Сіро-білий котик британець . Ніяк не виберу ім´я. Поділіться креативами.
П.с. Боріс не пропонувати - дідуля наш не зрозуміє
Хотіли дівчинку. Донька хотіла Мішель. А виявився хлопчик (бронювали на другий день після народження). Тепер не можемо вибрати ім´я. Я б залишила Мішель. Як на мене це ім´я універсальне. А донька каже дівчаче)
Байрактар дуже довге. Мені подобається. 💙💛 Можна скорочено - Барік