Весь мир нас услышал!
ALenushka505• 14 мая 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Ви десь в іншій реальності ?
Ви думаєте там на Попасной ,Северодонецк , Рубежноє ?
Їх там огнем накривають !
Щоб рятувати азовців треба 110 км по степу йдти !
Москалі дозволять думаєте ?
Екстрадіция один вихід , азовців забирає Туреччина , і за умовами ці солдати до кінця війни не мають право брати участь в війні . Но москалі не йдуть на перемовини !
Їх там огнем накривають !
Москалі дозволять думаєте ?
Москалі зайшли в степ, а ми типу на своїй землі не можемо? Задайте собі просто одне питання. Ці землі ми думаємо звільняти взагалі? То як? Якщо степ? Чи будемо чекати, щоб росіяни самі відійшли?
Ответ дляМіражана
Скажу непопулярну думку, але це було лишнє.... Цього ніхто в Європі не оцінить.... А наших можуть просто дискваліфікувати і все
Ну і пох. Особисто мені важливо, що вони це сказали. Пора не дивитися по сторонам, а робити правильно. Зараз вони все зробили вірно!
lenchik maha• 14 мая 2022
Ответ дляInvictusgirl
Знают и могут решить вопрос,рычаги давление на пуйла есть,та же кобыла его с приплодом в Швейцарии
Она уже на России, приплод неизвестно
Invictusgirl• 14 мая 2022
Ответ дляRaganele
Какие они, ух!!!! Говорили душой украинского народа! Очень важный шаг для подержания духа! Гордость распирает за чесность, за смелость, за украинских людей, за любимую Украину!
100%
Победа вообще ни о чем по сравнению с тем,что они сделали.
Мы сильный и свободный народ!
Ответ дляALenushka505
А вам дуже непофіг було до Чечні, Грузії, Сирії???? Дуже помогли? Треба було 30 років державу будувати, а не тирити кожному хто при владі. Самі винуваті, а тепер дайте нам все
Чомусь згадала 2004 рік. Та революція, стільки надій. Також казали, що Європа про нас узнала.
Invictusgirl• 14 мая 2022
Ответ дляlenchik maha
Она уже на России, приплод неизвестно
Значит бабло пуйла в офшорах заморозить,Америка все знает
Oleksa1551• 14 мая 2022
Ответ дляclernikol
Тоже подумала об этом. Я думаю, они понимали все риски и для них было важнее сказать Мариуполе, чем победить
А напишите, что сказали.. Я в кухне была, просмотрела их
lenchik maha• 14 мая 2022
Ответ дляALenushka505
Віддасте владу і зброю? Можете наділити повноваженнями?
Вам точно нет! Вы не понимаете, что для военного штурма Мариуполя нужно положить тысячи наших солдат?? Вы согласны принимать такие решения и нести за них ответственность?
Mariya Prokhorova• 14 мая 2022
Ответ дляALenushka505
Ми їх поки стримуємо , прийде сучасна зброя,наші навчатся , москалі будуть в землю нашу святу закопуватся !
Влітку буде їм - пекло ! Пожаліють ,що народилися
Ответ дляALenushka505
На войні треба не воювати, а не кричалки кричати. Їх можна врятувати, але ніхто цього не робить на ділі.
Раша этого и ждёт, чтобы окружить и разбомбить нашу самую мощную и обученную группировку.
Спасая несколько сотен положить десятки тысяч и сокрушительно проигратьв этой войне.
Хорошо, что вы к генштабу отношения не имеете.
Invictusgirl• 15 мая 2022
Ответ дляКаллипсо
А вы не знаете, что иногда прямой эфир придется с некоторой задержкой специально во избежание форс-мажоров? Так что не исключено
Это только на говнораше так делается
В Европе все показали
ALenushka505• 15 мая 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Це навряд. Ви тою зброєю будете херачити по Херсону чи Енергодару? Як зайдете?
Ответ дляМіражана
Сказали , тому що розуміють , що навіть якщо вони переможуть на на трупний рік Євробачення в Україні ніхто проводить не буде ! Так хоч весь світ запам’ятає Що Маріуполь Це Україна !