рф анонсувала нові удари по Волинській та Львівській областях
Такими постами Мінфашизм росії наперед готує алібі для обстрілів.
❗️Прохання не ігноруйте повітряні тривогу у ці дні!❗️-вот такое у нас в новостях, будьте осторожны....
Art_ksenya• 08 мая 2022
Ответ дляil-mari
хотела поехать на дачу, теперь не еду..
так, навпаки, краще виїхати з міст
Tayano4ka_Tayano4ka• 08 мая 2022
Ответ дляArt_ksenya
так, навпаки, краще виїхати з міст
Ми виїхали 24 із Сум в село. Насилу повернулися через 2 тижні. Проїжджали російський блок-пост. Через 2 дні після цього село окупували. В місті було більш безпечно на той час.
Rabbit2012• 08 мая 2022
Эти идиоты в своей думе уже ляпнули, что цель их операции специальной- войска у границ Польши.
frumoasa17• 08 мая 2022
Ответ дляFinetouch
Я не пойму это месть за змеиный или что это?
Ночью у соседей окна вылетели
Я думаю, що це так, це помста нам одеситам та тим хто в області. Там на ньому майже все знищили. Є фото.