GirlSuper• 16 мая 2022

Подумываю купить мед справку в школу

Пришли мы домой от врачей …
Вообщем настоятельно педиатр и иммунолог заставляют сделать прививки .да и ещё платные .Медсестра так вообще разошлась … кричала больше всех, якобы никаких реакций на прививки не бывает.Все дети переносят прививки хорошо , и что я мол такое себе выдумываю. Педиатр сказала тоже что реакции такой быть не может , это вирус. Когда у ребёнка отняли руки и ноги … это вирус , но какой она не знает.
Дочка плохо перенесла последнюю прививку тетраксим.Я реально боюсь делать. В школу не допустят. Хоть бери и плачь…знаю что мои знакомые покупали эти справки , и даже не делали прививки. Мои соседки две девочки , ни одной прививки , и ничего как то в школу ходят.
Прикрепляю прививки что мы делали.
Расскажите кто будет идти в первый класс ? Вы делали все прививки?
марго 13• 16 мая 2022
Ответ дляlasorbonne
Справка 086
Там немає інформації про щеплення
Там є графа: інформація про щеплення. В самому низу.

марго 13• 16 мая 2022
Ответ дляМиссКаприз
Нет, не все сделали. Но у меня и не спрашивал о прививках никто и ничего… Не было КПК в поликлинике, уже и первый класс заканчиваем - так и не сделали.
А АДС делала Бустрикс- полио, никакой реакции.
Бустрикс это ревакцинация? А до этого какие АКДС делали?
-Ань-• 16 мая 2022
Ответ длямарго 13
Нема. https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0794-10#Text
марго 13• 17 мая 2022
Ответ для-Ань-
У меня есть на руках эта справка(пока не заполняли). Дали в школе в этом месяце, когда писали заяву. И там есть графа про прививки. Но наш педиатр не требует, чтобы прям все прививки были.
марго 13• 17 мая 2022
Ответ для-Ань-
-Ань-• 17 мая 2022
Ответ длямарго 13
фото
Це самодіяльність вашої школи! Всіма неправдами виманюють інформацію про щеплення. Якби мені в школі дали таку роздруківку - я б в усі інстанції скаргу написала: районо, МОН, прокуратура, захист прав споживачів...
Після дати, печатки і підпису лікаря уже нічого не пишуть! А ваші ’розумники’ дописали Інформація про щеплення_____________

Зверніть увагу: на вашому фото форма 086-2/о.
А для школи потрібна 086-1/о.
Подивіться наказ МОЗ, в обох цих формах нема інформації про щеплення.
марго 13• 17 мая 2022
Ответ для-Ань-

А для школи потрібна 086-1/о.
Може й самодіяльність, але видали саме таку довідку. З однієї сторони 086-1/0, з іншої 086-2/0. Київ.

марго 13• 17 мая 2022
Ответ для-Ань-

А для школи потрібна 086-1/о.
Але дякую за роз´яснення, тепер хоч буду знати, що не такі ці щеплення важливі.
-Ань-• 17 мая 2022
Ответ длямарго 13
Краще у лікаря візьміть довідку на нормальному бланку. У нашого сімейного лікаря і 2 види бланків довідок для школи: односторонні тільки з формою 086-1/о (з іншої сторони білий папір), і двосторонні - з одної сторони 086-1/о, а з іншої 086-2/о.

086-1/о ’Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов´язкового медичного профілактичного огляду’.

086-2/о ’Карта профілактичної роботи з учнями загальноосвітніх навчальних закладів, їх батьками або законними представниками щодо виявлення факторів ризику алкогольних та наркотичних проблем’:
’15. Інформація, що міститься у цій формі, є конфіденційною інформацією та не підлягає розголошенню, крім випадків, передбачених законом.’
ЛЮДИ РОБЛЯТЬ СОБІ СТАТИСТИКУ ПО РОБОТІ З ПОТЕНЦІЙНИМИ НАРКОМАНАМИ І АЛКОГОЛІКАМИ МАЛОЛІТНІМИ.
Хіба ви якісь маргінали, що крім обов´язкової раз в рік форми 086-1/о, додатково приносите в школу форму 086-2/о ?

Київ. Ношу в школу тільки 086-1/о. Після деяких тупих вибриків зі сторони директора (на тему ’неправильно заповнена довідка’), слідкую щоб лікар правильно заповнювала 086-1/о, зокрема ДРУКОВАНИМИ БУКВАМИ. Згідно наказу МОЗ №682 від 16.08.2010 :
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0794-10#Text
марго 13• 17 мая 2022
Ответ для-Ань-

Дякую!
-Ань-• 17 мая 2022
Ответ длямарго 13
Ви ж розумієте, що це просто бланк, який будь-хто може надрукувати. І безнаказано вписати туди будь-яку фігню. Замість ’Інформація про щеплення’ можно було дописати ’Дарую директору свою квартиру’.
Є затверджена форма медичної довідки для школи, форма 086-1/о. Затверджена наказом МОЗ №682 від 16.08.2010. Всі інші ’варіації’ безграмотних освітян і медиків незаконні.
-Ань-• 17 мая 2022
Ответ длямарго 13
Дякую!
Будь ласка В інтернеті є багато інформації що таке медична таємниця. Інформація про щеплення є медичною таємницею і не підлягає розголошенню.
автор GirlSuper • 17 мая 2022
Ответ длямарго 13
А Тетраксим вы где делали? В поликлинике или в частной? Я склоняюсь к этой вакцине.
Покупали в аптеке все вакцины и делала в поликлинике
автор GirlSuper • 17 мая 2022
Ответ длямарго 13
А у нас требуют.
Я не понимаю что им за это дают.
Со скандалами набросилась вчера , медсестра орала больше всех
автор GirlSuper • 17 мая 2022
Ответ для-Ань-
Я шось не розумію одного, раніше аналіз крові можна було здати безкоштовно .
А тепер вона сказала йдіть робіть де хочете але це платно.
Стоматолог платно.
Ортопед і окуліст безкоштовно.
Нащо вона мені тоді потрібна ? І ще й мозги виносить.
Можна піти у платну і зробити довідку.
Вже думаю змінити педіатра
марго 13• 17 мая 2022
Ответ дляGirlSuper
Стоматолог платно.
Ортопед і окуліст безкоштовно.
Можна піти у платну і зробити довідку.
Вже думаю змінити педіатра
З таким педіатром(сімейним) можна його і змінити. Ми пройшли безкоштовно чотирьох лікарів, але за стоматолога нам не говорили. За аналіз крові я не запитувала, але перед нами сиділа мама на прийом, то вони робили аналіз безкоштовно, бо питала, чи прийшли їх результати. І справді, у Вас і так майже всі щеплення є, не розумію, чому на Вас так накинулись.
автор GirlSuper • 17 мая 2022
Ответ длямарго 13
От медсестра верещала вже не вперше.
Я не знаю чому їм потрібно щоб ми зробили щеплення.І вони мене переконували що від прививки нічого не буде …
Я кажу їм я вже таке чула і довірилась вам.тепер дякую вже не хочу.
Я пережила страх , шкода дитину . Більше не хочу так.
А і ще прививки платні одна 700 , а інша 1000 чи більше
марго 13• 17 мая 2022
Ответ дляGirlSuper
От медсестра верещала вже не вперше.
І я цього не знаю .
У нас навпаки, я думаю щеплення робити в приватній клініці, чи купляти вакцину і робити у нас, а наш лікар радить робити безкоштовні щеплення в нашій поліклініці. І які саме платні Ви повинні зробити?
Може підписати медичну довідку в приватній клініці? І там підійдуть вже зроблені щеплення?
автор GirlSuper • 17 мая 2022
Ответ длямарго 13
І я цього не знаю .
КПК бустрикс
І ще тетраксим .

марго 13• 17 мая 2022
Ответ дляGirlSuper
КПК бустрикс
І ще тетраксим .
Нам замість тетраксим пропонують болгарську АДС. Вона без коклюшного компоненту, якраз підходить для ревакцинації. Може є така в поліклініці? Читала відгуки, наче нормально переноситься. Якщо на тетраксим у дитини була реакція, я би її більше не колода. І все таки з наявними у Вас уже щепленнями думаю повинні і так видати мед.довідку.
lasorbonne• 17 мая 2022
Ответ длямарго 13
Так, про їх наявність або відсутність
Kami-97c5• 27 июня 2022
Ответ дляанаско 79
Нет, купила
Напишите в лс контакты либо где пожалуйста, очень надо
Kami-97c5• 27 июня 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
Старший привит по графику.
У младшего одна кпк, сделана в год, имели побочку, которую разгребали 3 года. Хотя планировала делать акдс с 3 мес, но не было вакцины импортной. После этого я о вакцинации думать не хочу. Мне хватило одного раза, я рисковать не буду.

На счёт справки в школу, всегда ее покупала. Отдельно проходила только окулиста.
Напишите пожалуйста в лс если можете контакты где покупали. Никак не найду нужного человека