Питання до бухгалтерів. З 1 квітня з працівниками призупинений трудовий договір. Працівниця вагітна, 29 травня йде у відпустку по вагітності і пологах. Яким чином їй порахувати середньоденну? Ми по квітню рахували простій за рахунок держави агресора.
Ответ дляCat88
Врядли,сама нелелю искала ответ на вопрос, они закон придумали а что к чему неизвестно...мне не выплачивают даже больничные которые были до военного положения (
В нас на підприємстві останні лікарняні були на початку лютого, то виплатили усі.
Мають виплатити і Вам
Фонд соцстрахования пишет, что помощь по беременности и родам выплатит (в отличии от обычного больничного):
Оскільки в період призупинення дії трудового договору з припиненням виплати заробітної плати факт втрати заробітку через хворобу або травму відсутній, це тягне за собою також припинення права на компенсацію втраченого заробітку через тимчасову непрацездатність за рахунок роботодавця та за рахунок коштів Фонду соціального страхування України (важливе виключення – виплати по вагітності та пологах: декретні допомоги ФССУ профінансує незалежно від призупинення дії договору).