Дівчатка, ви все знаєте) як називається довга дудочка у нашого хлопця з гурту Калуш)
Просто гостья• 11 мая 2022
трембіта? може якийсь різновид... Тому що він ще й на сопілці грає-ось вона коротенька
Прокофіївна• 11 мая 2022
В музиці не освічена але коментарі підтримки за нас розчулили до сліз. Пісня чіпляє. Мені пісня сумна наче мати в полі втратила сина героя і співає йому останню колискову. Може зміст слів інший, але я так сприйняла.