Natalia Кис.порошок• 14 мая 2022

Какие умнички Калуш! Сказали за Мариуполь!

Весь мир нас услышал!
sammy• 14 мая 2022
Ответ дляKusalochka
Поможет! Даже тем, что поднимает хоть чуть настроение и боевой дух ребятам из Азовстали! Чтобы знали, что их никто не забыл! Только это многого стоит
Вот с этим нельзя не согласиться

Gkqxmprc• 14 мая 2022
Ірландія виступила з жовто-блакитними браслетиками. Дякуємо за підтримку!
Юля 458• 14 мая 2022
Ответ длянова_Я
Я теж думаю , що звичайні глядачі цього конкурсу можуть зробити для порятунку хлопців з Азовсталі?. Ті, хто можуть врятувати, вже все знають, шукають шляхи, ведуть переговори. Папв Римський і т.д, всі знають проблему
Путін дивиться євробачення, вболіває за Калуш, тому випустить хлопців з Маріуполя. Як вам такий варіант?
xthyjujhbz• 14 мая 2022
Ответ дляsolncee
К сожалению, не лучшее, на международный конкурс нужно готовиться, выступление было непрофессиональным, я расстроилась.
Вы сноб?
Invictusgirl• 14 мая 2022
Ответ дляsammy
+
Странно думать,что после этих слов у кого-то откроются глаза и они побегут помогать. Те,кто могут помочь, и так знают обо всем,но шагов не предпринимают
Они заявили об этом на весь мир и это важнее всяких песенных наград.
Мир должен объединиться для спасения ребят на Азовстале!
@ альонка@• 14 мая 2022
Ответ дляМіражана
До чого тут закривання очей, ніхто очі не закриває. Це пісенний конкурс, який ніяк не може допомогти Азову.... І в якого чіткі правила. Нащо їх порушувати? Від цього нікому не стане краще, тільки гірше нам, бо нас просто дискваліфікують. В статусі переможця Евробачення Калуш могли робити гучні заяви потім. На вечірній прес конференції. Після конкурсу всім світовим змі.
Багато тексту, а суть одна-у нас війна.Всі можливі варіанти боротьби це вже щось.
РойЛеля• 14 мая 2022
Вирізали в Європі момент звернення по Азову на каналах((

sammy• 14 мая 2022
Ответ дляInvictusgirl
Да весь мир и так в курсе, и?
Илона-Матвеева• 14 мая 2022
Ответ дляPenni
Обов’язково поїду в Калуш після війни
Зустрінемось)свистіть коли збиратиметесь))
ALenushka505• 14 мая 2022
Ответ дляРойЛеля
Дійсно?
нова_Я• 14 мая 2022
Ответ дляЮля 458
А раптом так і станеться)) думаю, він не дивиться
S-290479• 14 мая 2022
Ответ дляRubiii
Вряд ли. Организаторы понимают, что дисквал это огромный скандал будет.
Конечно. Так что никто их не тронет
Invictusgirl• 14 мая 2022
Ответ дляРойЛеля
А разве это не прямой эфир ?
Как они вырезать могут ?
У них что как в раше ?
Mariya Prokhorova• 14 мая 2022
Ответ дляALenushka505
На войні треба не воювати, а не кричалки кричати. Їх можна врятувати, але ніхто цього не робить на ділі.
Як це не воювати на війні ?
Як їх врятувати ? Пропозиції !
Птица-синица• 14 мая 2022
Ответ дляфеечка.
Я не знаю кто это и что они сделали
Гуглом хоть пользоваться умеете уже?)
Renesmeе 16• 14 мая 2022
Читала що вже до переговорів щоб звільнити хлопців залучені найсильніші люди світу які мають вплив , але ніхто не може вплинути на старого під-са. Зараз надіються на Китай, може їх вийде вмовити щоб натиснули
Invictusgirl• 14 мая 2022
Ответ дляsammy
Да весь мир и так в курсе, и?
Не все в курсе и для политиков это тоже лишний раз пинок
Безимени890123• 14 мая 2022
Ответ дляALenushka505
Ви вже риєте підкоп до сховищ Азовсталі? Чи що ви робите? Нехера!!! От і не заважайте іншим хоч щось робити по мірі сил і можливості.
Лаодика• 14 мая 2022
Ответ дляКлавдия Семёновна
Если бы закрыли небо в феврале, как умоляли, Харьков бы не разъебали. В ваш город сколько раз прилетало ракет за весь период войны? В Харьков штук по 40 за ночь очень много дней, сейчас чуть меньше, но все-равно прилетают.
ну например славнозвісні байрактари и джавелины - наши, украинские?

lenchik maha• 14 мая 2022
Ответ дляGkqxmprc
Да? Ой, как приятно
Lianaa_06• 14 мая 2022
Ответ дляALenushka505
Удалено администрацией...
Ну, да, вы же главный военный эксперт))). Где они про..ли? Харьков, Киев, Николаев, Одесса, Запорожье, Сумы орки взяли? Вы собрали хотя бы один миллион долларов? Похвастайтесь.
servala• 14 мая 2022
Ответ дляALenushka505
А вам дуже непофіг було до Чечні, Грузії, Сирії???? Дуже помогли? Треба було 30 років державу будувати, а не тирити кожному хто при владі. Самі винуваті, а тепер дайте нам все
В яблучко
Zelenkа• 14 мая 2022
Після цього сміливого кроку беру назад свої слова про гурт - вони неймовірні! Бажаю перемоги, але для нас вони вже перемогли! 🇺🇦🤘
Masushki2• 14 мая 2022
Ответ для@ альонка@
Здрааасті))))ви прикольні
Чому ?
Каллипсо• 14 мая 2022
А вот ответ тем, кто говорил, что слова Калуш ничего не значат и все обо все и так знают )
Fotografkiev• 14 мая 2022
Ответ дляVeronikca
Они вряд ли победят и так. Очень много сильных исполнителей. Поэтому Мариуполь в любом случае важнее.
А мені навпаки це Євробачення одне з найслабкіших. Дуже Мало номерів, які запам’ятовується, а тим паче подобаються.
sammy• 14 мая 2022
Ответ дляInvictusgirl
Ну мы уже поняли,что никто вмешиваться не будет. Или вы наших политиков имеете в виду?
Петрик• 14 мая 2022
Ответ дляМіражана
Скажу непопулярну думку, але це було лишнє.... Цього ніхто в Європі не оцінить.... А наших можуть просто дискваліфікувати і все
Пусть не оценят в Европе, зато оценили в Украине. Для многих важно то, что они сказали!
lenchik maha• 14 мая 2022
Ответ дляInvictusgirl
А разве это не прямой эфир ?
Как они вырезать могут ?
У них что как в раше ?
Те же мысли)
Invictusgirl• 14 мая 2022
Ответ дляsammy
Международных