Ulshonok• 17 мая 2022

Переговоры прекращены, Киев и Москва приостановили процесс

Как думаете, к чему это? Мы либо стали уверены в своих силах, что сможем эту нечисть выгнать, либо нам кто то из Британии и сша шепчет что ещё рано.... (удалено).
Результат:
вже голосів: 858
432 (50.35%) Кто то специально тянет резину
253 (29.49%) Для нас это хорошо
173 (20.16%) Для нас это плохо
ludmila905• 17 мая 2022
Ответ дляBloomBom
Да, имеет значение, хочу знать как воюют те, кто такие лозунги кричит, как вы.
Я не занимала и занимать не собираюсь, лозунгов не кричу.
Ви в неадекватні?Які лозунги я кричу?

dianagolubeva• 17 мая 2022
По-перше, коли переговори началися?
Які вимоги на переговорах висувала та, та інша сторони?
Якіх домовленностей досягли?
Яківимоги виконали обідві сторони?
По чий вині переговори зупинилися?
Я чому запитую, тому що нічого з цього не знаю. Я вважала, що переговори давно зупинені, але вони були чинні
BloomBom• 17 мая 2022
Ответ дляludmila905
Це має значення для вас?Воюють члени моєї родини,якщо вас це потішить.А ви вже зайняли чергу у воєнкоматі?
Члены родыны это внучатый племянник двоюродной тети? Или муж, отец, родной брат, сын?
rybka21• 17 мая 2022
Ответ дляVlada-Maria
Це скигління від страху, що піде розвал росії, а не ’голос разума по ту сторону’. Тут уже, як кажуть, пох на ту Україну, аби своя матушка-расєя уціліла. Цей пан де був зі своїми заявами в перші дні війни?
на фоне всеобщего верещания в этом фрик-шоу - таки разума.
iroman• 17 мая 2022
Ответ дляSunshin@
А стрелков или как его, чё это таким смелым стал? Прям на Путина прыгает ))
Тоже удивляюсь его речам, может играет какую-то роль...
rybka21• 17 мая 2022
Ответ дляsashik77
ну розвідка в них також працює. Ну побачимо. Було б непогано. Але я реально не бачу з їхньої поведінки, що вони готуються викручуватись якимось чином і завершувати конфлікт. Будемо сподіватися - то перші дзвіночки. Бо дійсно зайшло все далеко - ядерка і т.д.
я о том, что оно этот факт признает, а не верещит про ’наглосаксов’
coch100• 17 мая 2022
Ответ дляДоктор снов
Читаю его с начала войны. Привлекает к себе внимание, как может но все его игнорируют. Сначала он критиковал рф командование, все не так, ничего не умеют, вот мы молодцы умеем, вот у нас уже опыт ЛДНР, надеялся, что его привлекут, но на него даже не реагирует никто. Осмелел, стал позволять себе больше.
Он спился говорят до чертиков.
Vlada-Maria• 17 мая 2022
Ответ дляrybka21
девушки, рекомендую зайти по ссылке моей выше и послушать.
уму не постижимо, как его к скарабеевой допустили в телевизор
там уже одна з плакатиком бігала ’нєт войне’)))) схоже, раша запустила проект ’спасаєм росію срочно’))) можу побитись об заклад, що таких оракулів там будуть типу допускати все більше)))
ludmila905• 17 мая 2022
Ответ дляBloomBom
Кто вы такая чтобы перед вами отчитываться?Не много ли на себя берёте,а?

BloomBom• 17 мая 2022
Ответ дляludmila905
Понятно все, можете ничего не писать
sashik77• 17 мая 2022
Ответ дляrybka21
Ну так. Дивно.
Безимени890123• 17 мая 2022
Ответ дляДоктор снов
пуйло и его курс истребления мифических нациков.
Ще до всіх ганебних поразок в Україні, військові на росії мали політичний вплив, зараз, я так думаю, що просто, вразі чого, вся федерація ’посипиться’. Регіони вже побачили, що центр не такий і сильний. А засідання ОДКБ показало ще раз послаблення кремля у впливі на своїх сателітів.
rybka21• 17 мая 2022
Ответ дляVlada-Maria
одна з плакатиком то совсем из другой оперы.
с тех пор очень многое изменилось
Vlada-Maria• 17 мая 2022
Ответ дляiroman
Я никогда и не была против, но все равно ж этого не будет.
Так навіть якби і сталось, то тут би через тему було ’караул, НАТО на нашій землі воює з Росією’
ludmila905• 17 мая 2022
Ответ дляBloomBom
Понятно все, можете ничего не писать
Успокоительное пропейте чтобы не бросаться на людей и видеть реальные вещи,а не надуманные.
rybka21• 17 мая 2022
а тем временем ’Появилась информация, что украинские войска форсировали реку Северный Донец и заняли два села’
BloomBom• 17 мая 2022
Ответ дляludmila905
Да это вы ведете себя странно, мягко говоря
Доктор снов• 17 мая 2022
Ответ дляБезимени890123
Почему вы пишете ’на россии’? Неуважение, в отместку за ’на Украину’?
Безимени890123• 17 мая 2022
Ответ дляrybka21
а кто придумал ПХ и ПНХ?
Я знаю! Фанати Металіста! Це їх хіт, путін хуйло.

rybka21• 17 мая 2022
Ответ дляБезимени890123
Да-да
Vlada-Maria• 17 мая 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
коли це порошенко не хотів мінських?? так любо зустрічав Меркель, яка прискакала на парад в серпні 2014, поки під Іловайськом гинули, і домовився - як раз про те, що було потрібно путіну і меркель. І особисто порошенку. Але не нам, не Україні
Ви би вникали спочатку, перш ніж відповідати... благо теми тих часів є в архіві... Це було потрібно в першу чергу Україні. Але щоб це розуміти, треба було тоді бути на передовій або знати реальний стан справ в нашій армії. А ще хоч трошки включати мічки, аналізувати, думати. Але я приймаю той факт, що багатьом це важко, досить транслювати те, що вклало в голови кАломойське ТВ і передвиборні квартальні відосики
Безимени890123• 17 мая 2022
Ответ дляImmelstorn
Я думаю что если и есть силы на Крым (точнее если останутся), то возврат Крыма будут делать цивилизованным путем. Не будет бомбежки в Крыму. Возможно референдум проведут, или договоренности. Но не с автоматоматами и танками
По міжнародному праву, Крим - це Україна. То навіть референдум не потрібен.
Delusa• 17 мая 2022
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
как договариваться с другой реальностью?

у нас в новостях: из Азова вывозят раненых.
в пидарашке: началась капитуляция Азова.
у нас: ждём условий для раненых из Азова и готовы их обменять.
в пидарашке: Вассерман против обмена, договариваться не будем.

какое-то зазеркалье. только зеркало кривое и засрано зелёными мухами.
Извините, но если раненых вывозят к противнику, то как это называется?
Мне подумалось, как там не говорят слово ’война’, в Украине, кажется, нельзя говорить ’сдались в плен’
ludmila905• 17 мая 2022
Ответ дляBloomBom
Странно..в чём?
В том что написала что наши ЗСУ умные и быстро обучаемые?Да,так и есть.
Так в чем странность?
Безимени890123• 17 мая 2022
Ответ дляBloomBom
Але з задоволенням і без вдячності користуєтесь спокоєм, який вам дають Захисники? Чи ви вже перетнули державний кордон? І користуєтесь добром з чужих податків?
Vlada-Maria• 17 мая 2022
Ответ дляsashik77
Цікаво. І скабеєва дає казати, не вищить, що це брєд і тд
Постановка-заготовка))) я ж кажу, рашики запустили проект ’спасаєм росію от развала’. Зараз для них це - основна ціль. Бо у кого там ще трохи кебета працює, то ті розуміють: ще пару місяців війни і в росії почнуться процеси розвалу на окремі держави. От і вся суть цього ’прозріння’. А не тому, що вони почали Україну рахувати незалежною державою
Безимени890123• 17 мая 2022
Ответ дляdianagolubeva
По-перше, коли переговори началися?
Якіх домовленностей досягли?
Яківимоги виконали обідві сторони?
По чий вині переговори зупинилися?
Мені здається, що саме після підстави від московії по Азову, українська сторона могла б припинити участь у процесі
rybka21• 17 мая 2022
Ответ дляБезимени890123
усатая секретутка уже свистит о ’территориальных спорах’.
а как жи референдум и волянарода? ото интересно...
sashik77• 17 мая 2022
Ответ дляVlada-Maria
А дід Кабай все своє триндить. Може і правда там розкол. Але мені цей варіант подобається. хай кіздують з нашої країни й розбираються зі своїми проблемами. В них проблем тер в сто разів більше ніж було
Vlada-Maria• 17 мая 2022
Ответ дляrybka21
постановка це і початок нової ’спецоперації’, на цей раз - по спасінню росії від зникнення як держави. А судячи з того, що подібні наративи раптом почали вкидуватись повсюди, то в мене особисто сумнівів нема, що саме такий варіант