Вірші на замовлення• 10 мая 2022

Євробачення 2022

Будем дивитись разом? Ділитись враженнями? Вболівати за Калуш?
musicgeo• 15 мая 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Их порвут завтра
Я уже рванула к Кароль в ФБ нагадить
А она предусмотрительно комменты закрыла
Я надеюсь, народное голосование отобразит настоящие предпочтения.

Black Umbrella• 15 мая 2022
Ответ дляInvictusgirl
А в инсте?
Та я ее сучку из-под земли достану
автор lana vinogradova • 15 мая 2022
3 бали від швейцарії(((( 0 від Іспанії
fibinika• 15 мая 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
а ще хто ?
https://life.nv.ua/evrovision/evrovidenie-2022-kto...
ИнкаМалинка• 15 мая 2022
Ответ дляlana vinogradova
розрив величезний
Але не критичний
lana_banana04• 15 мая 2022
Ответ дляlana vinogradova
розрив величезний
По зрительским голосам может быть огромнейший разрыв потом, они их х з как считают
Veronikca• 15 мая 2022
Ответ дляСытая Кошка
У Германии 0, у Франции с их ведьмочками 1... зато невняиные Греция и Испания голозадая в фаворе..

Не, я понимаю, что не очень прям уж... но абыдна.
Мне Германия понравилась. Несправедливо 0 баллов

jabubu• 15 мая 2022
Ответ дляmusicgeo
А Беаларусь, интересно, как проголосует? Она ведь есть среди участниц?
12 баллов отдаст росии.)
Did Panas• 15 мая 2022
Ответ дляЭлла55
выиграет Украина, 100%
Будемо надіятись
inspired• 15 мая 2022
Ответ дляСытая Кошка

Мне честно понравилась испанка еще по клипу. Но и Германия с Францией нравятся. Хз как они выбирают кто лучше.
Black Umbrella• 15 мая 2022
Ответ дляПтица-синица
До складу журі увійшло п’ять членів.
Суспільне, яке є членом Європейської мовної спілки, оголосило склад журі пісенного конкурсу «Євробачення-2022».

Головою журі став український продюсер, саунд-продюсер, аранжувальник, звукорежисер, музичний продюсер телевізійного шоу Х-Фактор (9 та 10 сезон) Вадим Лисиця.

«Наші враження та висновки майже щодо кожного виступу збігалися, але ж оцінки кожен визначав особисто серцем, розумом та відчуттями», — сказав він.

Загалом, до складу журі увійшло 5 членів. Крім Вадима Лисиці бали фіналістам ставили:

Андрій Капраль — співак, соліст вокальної формації «Піккардійська терція», аранжувальник, автор пісень, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка в галузі музичного мистецтва, заслужений артист України;
Ірина Федишин — українська попвиконавиця, популярна співачка, учасниця та переможниця багатьох вокальних шоу;
Андрій Яцків — мультиінструменталіст, диригент, художній керівник Академічного інструментального ансамблю «Високий Замок» Львівської національної філармонії, отримав відзнаку «Gremmy» як продюсер за найкращий саундтрек 2019 року до серіалу «Чорнобиль».
Лук’ян Галкін — український кінознавець та кінокритик, викладач Національного університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого, виконавчий продюсер телеканалу UA: КУЛЬТУРА, головний редактор та співзасновник інтернет-медіа «Moviegram», лектор освітніх заходів з питань кіно.
Аааа блин
Все, охоту на Кароль оглашаю закрытой)))
Напихаю Федишин))))
Еленка14• 15 мая 2022
Ответ дляmusicgeo
Я написала именно о номере испанки, который так высоко оценили.
І про номер, в якому гола дупа, і про спів.
автор lana vinogradova • 15 мая 2022
Німеччина 0 і Франція 1, так дивно
Элла55• 15 мая 2022
Ответ дляjabubu
12 баллов отдаст росии.)
в рашнвидение
ИринаКа• 15 мая 2022
Невдало німець за калушем виступив. Його реально ніхто не помітив. О балів(
Cinderella.sells• 15 мая 2022
Ответ дляShellyBelly
На сайті результати голосування буде видно-хто кому і скільки
Буде, але то потім буде. А наші 0 балів вони вже побачили і офігіли, мабуть.
nikita 25• 15 мая 2022
Напомните пожалуй на каком мести в голосовании жюри в прошлом году была Екатерина?
musicgeo• 15 мая 2022
Ответ дляЭлла55
в рашнвидение
Девушка без амбиций• 15 мая 2022
Ответ дляПтица-синица
До складу журі увійшло п’ять членів.

федишин

Weero• 15 мая 2022
Ответ дляmusicgeo
Что такого выдающегося в номере Греции?...
Такая тягомотина
Элла55• 15 мая 2022
Ответ дляWeero
Такая тягомотина
ща голоса зрителей всё расставят на свои места
ИнкаМалинка• 15 мая 2022
Ответ дляДевушка без амбиций
федишин
А кінознавець як туди потрапив
ShellyBelly• 15 мая 2022
Ответ дляCinderella.sells
Це конкурс, сприймайте простіше.
Irina.tish• 15 мая 2022
Та нормальна Греція, скільки Вам років хто критикує...
Ведьмочки їм подобаються 🤮
Black Umbrella• 15 мая 2022
Это уже зрительское?
ovita• 15 мая 2022
Ответ дляnikita 25
на 9-ом месте
Anicha• 15 мая 2022
Ответ дляИринаКа
Так жюри голосовали ранее)))
флена• 15 мая 2022
Девочки,наши дали 10 Польше. Я точно видела .Почему пишите что ноль
Элла55• 15 мая 2022
Ответ дляИнкаМалинка
А кінознавець як туди потрапив
по блату)) с кем-то правильным спит
olenok• 15 мая 2022
Киньте ссылку пожалуйста, где смотрите
Спасибо