Вірші на замовлення• 10 мая 2022

Євробачення 2022

Будем дивитись разом? Ділитись враженнями? Вболівати за Калуш?
Басина• 15 мая 2022
Ответ дляsvetlapanna
Зрозуміла)))В мене хрещена до речі туди,до тих країв, ближче до,як я кажу, Ріо-де-Жмеринки)))Як скаже щось,то я від сміху ледь не лопаю
Мої батьки з Гайсинського району на Вінниччині)
МариЧе• 15 мая 2022
Ответ дляsvetlapanna
І мої,бо ях кілограм можу схрумати
Та блін, і моі теж, бо я схудла за ці три місяці - мені можна
svetlapanna• 15 мая 2022
Ответ дляБасина
Хрещена колишній Барський,тепер Жмеринський))))
ИринаКа• 15 мая 2022
Ответ дляБасина
Та мені вже вся Україна рідна, тільки лнр-днр якось не заходить. Розумію, що не всі, але...таке
Басина• 15 мая 2022
Ответ дляИринаКа
Та щас! Для леДі вони)
Нічо не знаю! Я вже на приціл їх взяла! Завтра штурм атб!
ИринаКа• 15 мая 2022
Ответ дляБасина
Ви ж стоматолог? Вам можна))) бо іноді дрібні косточки трапляються. Треба не жувати, а розсмоктувати, так безпечніше + фейсбілдінг + для подружнього життя практика)
inspired• 15 мая 2022
Наше зрительское голосование. Если кто не знает где чей флаг, то смотреть тут) https://eurovisionworld.com/eurovision/2022#ukrain...
inspired• 15 мая 2022
Да, беру свои слова по поводу Германии назад. Я не слышала песню полностью)
Басина• 15 мая 2022
Ответ дляИринаКа
я тепер всі села, міста і містечка по лініїї ООС знаю))) і Херсонщину вже майже вивчила)
автор lana vinogradova • 15 мая 2022
Ответ дляИринаКа
Я не проти бога, звісно, але я молилася замість контрацептивів, то у мене погодки вийшли))

Так Бог дав) то ваше щастя)
автор lana vinogradova • 15 мая 2022
Ответ дляБасина
А ми їм 0 поставили? А де мій голос??? Мені підтвердження прийшло!)))
Судді поставили 0
Басина• 15 мая 2022
Ответ дляlana vinogradova
Судді поставили 0
А глядачі, виходить, 12?
автор lana vinogradova • 15 мая 2022
Ответ дляБасина
А глядачі, виходить, 12?
Так
Леска• 15 мая 2022
Ответ дляsvetlapanna
Дівчата,відб..ю тр нема?
Господи, я уже всі матюки перебрала на оті ваші крапки.
Басина• 15 мая 2022
Ответ дляlana vinogradova
Так
Тоді все ок. Британії судді 12, Польщі - глядачі)))
автор lana vinogradova • 15 мая 2022
Ответ дляБасина
Не зовсім ок
Хоч скількись судді мали дати - 10, 8 чи 6.
MsOksi• 15 мая 2022
Ура
...ALENA...• 15 мая 2022
Darina26• 15 мая 2022
Ответ дляБасина
Нет, нормально все. От нас 12 балов. Посмотрите, на сайте есть таблица кто что кому поставил)
Амарилис• 15 мая 2022
Эх, так хотіла дивитись разом з усіма, але прихворнула і не змогла. Але я була права, нас засцяли забанити. Ми найкращі
Правди сила• 15 мая 2022
Ответ дляСытая Кошка
Это все наряды с Хмельницкого рынка на ведущей помогли....
Там хтось написав Холоденко за таке, що то Валентино і вона нічого не розуміє в моді🤣
Правди сила• 15 мая 2022
Ответ дляCinderella.sells
Лишилось вигнати їх з нашої землі
Моя донька казала, що хай Росіє піде з Європи і вибере собі іншу планету для життя - ідеальний варіант.
Vikyliya• 15 мая 2022
Ответ дляБасина
Мої теж) З м.Бершадь
Сытая Кошка• 15 мая 2022
Ответ дляПравди сила
Я тоже ничего не понимаю в моде и Валентино.. но они помогли.
Сытая Кошка• 15 мая 2022
Всем утра, победители
Сытая Кошка• 15 мая 2022
Ну вот... Черкассы, гудим
А такое утро было...
tufelka333• 15 мая 2022
класс123-7dcf• 15 мая 2022
Ответ дляtufelka333
romanl64• 15 мая 2022
Ми найкращі!!!
Green14• 15 мая 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Немного скринов от свинособак
В мене товариш у ЮК, фанат Євробачення, то ми з ним вчора переписувались і він поміж вітаннями каже, що Іспанія запропонувала прийняти у себе конкурс, представити місце. Я така - щоооо? А нащо тоді це все було, ви що не вірите у нашу перемогу?
Попросила його офіційний лінк, але він не дав. Я так зрозуміла це на рівні чуток і форумів у них, але все одно образливо якось.