Будем дивитись разом? Ділитись враженнями? Вболівати за Калуш?
Black Umbrella• 15 мая 2022
Ответ дляAnitia
Болгарія ніфіга не дала взагалі :/ Невже там наших нема?
Это не люди, а жюри голосуют
По людям будет другая картина
Cherry12358• 15 мая 2022
Ответ дляMarishynya
Ну мы за помощь, за Джонса дали 12
Та там і виступ був класний.
А от за Польщу обідно. Ну блін, як так можна?
svetlapanna• 15 мая 2022
Ответ дляInvictusgirl
И кароль же тварь в Польше беженкой была
Кароль да((((((
Cinderella.sells• 15 мая 2022
Ответ дляInvictusgirl
Зрители дадут наши.
А судей на мыло !
Так, але полякам то видно не буде, вони ж сумарними балами скажуть і все.
Ответ дляЭлла55
выиграет Украина, 100%
дякую за ваш настрій!)) Дай Боже!
Black Umbrella• 15 мая 2022
Ответ дляCherry12358
Та там і виступ був класний.
Их порвут завтра
Я уже рванула к Кароль в ФБ нагадить
А она предусмотрительно комменты закрыла
Я уже рванула к Кароль в ФБ нагадить
lana_banana04• 15 мая 2022
Ответ дляLexxagirl
Мы пока на 4. Кто помнит, Манескин на каком месте были по голосованию жюри?
Тоже 4
ShellyBelly• 15 мая 2022
Ответ дляCinderella.sells
На сайті результати голосування буде видно-хто кому і скільки
Invictusgirl• 15 мая 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Их порвут завтра
Я уже рванула к Кароль в ФБ нагадить
А в инсте?
Сытая Кошка• 15 мая 2022
У Германии 0, у Франции с их ведьмочками 1... зато невняиные Греция и Испания голозадая в фаворе..
Не, я понимаю, что не очень прям уж... но абыдна.
Птица-синица• 15 мая 2022
До складу журі увійшло п’ять членів.
Суспільне, яке є членом Європейської мовної спілки, оголосило склад журі пісенного конкурсу «Євробачення-2022».
Головою журі став український продюсер, саунд-продюсер, аранжувальник, звукорежисер, музичний продюсер телевізійного шоу Х-Фактор (9 та 10 сезон) Вадим Лисиця.
«Наші враження та висновки майже щодо кожного виступу збігалися, але ж оцінки кожен визначав особисто серцем, розумом та відчуттями», — сказав він.
Загалом, до складу журі увійшло 5 членів. Крім Вадима Лисиці бали фіналістам ставили:
Андрій Капраль — співак, соліст вокальної формації «Піккардійська терція», аранжувальник, автор пісень, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка в галузі музичного мистецтва, заслужений артист України;
Ірина Федишин — українська попвиконавиця, популярна співачка, учасниця та переможниця багатьох вокальних шоу;
Андрій Яцків — мультиінструменталіст, диригент, художній керівник Академічного інструментального ансамблю «Високий Замок» Львівської національної філармонії, отримав відзнаку «Gremmy» як продюсер за найкращий саундтрек 2019 року до серіалу «Чорнобиль».
Лук’ян Галкін — український кінознавець та кінокритик, викладач Національного університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого, виконавчий продюсер телеканалу UA: КУЛЬТУРА, головний редактор та співзасновник інтернет-медіа «Moviegram», лектор освітніх заходів з питань кіно.
Mariya Prokhorova• 15 мая 2022
Ответ дляAnitia
Це жюрі поки