10 мая 2022

Євробачення 2022

Будем дивитись разом? Ділитись враженнями? Вболівати за Калуш?
показать весь текст
...ALENA... 15 мая 2022
Ответ дляDavidka
Виють виютьПочитувала ВК та Фб. Не втрималась написала, що так сильно заздріти, то до скорої кончини))
Дуже комент сподобався
Cinderella.sells 15 мая 2022
Ответ для...ALENA...
Я теж. Мені соромно. Але сподіваюсь що поляки вибачать , і зрозуміють, що якійсь там 5 недожурі, це не вся Україна.
Поляки пишуть, нема проблем, їх жюрі в тому році теж 0 дало Україні. Тіпа квити.
...ALENA... 15 мая 2022
Ответ дляCinderella.sells
Поляки пишуть, нема проблем, їх жюрі в тому році теж 0 дало Україні. Тіпа квити.
Ну в тому році ситуація не та була. А тут допомагають нам дуже, а наші недожурі так себе повели. Добре що хоч народ поставив 12