Дівчата, чи зуміли ви самі, без консультантів, навчитися правильному прикладуванню? Зараз проходжу курс для майбутньої матусі, там все так поверхнево розповідається і ось дійшли до теми про ГВ. Авторка курсу наполягає на консультаціях і каже, що багато матусь прикладають дитинку невірно. Я питалася у своєї Г, вона про ГВ розповідала згідно рекомендацій ВОЗ , а мамолог каже зовсім по іншому.
Поділіться своїм досвідом. Чи багато часу зайняло у вас пристосування до правильного захвату? Як взагалі проходило ваше ГВ? Допоювали водичкою чи ні? Сцежувалися? Тріщини були?
Всім дякую ♥️
serebro16-72be• 17 мая 2022
Ответ дляАлeнь
А правду кажуть, що самій не можна? Краще пристроями, щоб не наробити біди і не пошкодити залозу?
Я не знаю. Але в мене пристрій був))
Сейчас второе ГВ. Идём по такой же схеме как и с первым - кормлю по требованию, сцеживаюсь, раз-два в день после груди докармливаю смесью. Много пью теплое(узвар, чай ромашка и фенхель) - это как стимулирует выработку молока.Со старшим от смеси отошли к 1.5 мес, в обоих случаях была проблема с захватом соска - смотрела на Ютубе видео и получилось самой исправить.
Ответ дляЕлена_По
Суміш додаєте, бо дитинці не вистачає молока?
ВаляВалентинка• 17 мая 2022
У меня бьіли силиконовьіе накладки фигня полная. Поскольку у меня бьіло дохирища молока оба раза мне помогал хороший меделовский молокоотсос. Без него бьіла грудь как булижник после каждого плача пребьівало молоко. Дети у меня столько молока не сьедали. Я его даже не морозила, сцеживала и вьіливала.
LarsonPeterson• 17 мая 2022
Ответ дляАлeнь
Я теж сподіваюсь, що у пологовому допоможуть і підкажуть. Але там зараз не весь персонал працює. Подруга під час ковіду народжувала, казала що також було мало персоналу і ніхто багато уваги не приділяв. В мене перша дитина , хочеться не страждати з порогу. Щоб потім і за другою піти 😁
трещины это конечно жесть, но у меня были накладки силиконовые, мне очень помогали, всех троих с тем набором вскормила.
а так да, все интуитивно получается.
LarsonPeterson• 17 мая 2022
Ответ дляPolz
Не вздумайте допоювати і сціжуватись. Я цим сціжуванням проблем собі наробила, так баби мені ´підказували´
о даа, это тоже помню, если ты не сцеживалась как они , целыми днями, то ты враг Родины, 18 лет назад описываю.
Ответ дляsweet1234
Вы слишком запариваетесь, когда родиться ребенок вы все интуитивно поймёте ! Посмотрите канал Нины Зайченко- бесплатно но очень полезно
Може бути. Бо перша дитина і з цією війною більшу частину вагітності я і не відчула, і не зрозуміла. І їла що було , а не як треба, і для себе жодної корисної інфи не прочитала. А тепер наче спокійніше і хочеться хутко надолужити згаяне.
Анастасия.Я.• 17 мая 2022
Сама наладила, кормила долго всех троих, с первым ребенком были сложности, во первых от того что мы не лежали вместе первые дни и он был маленьким и ему трудно было сосать грудь, где-то за месяц приловчились. Трещенки были первые несколько недель, за неделю все прошло. Водой не допаивала. Сцеживала с первым ребенком в первые дни, когда его не кормила, чтобы сохранить лактацию. Решайте проблемы по мере их поступления. Если что-то не получиться, потом будете искать помощь. А лучше настраивайтесь на хорошее, все в голове.
Зі старшою ГВ налагодилось не одразу, у перший місяць було непросто. Наша лікарка-педіатр казала, що треба переводити на суміш. Я наймала консультантку з ГВ. У нас з нею була одна консультація очно, а потім вона була доступна по телефону на випадок додаткових питань. Вона мені пояснила основні моменти, плюс я ще сама почитала на цю тему (під час вагітності чомусь не дуже звертала увагу на тему гв, думала, все буде ок). В результаті ГВ у нас налагодилось, годувала старшу більше 2,5 років. Водою не допоювала до півроку. Тріщин, на щастя, не було. Зціжуватись почала тільки коли вийшла на роботу. А з молодшою проблем з ГВ не було, з першого дня все нормально пішло.
nastenka.skoromnaya• 17 мая 2022
Плюсуюсь за Нину Зайченко на Ютуб! Благодаря ее видео я без проблем кормила ребенка до года, давать водичку начала с полугода и закончила ГВ плавно и спокойно без детских истерик.
Ответ дляАлeнь
Читайте изучайте но не загоняйте себя! Все у вас получится!
ksenichka_ksenia• 17 мая 2022
Оба раза без консультантов. С первой было неправильное прикладывание, в роддоме не подсказали и были трещины. Дома по видео разобралась и потом кормила до года 2 месяцев, в удовольствие и без соски пустышки. Сейчас кормлю 2 месяца, без трещин,тк на опыте. Но лялька ленивая и приходится ей помогать брать грудь))) соска тоже не в почете, но она не висит на груди как старшая - поела, сама бросила и спать. Знакомая вызывала консультанта и тоже успешно кормит. Каждая мама сама решает нужен он ей или нет
Ответ дляksenichka_ksenia
Я не проти консультанта. Але трохи хвилююся, чи будуть в місті вони на той час і тд. Тому хочеться самій хоч подивитися і почитати, що та як
постою_послушаю• 17 мая 2022
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Ой, розвеселили! Дякую!
А як тисячі поколінь виросло?
Ну как вам сказать.. меня мама три месяца кормила, большинство в нашем поколении искусственники.
Поколения наших бабушек те да, кормили. Но там девочки с
сызмальства видели что и как, старшие сестры, невестки, золовки- все кормили на виду.
Так что вопрос автора очень правильный. Мне лично было не просто научиться, дочка захватывала только сосок и грудь была разбита десенками вхлам. А я просто не знала, что что-то не так, в больнице смотрели, сказали что так и надо, всё ок.
Научилась по видео схемам, там прямо замедленно показано было как нужно ’вкатывать’ сосок вместе с ореолой мылышу в ротик.
Так что автор, не переживайте, информации в интернете много, думаю, справитесь и без консультанта
Майстерня домашнього текстилю• 17 мая 2022
Ответ дляWallenTInKa
З прибуванням молока, то настоящий капець був. Тільки заплаче дитина, люба, не тільки моя, всьоооо, потекло. Я постійно ходила з вкладками в бюстгалтері. Помню, як вискочила в Сільпо, йду така горда сама, без коляски, вся така свободна і нєобремєньонна через парк, де гуляють мамочки з колясками, я вже в магазин прийшла з мокрим ліфчиком, а додому добралась, то мокрим був весь перед реглану.
після кс молоко прийшло на 4 день, спочатку молозиво, було пекельно боляче, дитина яснами просто перечавлювала ті соски. Ротик маленький, і так як на картинках циця на залазила. Це було дуже складно і проблемно годувати перший тиждень. В мене навіть мігрені з сліпотою почались від напрягу і болю. Я все частіше годувала сумішшю, зціджуватись чомусь не виходило
Також в пологовому груди страшно розминали, боляче дуже і думаю травматично.
Налагодилось все тільки після того як я припинила мучити груди сильними розминаннями, ТІЛЬКИ ніжно і лагідно, потрошки регулярно таки прикладала малюка, і обовєязково змащувала соски Пуреланом після кожного годування (тріщин не з’явилось).
Удачі! Грудне вигодовування мега зручна річ.
Ответ дляпостою_послушаю
Дякую за підтримку))