Без жести, расчлененки и прочих ужасов и не русский! Из последнего что понравилось - сериал Белый лотос, настолько красивый сериал, с классной музыкой и актерами, мне очень зашел. Туда же могу отнести почему женщины убивают, большая маленькая ложь. Может есть что-то похожее с красивой картинкой и со смыслом при этом?
Ответ дляGala_h
’Убийства в.....’ Дуже сподобався, як путівник по французьким містечкам.
Це не дивилася треба.
Мені , а потім ще з чоловіком дивилася, бо на його смак бельгійський міні серіал Дамы в колоде карт, але тут навпаки дуже реалістичне життя детектива і його розслідування, можу порадити.
Ответ дляok1904
Це не дивилася треба.
Дякую, це на мій смак.А щодо Убивства в ... мій чоловік навіть дивився:) Це було до війни, ще IVI мали підписку річну, не знала, що то російська була, гроші і так пропали. .
Ответ дляGala_h
Дамы в колоде карт знайшла на ютьюбі, кожна серія - окремий фільм,так що лиш легка сюжетна лінія про особисте життя детектмва, можна дивитися з 1ї,а можна, яка попадеться.
Ответ дляGala_h
Маю Мегого, але ІВІ серіали гарні були.Може порадьте якимось списочком щось із ваших вподобань...будемо вдячні.Бо вже Пуаро та Менталіст по десятому колу дивлюся
Я костюмовані детективні люблю
На іві дивилася і під враженням Клондайк, детективні Наследство сестер Корнваль, Франсуа де Флок.
Ну і старенький пригодницький Капітан Хорнблауер (до речі зйомки відбувалися в Криму, там добре можна впізнати берегову лінію і на чуші теж об´єкти)
Ще люблю на основі реальних подій. Найкращий для мене Леді (і згодом, я була в Брайтонському музеї там побачила випадковл в експозиції народний костюм головної героїні фільму).
Потім ’Жена’
Найбільше вразила історія «идеальный дворец Фердинанда Шеваля».
Класний фільм про першу Світову «Искатель воды»
Потім ’Жена’
Ответ дляGala_h
Знайдіть серіальчик Мініатюрист, теж костюмований. В мене чоловік стендовий моделіст, серед однодумців є хлопці, що називають себе фігуристами, то рекомендувала для перегляду, всі хочуть ще сезон
Ответ дляok1904
Я костюмовані детективні люблю
Потім ’Жена’
Цікавенько....Почала дивитись ще Хьерстон Агати Крісті...Але серії помалу показують.
Ответ дляGala_h
Якщо Мініатюрист зайшов, то Франсуа де Флок теж залишить враження.
Ой перед вторгненням на ютьюбі на старущу амер. комедію чорного гумору натрапила «мышьяк и старые кружева», блеск, передивлялася двічі
Ответ дляok1904
Я Агату Крісті не дуже люблю.
Хоча на іві був шикарний індійський детективний серіал, де класика детективна перероблена під індійський колорит, з гумором ’ агент Рагхав’
А нам дуже зайшов французький Загадкові вбивства Агати Крісті, стильний і з гумором та новий швецький Хьерсон Агати Крісті.Вдячна Вам за відповіді, буде що подивитися найближчий час.
НамСвоюРобити• 14 мая 2022
Ответ дляkrasotalisa
этот видела, спасибо)
Брудний Джон бачили?
1 сезон візуал дуже естетичний.
Ответ дляНамСвоюРобити
Брудний Джон бачили?
1 сезон візуал дуже естетичний.
не бачила, подивлюсь про що, дякую!
Ответ дляириска77
А чем именно финал разочаровал?
Нелюбовью, наступанием на те же грабли главной героиней.
В фильме я плакала навзрыд от трагедии того, что Китти только разглядела и полюбила мужа, и вот так нелепо и страшно его теряет. А в книге он так и остался ей чужим, неприятным человеком, хоть она и начала его немного уважать как человека. Но и это не уберегло ее от того, чтобы снова поддаться чарам Чарли. Т.е. все было напрасным.
Ответ дляkanni
Спасибо, что ответили.
Да в фильме сделали по киношному. В книге более жизненнее что ли
Ответ дляириска77
Спасибо, что ответили.
Да, наверное. Без «морали» после книги осталось чувство неудовлетворенности.
Так и не могу определиться как лучше: если сначала прочту книгу, то потом разочаровываюсь от фильма. И наоборот )) Редко книга и экранизация оставляют одинаковое впечатление.
Я вот очень люблю фильм Мемуары гейши - такая красивая история, такая красивая картинка. Смотрела раз 5. А книгу прочла - интересно, да, но там все совсем не так красиво…
Ответ дляkanni
Книгу читала, фильм не смотрела.
В книге можно более глубоко передать мысли и внутренний мир, то что сыграть сложно.
Книга которая идентична фильму это Бандитский Петербург как по мне, вот так навскидочку.
По картинке гораздо лучше Загадочная история Б.Баттона и Форест Гамп
Ответ дляириска77
Книгу читала, фильм не смотрела.
Спасибо, интересно