Підкажіть, де в Києві є ДП? І де є по дорозі на ЗУ?
Чи телеграм канали, на яких цю інформацію можна взнати.
Бо я з дитиною на ЗУ, а чоловік розводить руками, що не може нас забрати в Київ, бо ДП не має типу взагалі. Хіба так?
(або в лічку).
не бот, не проросійський колоборант, не диверсант,
а реально потрібно.
(або в лічку).
а реально потрібно.
Татьяна-bfd8• 10 мая 2022
Лучше поездом едьте. И дешевле и спокойнее. Бензин вам золотой выйдет, туда и обратно смотаться
Lastochka888• 10 мая 2022
Муж только расслабился, всеми конечностями против возвращения жены, аж сказки придумывает. Задумайтесь...
Lastochka888• 10 мая 2022
Ответ дляir.zhuck
він готовий нас зустрічати хоч завтра. так що мимо.
Дадада, именно по этому вы ищете топливо, а не муж.