Муркамурковна• 08 мая 2022

Що посадити у висячі вуличні вазони

Раніше в мене там були всякі сульфінії.... Але зараз нема змоги купити.. Багато вазонів, що посіяти... Що б виросли..
В наземні посіяла чорнобривці....
alena2013• 08 мая 2022
Алиссум ампельный

Э-велин@• 08 мая 2022
Мне нравятся очень плющи, когда свисают. Пеларгонии плющелистные тоже свисают, цветут все лето.
Но в этом году тоже пустые вазоны и чувствую, так и останутся
автор Муркамурковна • 08 мая 2022
Ответ дляalena2013
Алиссум ампельный
Поїду в Київ.. Треба пошукати, дякую!! Класні такі
автор Муркамурковна • 08 мая 2022
Ответ дляЭ-велин@
раніше я не заморачувалась, купувала все шо подобається і навіть під колір... Цього( того шо були) року..
А тут((( треба всеодно не падать духом! Шось робить!!!
irina _d• 08 мая 2022
О, послушаю. А то меня ампельные петунии давит жаба покупать, дороговато. Обычных петуний купила немного, а висячие горшки пустые в сарае лежат(
Mrs.Ochmonek• 08 мая 2022
Ответ дляalena2013
Алиссум ампельный
клас! цікаво, чи вибагливий
автор Муркамурковна • 08 мая 2022
Ответ дляirina _d
Я сьогодні заїхала 1 петунія 40 грн.. Капец, мій улюблений сад центр розбомбили, я там по 8-10 грн набирала кучу, висячі ці горшки купувала по 80-100 грн, за 1 сезон 24 штуки, на кажному дереві по 1-2 були і під кожним деревом стоїть горшок...
Зараз висячий горщик 220 грн....
Не.. Поки не, а так краси хочется
irina _d• 08 мая 2022
Ответ дляМуркамурковна
Зараз висячий горщик 220 грн....
Не.. Поки не, а так краси хочется
Ого, мы по 15 грн купили 20 штук.
По 40 точно не брала бы(
У меня тоже ящиков дофига, в этом году повесила только два и три вазона круглых на ступеньки поставила, на все ящики не осилю трату.
автор Муркамурковна • 08 мая 2022
Ответ дляirina _d
Ого, мы по 15 грн купили 20 штук.
По 40 точно не брала бы(
Треба в Київ їхати, може там дешевше...... А тут де я, то ціни....

Inna__G• 08 мая 2022
Пеларгония ампельная
Лорисель• 08 мая 2022
петрушку,кріп,базилік, кущ помідорів,перець. шось,що можна потім з*їсти. зараз не до витребеньок у вигляді петуній
parele• 08 мая 2022
Я в этом году тоже вазоны подвесные не достаю. Руки не стоят. Пока только посадила анютины глазки в горшки.
автор Муркамурковна • 08 мая 2022
Ответ дляInna__G
Пеларгония ампельная
Вона виросте? Якщо посіяти зараз?
Гл@ша• 08 мая 2022
Традесканціюбуду виносити вже
автор Муркамурковна • 08 мая 2022
Ответ дляЛорисель
В мене для цього свої 2 сотки, маминих 16 і гектар... Мені квіти треба, шо б я вийшла з будинку і хоч трохи радості...
автор Муркамурковна • 08 мая 2022
Ответ дляparele
Я їх обожнюю... 120 грн пучок із 6 штук (((
Поїду в Київ, може там дешевше бо під Києвом... Може я просто не щнаю де) але тут в нас шо по житомирській шо по варшавці.... ((( побито все
Э-велин@• 08 мая 2022
Ответ дляМуркамурковна
Да я роблю, духом не падаю) Просто и купить то негде. Транспорт не ходит. Зато рассады насеяла, помидоры насажу прямо в клумбы. Пусть растут
автор Муркамурковна • 08 мая 2022
Ответ дляГл@ша
Традесканціюбуду виносити вже
Ооо в мене її капец скільки))) але просто в клумбах) у вас вже горшок, а мені треба шо б ото тільки посіяла)))
автор Муркамурковна • 08 мая 2022
Ответ дляЭ-велин@
Я так цибулю натикала)))) прям між квітами

parele• 08 мая 2022
Ответ дляМуркамурковна
Я заказывала новой почтой. 40 шт. 200 грн.
Э-велин@• 08 мая 2022
Ответ дляМуркамурковна
Вона виросте? Якщо посіяти зараз?
Вырастет, только цвести будет глубокой осенью. Сейчас уже рассадой надо сажать
автор Муркамурковна • 08 мая 2022
Ответ дляparele
Значіть таки треба їхати))) відать местні трохи приах.... лі...)
автор Муркамурковна • 08 мая 2022
Ответ дляЭ-велин@
Заскрініла... Посію, а далі буде видно..
Юлия Днепропертовск• 08 мая 2022
Ответ дляМуркамурковна
Ого. Я на днях по 15 купила. Может попробовать с пересылкой? Есть група в фейсбуке марічки квіточки. Там много всего и отправляют, по фото все приходит в хорошем состоянии
parele• 08 мая 2022
Ответ дляМуркамурковна
Если хотите, могу в личку написать профиль продавца, я на ФБ заказывала в группе, вдруг у неё есть ещё.
автор Муркамурковна • 08 мая 2022
Ответ дляЮлия Днепропертовск
Оо дякую!!! Я все-одно зганяю в Київ, може там в адекваті... Але ж і збираю інфо, вдруг не то шо б зразу купить насіння)
автор Муркамурковна • 08 мая 2022
Ответ дляparele
канешно!!!!!
fish777• 08 мая 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
клас! цікаво, чи вибагливий
Нет, а если занести на зиму в дом и на след.год будет. И черенков можно будет сделать.
бобкина• 08 мая 2022
Посадите будру вариегатную, неприхотливое, плети метр длиной.
Вербейник, дихондра....
автор Муркамурковна • 08 мая 2022
Ответ длябобкина
Вербейник, дихондра....
Ооооо.. Пішла дивитись)) бо ж такі назви такі назви