Добрий день. Підкажіть будь ласка, а що сертифікат вакцинації вже не діє 1,5 року, як повідомлялося? Знаходжусь за кордоном. Спочатку в Дії після оновлення сертифікат був дійсний до 2023 року, зараз дивлюсь знову 2022. Щось новеньке, чи збій в самій Дії? І що робити? Вакцину мені робити зараз не бажано. Я після важкої операції.
Аnastasiia• 15 мая 2022
У Дії повернули міжнародний 9 місяців. Коли це лише зробили, тут активно писали
Разом із тим, внутрішній залишився на 1.5 роки
Колежанка поїхала до Італії, довелося ставити бустерну (у неї було лише дві), там якісь складнощі були для тих, у кого цього немає
’Вакцини є експериментальними. Їхня ціна - секретна’ - офіційна відповідь МОЗу.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3079805
Ответ дляиркин
Ямне чула про 1,5 роки. Чула про рік.
А навіщо він зараз?
В Германії потрібен. Без кінця питають. Навіть у банку і мовних курсах.
Ответ дляmarata
Це все одно було для внутрішнього користування - цих 1,5 роки. За кордоном свої правила і наш сертифікат не діятиме там 1,5 роки
Дякую.
Ответ дляAny
Та щось уже й не питають. У мене 3 тя доза зроблена в Німеччині, я навіть поставила їхню апку, що усе відображалося, в вже давно ніде не запитують
Вам пощастило:-)