Iryska kr• 16 мая 2022

Харчування при високому холестерині

Досвідчені,поділіться,на практиці які продукти необхідно виключити,і навпаки,на що " налягати" щоб допомогти статинам понизити холестерин
Immelstorn• 16 мая 2022
Про питание не подскажу, но обратите внимание на добавку - псиллиум.
Он хорошо помогает справляться с холестерином

oboeva• 16 мая 2022
От питания к сожалению это мало зависит,если конечно не питаетесь жирным жареным мясом постоянно
автор Iryska kr • 16 мая 2022
Ответ дляImmelstorn
Дякую,а що це таке і де її придбати?
автор Iryska kr • 16 мая 2022
Ответ дляoboeva
От і справа в тому,що ні(
Любить м´ясо,смачно поїсти,але не надто жирне і т.д.
Rose_m• 16 мая 2022
10% питание, 90% обмен веществ. У нас это семейное. У мамы 13 хол, у меня 7 с чем-то уже, мне 41.
Это мне профессор говорила. Нужно улучшать работу печени.
Immelstorn• 16 мая 2022
Ответ дляIryska kr
Дякую,а що це таке і де її придбати?
Взагалі це шелуха з якоїсь там рослини. Але вона має унікальні властивості... При проходженні через стравохід = вона ’захвачує’ із собою жовчь. А для створення нової - організм використовує якраз холестерин.
Тому таким чином можна почистити кров від холестерину (і схуднути трохи)
Я купувала на IHerb, воно є в пігулках та в вигляді порошку. Простіше приймати те, що в пігулках (але треба обов´язково! запивати великою кількістю води, інакше буде зневоднення). А порошок можна додавати до їжі, але чоловікам таке не подобається.
Спробуйте в інтернеті пошукати, я думаю що в Україні в якихось магазинах повинно бути в доступі. Або з айхерба закажіть, правда не знаю скільки часу зараз воно їхатиме(
Mrs.Ochmonek• 16 мая 2022
Не з досвіду, а з ютуб: не споживати цукор (вуглеводи) з білком і жиром водночас.
Тобто, м´ясо з салатом - добре.
М´ясо з картоплею - погано.
Приблизно так
oboeva• 16 мая 2022
Ответ дляIryska kr
От і справа в тому,що ні(
У меня повышен,и выписали статины,но я жирное вообще не ем.
TanSt810• 16 мая 2022
Ответ дляImmelstorn
Дякую за пораду. Теж маю таку проблему. Замовила такий(фото), можливо з Iherb був би дієвіший, але в наших реаліях і цей підійде

автор Iryska kr • 16 мая 2022
Ответ дляoboeva
А що приймаєте?Чоловік - сорбіс
Леска• 16 мая 2022
Ответ дляRose_m
Як покращувати?
Rose_m• 16 мая 2022
Ответ дляЛеска
Як покращувати?
Улучшать отток желчи, принимать гепатопротекторы, выписывала мне вагон добавок. Скажу честно, ничего нн делаю из этого(
Леска• 16 мая 2022
Ответ дляRose_m
Це гастро чи ендокриноглог?
oboeva• 16 мая 2022
Ответ дляIryska kr
А що приймаєте?Чоловік - сорбіс
Ничего, я его не чувствую,проверила случайно, у меня чуть выше верхнего предела, оно меня не трогает,а я его.
Rose_m• 16 мая 2022
Ответ дляЛеска
Це гастро чи ендокриноглог?
Я уже не помню, но вряд ли гастро, так как я лежала в нефрологии Киевской обл больницы на Багговутовской и этого доктора ко мне приглашали с кафедры, не могли поставить диагноз, подозревали нарушение обмена веществ.
Леска• 16 мая 2022
Ответ дляoboeva
А холестерин няік і не відчуєте. Просто робить тихо свою брудну справу
oboeva• 17 мая 2022
Ответ дляЛеска
Знаю конечно,но статины тоже грязное дело делают. Не знаю,что хуже.
автор Iryska kr • 17 мая 2022
Ответ дляoboeva
Обов´язково контролюйте,чоловік себе прекрасно почував.А потім ,як грім - 95 % звуження судини