Fotografkiev• 15 мая 2022
Ответ дляMarsunia
Так на ЗУ неділю було тихо. Аж сердце захололо від сирени, ще і люди на роботу почали їхати, страшно(
А в мене спочатку відчай яйкийсь з думкою: «коли ж це вже закінчиться?????» А потім промайнула думка: «Ці ж тварюки тільки цього і хочуть! Коїм вбивств вони хочуть залякати!» не дамо їм такої насолоди
Стефанія мамо, мамо Сте-фа-нія!!!
___Nina___• 15 мая 2022
Вот тоже первая мысль была, что ’поздравляют с победой’, твари. Легче, когда тревоги по расписанию, чем когда пару дней нет тревог.