Вика-bcf1• 17 мая 2022

Відчуття комка в горлі

Почалося все не так давно, воно наче не заважає, але відчувається як комок ніби. Після відрижки одразу проходить, а потім знову починається. Не знаю що це може бути, але після прочитаного в інтернеті починаю нервувати
Iryska kr• 17 мая 2022
Обстежте щитовидку

lyudmiila• 17 мая 2022
В мене так вже років 20. 6 років назад на узі виявили 2 вузлових зоба
paika21• 17 мая 2022
И гастроскопию сделайте
Naomii• 17 мая 2022
Это нервное. У меня один раз месяц было.
Карина Ли• 17 мая 2022
Это может быть нервное, а может быть проблемы с жкт, у меня такое было на протяжениии долгого времени, потом когда успокоила нервы и проблемы с жкт успокоились и ком прошёл
Lerochka Fotoshop• 17 мая 2022
Може бути і шлунок, він може і не боліти, але тоді мають бути розлади травлення. Шлунок і нерви взаємозв´язане. Тим більше що проходить після відрижки.
Злюченька• 17 мая 2022
У меня подобное, когда нервничаю, или банально если простыла и горло болит.
автор Вика-bcf1 • 17 мая 2022
Ответ дляlyudmiila
Це щось серйозне? Бо мені 16, то я не знаю навіть що це
автор Вика-bcf1 • 17 мая 2022
Ответ дляLerochka Fotoshop
Думаю, що шлунок, тому що нудота і оце відчуття комка. А як відрижка, то наче перестає все. Це може бути від гострої їжі і незбалансованого травлення?

LanaG• 17 мая 2022
У меня уже 4 месяц ком. Сначала пройдите обледование у Лора,эндокринолога, и желудок обследуйте. Если все в порядке, то это нервное
Tatulia13• 17 мая 2022
Магний б 6 попейте. Если поможет, значит нервы.
Николь1986• 17 мая 2022
Ответ дляВика-bcf1
Да. Почитайте про изофагит.
автор Вика-bcf1 • 17 мая 2022
І ще питання: якого розміру лімфовузли під щелепою? Типу як маленькі горошинки?
автор Вика-bcf1 • 17 мая 2022
Ответ дляНиколь1986
Да. Почитайте про изофагит.
Це якось лікується? Там таблетки якісь чи тільки налагодити харчування?
Николь1986• 17 мая 2022
Ответ дляВика-bcf1
Конечно, лечится. И питанием и медикаментозно. Но для точного диагноза нужен врач, а не форум,чтоб не сделать хуже. Вдруг у вас щитовидка или банально нервы.
автор Вика-bcf1 • 17 мая 2022
Ответ дляНиколь1986
А зі щитовидкою що може бути?
Николь1986• 17 мая 2022
Ответ дляВика-bcf1
А зі щитовидкою що може бути?
Тут вам гастроэнтеролог не скажет, к эндокринологу надо для начала на УЗИ.
Таня Кузнецова• 17 мая 2022
Очень похоже на эзофагит . У меня тоже было такое .
автор Вика-bcf1 • 17 мая 2022
Ответ дляТаня Кузнецова
і справді схоже, але я ще проколола ногу цвяхом і тепер виникли симптоми правця. Зараз нерви вже на межі. А щодо шлунку, то думаю це воно: у мене з харчуванням не дуже і ще й гостру моркву їла тоді

illaria-k• 17 мая 2022
у кома в горле могут быть медицинские причины и психосоматические( обида, страх гнев, чаще то, что не выссказано и выссказать не можете)
Yuko4a• 17 мая 2022
Это может быть проблема с жкт, может в шее зажим, может нервы.
У меня было недавно. Стала меньше жрать, 0 алкоголя, пропила магне, прошло.
Что это было хз, обследоваться не хватает денег.
автор Вика-bcf1 • 17 мая 2022
Ответ дляТаня Кузнецова
У вас не було проблем з диханням? Ніби як не хватає повітря?
Таня Кузнецова• 17 мая 2022
Ответ дляВика-bcf1
Иногда такое бывает ,как тяжело дышать и в горле жжет ) пару дней норм питание + нольпаза и норм