Дівчина з космеями• 16 мая 2022
Мій новий спосіб схуднення. Діє! Для тих, хто набирає саме нічними зажорами.
Можливо, комусь стане в нагоді.
Передісторія: вцілому, їм небагато, невеликі порції - напротязі дня, а вагу набираю виключно вечірніми зажорами, які відбуваються вже після нормальної нерясної вечері.
Як я худла раніше. Класично: контроль кількості калорій, контроль, що саме їм - обмаль швидких вуглеводів, ніякої тобі картоплі смаженої-солодощів-піци. І це все цілий день.
Результат - худла добре. За 3 місяці скидала 8 кг (до мети залишалось якихось 2 кг). За цей час я люто втомлювалась від постійного контролю, обмежень, підрахунку калорій, а головне - за цей час накопичувався такий ГОЛОД. Це голод, який наситити за один чи два, чи три рази неможливо. Цей внутрішній голод насичується за кілька місяців і тими самими смаколиками. Результат, думаю, очевидний - вся вага поверталась.
Як я худну цього разу. Цілий день їм все, що захочеться і у будь-якій кількості. Хочеться зранку млинців? Будь ласка. Замовити на обід пасту - без проблем. До чаю тістечко - прекрасно. Я не кажу, що я днями тільки таке їм, ні! Але якщо хочеться - не відмовляю собі. Це ранок і обід. Але вечеря - дуже проста, легенька і мізерна порція. А можу івзагалі пропустити (якщо обідала пізно). Ну, і зрозуміло, ніяких переднічних зажорів.
Ключова різниця в тому, що обмеження з ковтанням слини відбувається 1 раз на добу - ввечері, а не цілий день облизуєшся і думаєш про їжу. Також не втомлююсь від того підрахунку калорій.
Результат: з 28.04.22 мінус 3 кг і я не голодна, як вовчиця!! Тобто є надія, що коли схудну, не наїм вагу знову через накопичений голод.
Не всім підійде, звісно! Прихильникам ПП, підрахунку БЖУ і таке інше - ні, а також тим, хто їсть надлишок протягом всього дня. Але у кого схожа зі мною ситуація, можливо, такий спосіб зайде.
Всім шикарних фігурок 😉😊
Fotografkiev• 16 мая 2022
Це називається інтервальним голодуванням. Але для мене і для багатьох ваш графік не підходить. Лягаю спати о 12й ночі, потім ще декілька разів прокидаюся, щоб дитину погодувати, а якщо я вночі голодна, то спати не буду. Тому я не снідаю, а потім тільки обідаю, щоб притримуватися інтервального.
Sчастливая• 16 мая 2022
Ответ дляДівчина з космеями
Яку норм їжу? Не їсте піцу, картоплю, пасту, ніяку випічку, нічого смаженого, солодкого? Все перераховане вважається ’не норм’. Але ну його - жити на постійних обмеженнях.
або жити з величезною попой и рулетами на пузі
500 калорій в день, багато гуляти і за тиждень Ви красотка. Зараз стільки зелені, як можно їсти солодке, взагалі не розумію, вибачте!
Sчастливая• 16 мая 2022
Ответ дляkatuy
Я вот как-то сомневаюсь, что можно есть блинчики и пасту в неограниченном количестве и при этом похудеть на 3 кг при таком небольшом изначальном весе
за 3 недели. Так не бывает. Что-то вы автор не договариваете.
зависит от веса автора. Если кг 90-10 скорее всего, бывает.
baluevadara• 16 мая 2022
Мне не поможет. Всегда была звонкая и стройная. Сейчас по состоянию здоровья уже 3 год на антидепрессантах. Поправилась, не критично, но лишних кг с 4. Худаю, ограничиваю себя, пп питание. Но, худаю на граммы...
Ответ для Sчастливая
500 калорій в день?!
Ответ дляkatuy
А сенс мені не договарювати?))
Я ж пишу - я не їм багато в принципі
Ответ для Sчастливая
64 кг стартова вага, зараз 61, мета - 52
Женщина_в_лосинах• 16 мая 2022
Ответ дляkatuy
Порции разные) может там блюдце тех макарон и два блина и автор объелась) Тут помню выставляли два яйца с куском хлеба и рыбкой вроде так ор стоял, что это мужику на два раза еды))
Ответ дляIfsogirl
По-моему, чем ближе к ночи, тем вкуснее еда))
Це 100%, не посперечаєшся 😄
Peppermint Winter• 16 мая 2022
Ответ дляIfsogirl
Даа, у меня так 😊
Я тоже так худею. Давно опытным путём пришла к такому методу. Но моя проблема в том, что я сова и в первой половине дня есть вообще не хочу особо. А вот во второй и особенно позно вечером.. Поэтому вечера проходят мучительно). Но нужно втянуться, через дней пять привыкаю.
Кстати, заметила, что если я поужинала до 18.00 и не плотно, то даже условно от 2 печенек в 21.00. Не поправляюсь.
Вечером спасает кефир или ряженка.
Ответ дляN-natasha
До сна не нужно есть 3-4 часа. Ну значит не нужно есть вечером пирожное.
Ну это смотря когда у кого сон. У кого в 22.00, а у кого в 2 ночи.
Я засыпаю поздно, но если что-то ем в 22-23.00, то диета насмарку. Только пол стакана кефира. Ужин до 18.00, максимум в 19.00. Тогда худею.
Ответ дляIfsogirl
Ну, в общем, всем худеющим удачи и сброса килограммов в нужных местах ( не сиськи!). А я пока в лагере жрущих))
😄😄
Peppermint Winter• 16 мая 2022
Ответ дляIfsogirl
Запивая винчиком))))
А ха-ха, точно))
Просеко 😝
Но в реале сладкий чай, на ночь обязательно, не могу иначе
Просеко 😝
Ужин должен быть самый, самый легкий. Фрукт, кефир, какой-то белок еще мб.
Как можно нажираться на ночь, вот реально? Оно ж неприятно самой себе, желудок растянут, там куча пищи...
Или такие люди ложатся спать в 3 ночи? Если так, тогда ясно, почему так всё недолуго у них.
Сбит весь график, обжор, недосып и тд, оттуда все вытекающие.
Просто реально как можно есть вечером много? При том, что в течении дня ты что-то таки ел, и ел не раз?
ПЛЮС-МИНУС• 16 мая 2022
Это такая невыполнимая проблема сказать себе НЕТ и вместо блинов съесть что-то овощное?
До такой степени нет силы воли и чувства ответственности перед собой?