Будем дивитись разом? Ділитись враженнями? Вболівати за Калуш?
Cinderella.sells• 15 мая 2022
Ответ дляПтица-синица
До складу журі увійшло п’ять членів.
Суспільне, яке є членом Європейської мовної спілки, оголосило склад журі пісенного конкурсу «Євробачення-2022».
Головою журі став український продюсер, саунд-продюсер, аранжувальник, звукорежисер, музичний продюсер телевізійного шоу Х-Фактор (9 та 10 сезон) Вадим Лисиця.
«Наші враження та висновки майже щодо кожного виступу збігалися, але ж оцінки кожен визначав особисто серцем, розумом та відчуттями», — сказав він.
Загалом, до складу журі увійшло 5 членів. Крім Вадима Лисиці бали фіналістам ставили:
Андрій Капраль — співак, соліст вокальної формації «Піккардійська терція», аранжувальник, автор пісень, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка в галузі музичного мистецтва, заслужений артист України;
Ірина Федишин — українська попвиконавиця, популярна співачка, учасниця та переможниця багатьох вокальних шоу;
Андрій Яцків — мультиінструменталіст, диригент, художній керівник Академічного інструментального ансамблю «Високий Замок» Львівської національної філармонії, отримав відзнаку «Gremmy» як продюсер за найкращий саундтрек 2019 року до серіалу «Чорнобиль».
Лук’ян Галкін — український кінознавець та кінокритик, викладач Національного університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого, виконавчий продюсер телеканалу UA: КУЛЬТУРА, головний редактор та співзасновник інтернет-медіа «Moviegram», лектор освітніх заходів з питань кіно.
Пізно, всі вже до Кароль погнали гадити
Irina.tish• 15 мая 2022
Rasmus вже старий, ніхто не голосує за нього... Я зрозуміла, що де мої ті роки, як його побачила))
lana_banana04• 15 мая 2022
Ответ дляLexxagirl
Я честно сказать в шоке от таких низких баллов Франции и Финляндии. Вообще я не в тренде, по ходу, они мне очень понравились
И мне Франция понравилась, запомнились.
Вот Грецию вообще не помню, испанку только из-за жопы запомнила
Ответ дляCinderella.sells
Пізно, всі вже до Кароль погнали гадити

Ответ дляIrina.tish
я думала, вони нам суперники з Іспанією)
Сытая Кошка• 15 мая 2022
Ну Британия пусть,там реально голосище.
Хоть бы не испания-жопокрутка. Ото будет обидно.
Marishynya• 15 мая 2022
Ответ дляArinachka
я смотрю в Италии в прямом эфире по телику
Мы дома смотрим и тоже прямой эфир 🤔