Natalia Кис.порошок• 14 мая 2022

Какие умнички Калуш! Сказали за Мариуполь!

Весь мир нас услышал!
annetta888• 14 мая 2022
Ответ дляALenushka505
Це нічим не допоможе Маріуполя. От саме це нічим
Допоможе. Всі засоби, вся наша енергія, думки і молитви, все допоможе
нова_Я• 14 мая 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Як це не воювати на війні ?
Як їх врятувати ? Пропозиції !
Були різні варіанти, щоб хтось з вагомих людей своєю присутністю гврантував їм безпечну евакуацію , але-
Mariya Prokhorova• 14 мая 2022
Ответ дляclernikol
Да все, кто только может кричит ко всему миру о помощи! А вам Евровидение важнее? Я в шоке от таких, как вы.
Навіщо ви перекручуєте ?
Безимени890123• 14 мая 2022
Ответ длянова_Я
Я теж думаю , що звичайні глядачі цього конкурсу можуть зробити для порятунку хлопців з Азовсталі?. Ті, хто можуть врятувати, вже все знають, шукають шляхи, ведуть переговори. Папв Римський і т.д, всі знають проблему
У вас мислення русні. Це там, на росії, вважають, що люди нічого не вирішують. А в демократичних країнах працює інший принцип, там кожен виборець може тиснути на владу і влада прислуховується до громадянського суспільства.
Invictusgirl• 14 мая 2022
Ответ дляlenchik maha
Те же мысли)
Рашисты наверное пишут,по своим говно тв судят )
tarasyla• 14 мая 2022
Ответ дляALenushka505
Безглуздо. Це нічого не рішає, нічим не допоможе
С чего вы это взяли?
Lianaa_06• 14 мая 2022
Кто считает, что Украина делает недостаточно для того, чтобы спасти наши города и ребят из Мариуполя, как насчёт того, чтобы сделать это самим? Ведь это же так легко и просто можно сделать. Пожалуйста, вам свобода действий, никто не запрещал их спасать. Ждём отчётов.
ALenushka505• 14 мая 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Як це не воювати на війні ?
Як їх врятувати ? Пропозиції !
Самі азовці подавали план порятунку. Ми скрізь йдемо в наступ лиш там, де руські самі відходять.
sammy• 14 мая 2022
Ответ дляInvictusgirl
Международных
Вы думаете, они до сих пор не знают об Азовстали?
Машкус• 14 мая 2022
Ответ дляБезимени890123
200 мільйонів почули в прямому ефірі.
Не почулы....пишут европейские каналы вырезали этот момент
Безимени890123• 14 мая 2022
Ответ дляsammy
+
Странно думать,что после этих слов у кого-то откроются глаза и они побегут помогать. Те,кто могут помочь, и так знают обо всем,но шагов не предпринимают
Не всі такі пасивні і нудні, як деякі особини тут.
annetta888• 14 мая 2022
Я пишу американським лідерам думок в інстаграм. В коментарях, в особистих повідомленням. Прошу про Маріуполь...
Треба молитися!!!! Треба кричати всім!!!!
ole4kakissa• 14 мая 2022
Ответ дляALenushka505
А вам дуже непофіг було до Чечні, Грузії, Сирії???? Дуже помогли? Треба було 30 років державу будувати, а не тирити кожному хто при владі. Самі винуваті, а тепер дайте нам все
А что, ’где вы были, когда Донбас бомбили 8 лет’ уже убрали из методички? Обновили таки?
@ альонка@• 14 мая 2022
Ответ дляLianaa_06
До чого цей ваш виступ?
Invictusgirl• 14 мая 2022
Ответ дляsammy
Знают и могут решить вопрос,рычаги давление на пуйла есть,та же кобыла его с приплодом в Швейцарии
sammy• 14 мая 2022
Ответ дляБезимени890123
І не всі такі по-дитячому наївні
Птица-синица• 14 мая 2022
Если бы все были в Украине как они, не было б войны. А так читаешь и противно - ’а что они сделают, всё зря, ну и зачем это было, глупость сделали’. Из-за этого осторожничания и пох..изма орки к нам и полезли, поняли что в 2014 оттяпали кусок и большинство сглотнуло. Волонтеры тянули, пацаны гибли, а люди по кафешкам тусили, подумаешь 2 области просрали, ну и че поделаешь.
Lianaa_06• 14 мая 2022
Ответ дляALenushka505
Вы лучше всех знаете. Я думаю, что никто против не будет, если вы их спасёте! Пожалуйста, спасите ребят! А то я вижу у вас много опыта, знаний, техники, денег, человеческих сил...Но что-то мне подсказывает, что сидя на диване.
Fotografkiev• 14 мая 2022
Пишуть, зо можуть дискваліфікувати за політичні лозунги, але я не розумію де в їхньому викрику політика? Те що треба рятувати Маріуполь та Азовсталь? Вони ж не кричали від кого і від чого рятувати. А те що їх стирають з лиця землі та знищують - це факт, який і до цього має знати увесь світ.
ALenushka505• 14 мая 2022
Ответ дляLianaa_06
Віддасте владу і зброю? Можете наділити повноваженнями?
@ альонка@• 14 мая 2022
Ответ дляole4kakissa
Точно((
Rubiii• 14 мая 2022
Ответ дляМашкус
Eurovision song concert - оф.канал с 5 млн подписчиков. Выложили Калуш - уже 30 тыс.просмотров, ничего не вырезано.
нова_Я• 14 мая 2022
Ответ дляannetta888
а петиція? ми підписували, чи набрала вона потрібну кількість голосів?
Lianaa_06• 14 мая 2022
Ответ для@ альонка@
До чого цей ваш виступ?
До того, хто це пише, бо кожному відповідати не має бажання. Якщо ви одна з них, то не треба мені писати про що це за виступ, гайда рятувати хлопців.
sammy• 14 мая 2022
Ответ дляInvictusgirl
Но... они ничего не делают и не собираются.
Я в общем поддерживаю это высказывание на конкурсе,но ,к сожалению, кроме эйфории и поднятия духа, оно ничем не поможет.
Invictusgirl• 14 мая 2022
Теперь и Исландию дисквалифицируют?
Молодцы исландцы !!!!
sobacura• 14 мая 2022
Ответ дляALenushka505
Але вони захотіли про це сказати і сказали! І це сміливо! А ваше безглуздо це страх, страх втратити перемогу на пісенному конкурсі. Пріоритети не ті, шкода.
Безимени890123• 14 мая 2022
Ответ дляМіражана
До чого тут закривання очей, ніхто очі не закриває. Це пісенний конкурс, який ніяк не може допомогти Азову.... І в якого чіткі правила. Нащо їх порушувати? Від цього нікому не стане краще, тільки гірше нам, бо нас просто дискваліфікують. В статусі переможця Евробачення Калуш могли робити гучні заяви потім. На вечірній прес конференції. Після конкурсу всім світовим змі.
Те, що ви пропонуєте і є лицемірство! Але, такі як ви, не розуміють таких речей! Не можна сидіти на двох стільцях, це ницо, як мінімум.
Mira29-c3c3• 14 мая 2022
Ответ дляLianaa_06
Хто чекає звітності ?Ви???
ALenushka505• 14 мая 2022
Ответ дляole4kakissa
Коли не має доводів; ио все на що здатний ваш розум згадвти про методички. Повний нуль