Дівчина з космеями• 16 мая 2022

Мій новий спосіб схуднення. Діє! Для тих, хто набирає саме нічними зажорами.

Можливо, комусь стане в нагоді.
Передісторія: вцілому, їм небагато, невеликі порції - напротязі дня, а вагу набираю виключно вечірніми зажорами, які відбуваються вже після нормальної нерясної вечері.
Як я худла раніше. Класично: контроль кількості калорій, контроль, що саме їм - обмаль швидких вуглеводів, ніякої тобі картоплі смаженої-солодощів-піци. І це все цілий день.
Результат - худла добре. За 3 місяці скидала 8 кг (до мети залишалось якихось 2 кг). За цей час я люто втомлювалась від постійного контролю, обмежень, підрахунку калорій, а головне - за цей час накопичувався такий ГОЛОД. Це голод, який наситити за один чи два, чи три рази неможливо. Цей внутрішній голод насичується за кілька місяців і тими самими смаколиками. Результат, думаю, очевидний - вся вага поверталась.
Як я худну цього разу. Цілий день їм все, що захочеться і у будь-якій кількості. Хочеться зранку млинців? Будь ласка. Замовити на обід пасту - без проблем. До чаю тістечко - прекрасно. Я не кажу, що я днями тільки таке їм, ні! Але якщо хочеться - не відмовляю собі. Це ранок і обід. Але вечеря - дуже проста, легенька і мізерна порція. А можу івзагалі пропустити (якщо обідала пізно). Ну, і зрозуміло, ніяких переднічних зажорів.
Ключова різниця в тому, що обмеження з ковтанням слини відбувається 1 раз на добу - ввечері, а не цілий день облизуєшся і думаєш про їжу. Також не втомлююсь від того підрахунку калорій.
Результат: з 28.04.22 мінус 3 кг і я не голодна, як вовчиця!! Тобто є надія, що коли схудну, не наїм вагу знову через накопичений голод.
Не всім підійде, звісно! Прихильникам ПП, підрахунку БЖУ і таке інше - ні, а також тим, хто їсть надлишок протягом всього дня. Але у кого схожа зі мною ситуація, можливо, такий спосіб зайде.
Всім шикарних фігурок 😉😊
Peppermint Winter• 16 мая 2022
Дякую, але як не їсти на ніч, на практиці? 🤷🏻‍♀️
Бо тістечко я хочу десь близько до ночі( В день - ні(
Раніше лягати?

N-natasha• 16 мая 2022
Я только так и худею всегда) самая проверенная схема)
N-natasha• 16 мая 2022
Ответ дляPeppermint Winter
Раніше лягати?
До сна не нужно есть 3-4 часа. Ну значит не нужно есть вечером пирожное.
happy camomile• 16 мая 2022
Ваш метод подойдёт далеко не всем.От булок-блинчиков тело рыхлое и кг растут не по дням,а по часам.Но то,что на вечерний прием что-то лёгкое - рабочая схема.
Pole• 16 мая 2022
Ответ дляPeppermint Winter
Раніше лягати?
Впихнути в себе тістечко вдень, щоб на ніч нічого не лишилося)))
автор Дівчина з космеями • 16 мая 2022
Ответ дляPeppermint Winter
Раніше лягати?
Тут вже просто волю в кулак. Зовсім без зусиль не вийде. Але для спасіння, що зусиль - ОДИН раз на день, а не цілий день!
автор Дівчина з космеями • 16 мая 2022
Ответ дляN-natasha
А для мене це ноу-хай, відкриття віку 😄😄

NafffAnja• 16 мая 2022
Це все чудово, але якщо я за день з’їдатиму 3000 калорій, то не істи на ніч - не поможе)
Всі розуміємо, що вага втрачається з однієї причини-дефіцит калорій-усьо.
Мені, наприклад, легше до обіду нічого не істи, обід легкий відносно, вечеря нажориста. Хто лягає пізно, не зможе з 5-6 вечора мучитись до 1-2 ночі.
Висновок: харчування-дуже індивідуальна історія. Добре, що ви знайшли свою💜🤍
Peppermint Winter• 16 мая 2022
Ответ дляPole
Так я в день не можу, не тягне. а от на ніч, саме то 😄
Oleksa1551• 16 мая 2022
Не знаю, я ем на ночь, ужин в пол 11 бывает.
Не поправляюсь.
Но я не ем разные блинчики и итд никогда.
Просто нужно есть норм еду, а не хрень. И вес будет стабильный... Что значит хочется пирожное дома... Я их ем когда гуляю, на встрече с подругой там... А так дома сама с собой не знаю даже не помню такого))))
Есть бзик один правда, я иногда халву люблю поесть, залитую питьевым йогуртом. Вот такой десерт готовлю, 😂. Но это редко
Не_кто• 16 мая 2022
Мой метод - не покупать лишнего

Если я знаю что в загашнике ничего нет, то жор как-то и не появляется

До магазина далеко. Не пойду. А если и пойду, то лучше на пробежку
Добрая_свекровь• 16 мая 2022
А какой вес был до скидывания 8 кг? Потому как, судя по взваженым, с большого веса это проще скинуть, чем, например, с 65. То уже действительно надо себя держать постоянно в ежовых рукавицах, что за три месяца так усохнуть
автор Дівчина з космеями • 16 мая 2022
Ответ дляhappy camomile
Не всім, звісно - я пишу про це в пості.
N-natasha• 16 мая 2022
Ответ дляPeppermint Winter
Да, долго… Но чем больше вес, тем больше теряешь) Я к примеру за ночь могу и 500г потерять, по разному и 100 бывает и 300г… Нужно терпение, быстро не похудеешь, зато самый устойчивый результат будет. А сейчас лето, пойдут фрукты, вообще легко можно будет скинуть лишний вес)
happy camomile• 16 мая 2022
Ответ дляДівчина з космеями
И вот вам пример.Когда Киев фигачили,мне хотелось сладкого и мучного,хотя в обычной жизни я без сладостей абсолютно спокойно могу обходиться.Чебуреки делали раза 4.Так вот благодаря спорту вес гулял на 1-1,5 кг - то есть не критично,а объемы увеличились от такой еды.
автор Дівчина з космеями • 16 мая 2022
Ответ дляNafffAnja
Так, згодна!
Мені так підходить, бо вдень я не їм багато. Звісно, наївши вдень як слон, вечірні обмеження не дороможуть ))
Pole• 16 мая 2022
Ответ дляДобрая_свекровь
Це точно, я все намагалася хоч 3-5 кг скинути зі своїх 65, у підсумку від початку війни я набрала додаткових 3!!!

Боюся літні речі міряти...
автор Дівчина з космеями • 16 мая 2022
Ответ дляOleksa1551
Не поправляюсь.
Яку норм їжу? Не їсте піцу, картоплю, пасту, ніяку випічку, нічого смаженого, солодкого? Все перераховане вважається ’не норм’. Але ну його - жити на постійних обмеженнях.
N-natasha• 16 мая 2022
Ответ дляNafffAnja
Нет, вот именно, что просто не есть на ночь а так можно все и в любом количестве, больше не съешь всё равно

автор Дівчина з космеями • 16 мая 2022
Ответ дляДобрая_свекровь
З 62 худла до 54, мета була - 52
zajka12• 16 мая 2022
є дієта -60, там схожий принцип, до 12 їси все, після лише дозволені продукти. І психологічно легше ввечері відмовитись без тістечка, коли знаєш, що можеш вранці з´їсти. Але , як правило, вранці вже й не хочеться. І взагалі солодкого менше хочеться, коли воно не заборонене ).
happy camomile• 16 мая 2022
Ответ дляPole

Боюся літні речі міряти...
Может вашему организму и так норм.Смотря,какой у вас рост и есть ли мышцы.Многие при росте 1,65 и весе 65 кг отлично выглядят(со спортом),а другие - как холодец.
автор Дівчина з космеями • 16 мая 2022
Ответ дляN-natasha
На фруктах можна нічо так набрати, доречі!))
Добрая_свекровь• 16 мая 2022
Ответ дляДівчина з космеями
З 62 худла до 54, мета була - 52
Да, похудеть возможно, просто за три месяца это очень себя ограничивать, потому и сорваться потом легко и опять набрать
автор Дівчина з космеями • 16 мая 2022
Ответ дляzajka12
От точно! Про заборону! Тут класно, що ніяких заборон, а отже не прагнеш підсвідомо наїсти ’про запас’
Добрая_свекровь• 16 мая 2022
Ответ дляPole

Боюся літні речі міряти...
Вот и я максимум до 60 могу, летом проще. Но дальше, даже со скрипом, дело не идёт(. В начале войны тоже похудела, а сейчас вернулась к тому какой была
автор Дівчина з космеями • 16 мая 2022
Ответ дляДобрая_свекровь
Саме так.
Думаю, тепер буду стійкіший результат, бо іде дуже легко.
Добрая_свекровь• 16 мая 2022
Ответ дляДівчина з космеями
Саме так.
Успеха)
Решка7777• 16 мая 2022
Ответ дляДівчина з космеями
Согласна с вами, просто вешаться на броколли не хочется )
Вес 60-63 , тоже без зажориков нет проблем
Oleksa1551• 16 мая 2022
Ответ дляДівчина з космеями
Ну из этого пасту ем, и не считаю пасту не норм едой. Сама вермишель что? Это даже не быстрые угл по моему. А соус смотря какой же, разный можно сделать, если курятина и овощи то что страшного..

Остальное нет, я не люблю
Пюрешку с селёдкой только редко, как бывает захочется, селёдку люблю.

Выпечку только паски раз в год пеку и ем.

Мне повезло я люблю супы и салаты. То есть меня абсолютно устраивает корыто салата, окрошки, две порции супа.
Вот муж готовит завтрак, жареная картошка, жареные яйца, к этому хлеб с салом вижу достал... У меня зелёный борщ вчера сварила, его и поем. Сало ем, хлеб нормальный ем.

Пиццу не люблю тоже особо.
Зимой сложнее, когда корыто салата не с чего сделать, винигрет можно, но он же такой, не особо лёгкий, варёная картошка, буряк..