Дівчата, підкажіть, будь ласка, скільки Ви набирали за вагітність? І чи радили Вам лікарі дієти?
До вагітності важила 61-62 при зрості 1.70
У мене зараз 24 тижні, а вже +8 кг 🫣. Лікар дуже незадоволена була, так як мовляв я мала б набирати по 1-1.200 в місяць, а я за останній +4 🫤 сказала робити «розгрузочні» дні з кефіром і курячим філе.
Взагалі я не схильна до повноти, завжди дуже худою була, набирала лише коли приймала кок ( по призначенню). До цього не любила взагалі солодощі, морозиво, а тут тааак хотілось, думаю тому і набрала.. звісно, це все виключу тепер з раціону.. Але не розумію тепер мені варто слідкувати і набирати так як вона каже по 1-1.200 в місяць чи поки не маю набирати так як я уже і так забагато наїла? Чи взагалі не переживати аж так, просто виключити калорійну їжу, їсти побільше овочів і т.д.? Вагітність перша, буду вдячна за поради ;)
СтрашнаяНаташа• 09 мая 2022
Перша вагітність +7кг. Друга та третя +20-25кг. Хай би мені чужа тьотя щось сказала про мою вагу. Чи мені не начхати. І конкретно із мого досвіду я впевнилась, що дієта при вагітності - зло.
сладкий_ноябрь• 09 мая 2022
Первый ребёнок +24
Второй +18.
Но я стартовала с веса 48-50кг при росте 170.
На мне лишний вес не видно было. Родила сравнительно легко. Со старшим была отечность, с младшим нет.
Второй +18.
Первая беременность + 25 кг. Питалась правильно, салаты, мясо. Хлеб не ела, жуткая изжога была. На сладкое не тянуло совсем . Во вторую набрала 30 кг, не обжиралась, ела правильную еду, для старшей готовила). Гуляла с ребенком очень много. А вес огромный(. Врач не в восторге была конечно, следила за возможными отеками. Особо не наезжала на меня. Но я склонна к полноте, вес набираю очень быстро(
У меня вторая беременность +18кг ( с 50кг 😥)
Все нажрала в начале беременности так как в токсикоз только булки и хлеб могла есть 😥
В итоге в начале февраля родила, война нервы, стресс хоть и мало ем но мои +15 на месте 😥😥😥😥
Доктор ничего не говорила
Типа норм вы себя накручиваете что толстая
А в первую беременность +12 -10 лет назад то доктор ругала
Доктор ничего не говорила
Fotografkiev• 09 мая 2022
За останню третю вагітність набрала найбільше - 17кг, лікар не сварив абсолютно. Може так багато бо у мене було багатоводдя, під час пологів води злили з пузиря напевне літрів зо 3.
Дитина народилася усього 3380 хлопчик.
Не уявляю як вагітній на кефірі та курці сидіти, а головне навіщо? Вам потрібно їсти повноцінно - і овочі, і м’ясо, і фрукти, молочні продукти, яйці, рибу, каші корисні.
Дитина народилася усього 3380 хлопчик.
ksenichka_ksenia• 09 мая 2022
Оба раза набирала 17 кг, первый раз ушло месяца за 4-5. Сейчас за 2 месяца ушло 13 кг. Первый раз ругали за вес, второй хвалили что набираю. Врачи разные вели, разрыв между беременностями 8 лет
У меня 32 неделя, не знаю сколько я набрала сейчас, две недели назад весила 69 кг, это +12 кг к моему добеременному весу. Я очень сильно набирала в начале второго триместра, когда тошнить перестало. За две недели новогодних праздников было +1,5 кг) А последний месяц аппетит стал сильно меньше. Та и не влазит уже много. В Киеве врач радовался что я так хорошо набираю вес, он считал что я очень мало весила для своего роста до беременности, у меня было 57 кг при росте 1,73
Greta-a060• 09 мая 2022
В первую беременность, набрала 5,5 кг, второй раз через 13 лет, 4.200кг. Есть ни разу не захотелось за обе беременности, но все 9 месяцев первой беременности мечтала о пиве, хотя до этого его не пила вообще, всю вторую беременность бредила пивом с хлебушком, щедро побитым сгущенкой, врачи были в шоке от моего набора веса обе беременности
20 кг. Причем почти все из них за последние пару месяцев (
До беременности была 58 кг при 176 росте (только худеть закончила блин в уонюмфортный вес)
Причем кушала обычно, без муки, сладкого, жареного
Мне врач сказала, что сейчас почти во всем мире к весу спокойно врачи относятся, главное ,чтобы анализы в норме были, отеков не было (большая прибавка может быть признаком гестационноно диабета или преэклампчии)
После родов за 2 месяца вес ушел. Набрался правда после окончания гв, ното уже другая история)
Вам рекомендую не переживать и просто кушать здоровую пищу. И двигаться
Обязательно будете красоткой)
lena_gasova• 09 мая 2022
За першу вагітність набрала 24кг., другу - 19. До вагітності, обидва рази важила 54-55кг. Діти народилися з вагою 3200 і 3100. На дієті не сиділа, обидві вагітності сходила з розуму за тістечком ’зірочка’(
Солнечная_• 09 мая 2022
Автор , у меня параметры как у вас были 170 см 61 кг ,на роды шла 85 ,но меня на диету не садили, вес как-то пропорционально распределился и я себя толстой очень не считала . Сейчас , спустя два года , после родов - 62 кг
Ответ дляlikarka
Їжте нормальну їжу, без харчового сміття і цукру. М´ясо, яйця, риба, крупи, овочі, фрукти
Я в принципі і харчуюсь нормально, так як час від часу бувають проблеми зі шлунком. Але от те, що дуже потягнуло на солодке - мабуть і є причиною. Але не думала що буде такий різкий +, і ще й лікар так відреагувала, що мені якось не по собі стало 🥴
Але кефір я не люблю, не можу заставити себе його пити, хіба йогурти, їх і так вживаю періодично. То думаю варто на тій дієті сидіти чи ні
Ответ дляСтрашнаяНаташа
От і я думаю, хоч і сама розумію, що вже такий +, а ще є час щоб набрати. Проте кефір я не люблю, хіба йогурти. То може тоді просто більше овочів, молочки, фруктів і не вигадувати 🤔
Ответ дляAmoreta
На диете точно не надо, а то ещё больше потом наберёте. Просто не переедайте, особенно сладким и слишком калорийным 😉
Ответ дляFotografkiev
Дитина народилася усього 3380 хлопчик.
От думаю теж, через солодке набрала мабуть, але зараз виключу його і просто буду їсти більше фруктів і овочів, молочки і т.д. Надіюсь так не набиратиму різко.. бо кефір 🤢 а от на кашах спокійно можу сидіти. Але лікар так налякала, не знаю 🤔
Fotografkiev• 09 мая 2022
Ответ дляAmoreta
Каші - це вуглеводи, на них сильно не схуднеш, хіба що гречка, чечевиця. І звичайно треба рухатися - профілактика набряків.
Ответ дляAnnaOst
Мені казала, що я за всю вагітність маю 12 кг набрати, а тут такий скачок 🫣
Не думала, що так буде, а ще стільки часу є, і не хочеться ж багато набирати 😭
А як Ви харчуєтесь зараз? Дозволяєте собі все?
Ответ дляМашМааш
Обязательно будете красоткой)
Дякую ☺️
Я теж після слів Г почала переживати, чи не гестоз часом, в п‘ятницю якраз здала аналізи, гтт в тому числі, сказали якщо щось буде не так, то наберуть мені. Сьогодні не дзвонив ніхто, так що я так розумію все норм. Тепер тільки думаю ну його той кефір може 🤢 а просто виключити солодощі, а більше овочів, фруктів і т.д.
Ответ дляСолнечная_
😍 клас, я надіюсь в у мене так буде))
Дякую за відгук)
Ответ дляFotografkiev
Так, спокійно можу, на сніданок часто кукурудзяну на воді варю і їм з фруктами, вона теж підходить?
І ходити стараюсь 8000 кроків в день +-
Ответ дляAmoreta
Я намагаюся себе обмежувати в мучному і солодкому, але не стільки через вагу скільки через погане самопочуття після. У мене на щастя немає ізжоги ще, але як наїмся хліба чи чогось солодкого починаються проблеми з жкт.
А от морозиво добре заходить, його їм. Я їм багато йогуртів, сиру, творогу і багато свіжих овочів і фруктів. Картоплі не їм взагалі. Пару разів на тиждень їм м ясо і пару разів рибу. Каш їм мало. Але я в Німеччині зараз, тут великий вибір свіжих овочів, вони смачні, не хімозні в порівняно не дорогі