чи як? Тобто це все одно борг, але який ти маєш сплатити, коли буде змога? Єдиний і ЄСВ маю на увазі.
2010nastunya• 15 мая 2022
А як бути з бізнесом на окупованих територіях? За березень заплатили,, з квітня зачинили магазин, податки немає змоги платити
Ответ дляTatochka34
Если деятельность ведется, платить конечно нужно.
А якщо ні? Як це довести?
Ответ дляiroman
ЕН 1 и 2 группе ж разрешили не платить, 3 группа платит (в % от дохода), ЕСВ за себя всем можно не платить с 1 марта (просто стаж тогда не идет за это время).
Никто не будет требовать уплаты налогов, которые официально разрешено не платить, после войны.
Это у Вас точная инфа, ято можно вообще не платить единый налог?
Просто насколько я поняла: ’если не можете, пока не платите и никакой пени, штрафа за это не будет. Но долг будет расти и все-равно надо будет его погасить, потом... ну максимум за исключением того времени, когда именно в вашей области идут активные боевые действия.
Ответ дляMan-Gust
Что мешает просто открыть и прочитать закон в качестве первоисточника:
’9.1.Фізичні особи – підприємці – платники єдиного
податку першої та другої групи, мають право не
сплачувати єдиний податок.
При цьому такими особами декларація платника
єдиного податку – фізичної особи – підприємця, не
заповнюється за період, в якому відповідно до абзацу
першого цього підпункту єдиний податок не сплачувався.’
сплачувати єдиний податок.
Ответ дляMan-Gust
Вот цитата из закона полностью с указанием срока:
’9. Установити, що тимчасово, з 1 квітня 2022 року до припинення або скасування воєнного стану на території України, положення розділу XIV Податкового кодексу України застосовуються з урахуванням таких
особливостей:
9.1.Фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку першої та другої групи, мають право не сплачувати єдиний податок.
При цьому такими особами декларація платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця, не заповнюється за період, в якому відповідно до абзацу першого цього пункту єдиний податок не сплачувався.’
особливостей:
Ответ дляbananos
Я вирішувала тиждень тому деякі питання в податковій, сказали що за несплату податків в військовий час будуть дуже строго запитувати
От дурні, іншого слова не підберу. То хай би мені замовників підігнали, а потім строго запитували. Чи нирку продати щоб їм налогу сплатити.
Апель-синка• 16 мая 2022
Ответ дляMan-Gust
Это Гетьманский всё сочинил.
Сначала бегали орали ’мы освободили бизнес от налогов, вот какие мы молодцы!’, а сейчас приняли законопроект драконовский, чтоб все всё заплатили, и не позднее июля.
Уже и фопов зажали, долги нарисовали