пити 5 таблеток і так далі і дивитись хгч і узд. Хай все у Вас буде добре!
Ответ дляМонашка в миру
До початку прийому здавала, був вище середнього (38,62 нг/мг при нормі 11,0-44,3 у першому триместрі). Після ще не здавала.
Монашка в миру• 07 мая 2022
Ответ дляPivnich-0102
Якщо високий, то плавно можна знижувати дуфастон.
Ответ дляСолнечная_
Ну, це ж і мені деякі лікарі говорять, що не існує доведеної користі дуфастон, окрім 3-ох випадків (коротка шийка матки, низький прогестерон або ЕКО), бо інакше організм припинить виробляти свій прогестерон.
Так, розумію, що вже почала пити і навіть злазити з нього треба поступово. Проте, чекатиму наступного тижня (аналізи та УЗД).
Солнечная_• 07 мая 2022
Ответ дляPivnich-0102
Удачи вам, пусть все получится)
Ответ дляМонашка в миру
Дякую за ваші відгуки 🌼
Алина-1240• 07 мая 2022
Угроза выкидыша.но тут двояко,организм иногда так избавляется от генных мутаций и нежизнеспособного,посему сохранять или не сохранять,тут уже такое
Ответ дляCat88
У меня было с 8 недель до 12, один раз по ногам побежало даже, по УЗИ ни гематом ни угроз, естественно врач выписал гормоны, я их не пила,все прошло само
Мені зараз поліп приписують. Але точно дізнаємося на 12 тижні при скринінгу. В мене після того кожні 2 тижні кровотеча. Болей, гіпертонусу чи відслойок немає. А кровить час від часу.