Весь мир нас услышал!
Клавдия Семёновна• 14 мая 2022
Ответ дляALenushka505
На войні треба не воювати, а не кричалки кричати. Їх можна врятувати, але ніхто цього не робить на ділі.
Потому что всем пофиг. И если их дисквалифицируют за это то это ещё раз докажет что всем пофиг. И что мы со своими проблемами один на один.
Ответ дляALenushka505
Конечно, вы ж впереди всей армии. Если бы люди не ездили и не кричали, вообще не известно, что было бы. И сколько помощи собрали благодаря этим кричалкам? Вы столько же собрали и отправили?
Mira29-c3c3• 14 мая 2022
Ответ дляМіражана
Скажу непопулярну думку, але це було лишнє.... Цього ніхто в Європі не оцінить.... А наших можуть просто дискваліфікувати і все
Так .Але вони це сказали .Молодці !!!Просто неймовірні 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
ALenushka505• 14 мая 2022
Ответ дляКлавдия Семёновна
Та не пофіг. Нам стільки допомогли як нікому
Ksenia-e9d7• 14 мая 2022
Ответ дляМіражана
А що Євробачення може зробити?
Ну это типа такой себе крик души. Но, к сожалению, да, ничем не поможет
ALenushka505• 14 мая 2022
Ответ дляLianaa_06
Удалено администрацией...
Клавдия Семёновна• 14 мая 2022
Ответ дляALenushka505
Если бы нам помогали, нам небо закрыли бы ещё в феврале. А все выражают только беспокойство. И людей из Азовстали вывели бы. Во время выступления я снова слышала как км в 10 бомбило смерчами. Всем пофиг. Ну кроме обычных людей, простые люди помогают чем могут. Я верхушки имею в виду
ole4kakissa• 14 мая 2022
Ответ дляМіражана
Главное не победа.
Европа вообще многое про нас не знала ещё два месяца назад.
@ альонка@• 14 мая 2022
Ответ дляМіражана
В статусі переможців Евробачення Калуш могли би більше зробити, ніж коли їх зі скандалом виженуть з конкурсу (я боюсь що іменно це і відбудеться)
Для мене це як закрити очі на вбивства, знущання і зґвалтування, тоді світ підтвердить своє лицемірство.
ALenushka505• 14 мая 2022
Ответ дляКлавдия Семёновна
А вам дуже непофіг було до Чечні, Грузії, Сирії???? Дуже помогли? Треба було 30 років державу будувати, а не тирити кожному хто при владі. Самі винуваті, а тепер дайте нам все
@ альонка@• 14 мая 2022
Ответ дляALenushka505
Ну ви зараз дурню написали.