От виявляється бонпри норм собі так торгує у раші, а Україну херить взагалі, Ив роше - туди ж. Хто ще?
Rikitikitavi_2022• 08 мая 2022
Ответ дляksusha1155
Круто) спасибо
Если хотите не посмотреть, а именно добавить - есть другой чат бот - ukrainedataverse.com
ksusha1155• 08 мая 2022
Ответ дляSolnet
може допродавали?
Я не за пєтьмана якщо що))
В наших магазинах всі рошенки ’довоєнні’, я шукала, всі цукерки виробоені 23.02.22 максимум
ArmUkraineNow• 08 мая 2022
Ответ дляSolnet
в телеграм бот є. Там можна дивитися
Boycott russia там матрьошка перекреслена
дякую за ссилку.
виявляється Нівея, курва, працює.
ArmUkraineNow• 08 мая 2022
Ответ дляmamarama
Пусть россия режет, и газ возит в баллонах в Европу.
і то недовго. всі масово відмовляються або розробляють програми з іншими постачальними і будуть через певний час припиняти співпрацю з мордором.
Ответ дляArmUkraineNow
газові труби йдуть для Європи і Україна отримує кошти за транспортування.
а газ із раzzі ми не купуємо давно. купуємо у Європи.
а рошен - так, треба припиняти купувати через те, що вони досі постачаються в раzzу в той час як весь світ забирає звідти ’блага цивілізації’.
Я рошен с 2014 тоже не покупаю.
Привкус крови в нем.
Ladykleren• 08 мая 2022
Ответ дляagata116
рошен не торгует в рашке.
газ европейский. крапка.
Очень интересно.. а не подскажете, где европа газ берет?
Rikitikitavi_2022• 08 мая 2022
Ответ дляagata116
так это перекуры возят.
мало ли говно посредников, любителей парашки.
Официально нет!
может, я не в курсе, только благодаря этому форуму прозрела что оказывается западэнцы подделывают ариэль и масло оливкое по типу одесситов, поэтому после этого все возможно имо, может и правда кто-то возил нелегально, но тогда бы оно всплывало на рынках а не в магазах, но если честно мне все равно, продают так продают, главное чтобы через год там не продавали
ArmUkraineNow• 08 мая 2022
Ответ дляLadykleren
ооооо, доброго вечора, ми з України!
ви мені там не відповіли в іншій темі на питання, але мені не в облом скопіювати:
ви будете заперечувати, що армія рф зганьбилася на весь світ? тим паче проти значно меншої чисельно і технічно армії України?
ArmUkraineNow• 08 мая 2022
Ответ дляok1904
Вони ще з часів совка самий модний крем молодості моєї мами, їм можна
ні, виключень немає.
хто як хоче, а я не купуватиму і всіх інших закликаю не купувати. навіть за вигідними акціями, їм не місце на ринку України (і країн цивілізованого світу). хай обирають: торгують тут чи там.
Ответ дляSolnet
може допродавали?
Я не за пєтьмана якщо що))
Не знаю. Але бачила березневе відео з Білорусії , на полицях продукція зі свіжими датами . На той час її точно не мало там бути . Говорити та обіцяти можна що завгодно я продовжувати продавати через « треті» руки. Петя фахівець в задуреннях
Ответ дляslpplp
Отут згодна, Що пєтьман той ще... Не можу слова підібрати пристойного
Ответ дляSolnet
Туди ж обіцянки позбутися Рошену та ін бізнесу при вступі до статусу президента . А віз і нині там, хоча формально , тобто на паперах, ситуація інша, але ж ніхто не доводить, що Рошен давно не Петюні. Бо всі знають, що таки його
Ответ дляslpplp
ну як він каже: при мені війни не було
Падло