irinaVdovichenko• 18 мая 2022

40 зл на проживання

Знайомі в Польші по приїзду, зрозуміло в якому стані, не зрозуміли що на них оформили 40 зл на проживання ті люди які допомагали з песелем.
І тепер вони хочуть оформити в людей де живуть.
Наскільки я розумію не законно отримувати кошти без надання харчування та проживання і полякам за це відповідальність.
Чим допомогти, які їх дії ?
Вони згадують що їм типу обіцяли якісь кошти на харчування так як фактично вони не живуть. Але все глухо.
Toonika• 18 мая 2022
Ответ дляirinaVdovichenko
Кому цікава тема трошки розповім. Оформити можна навіть зараз, для тих хто наприклад приїхав в березні, тобто за час який минув.
Хто орендує житло за договором ( якщо чітко в ньому не вказано що не можна підсиляти когось) без власників квартири самі все оформлююють і отримують кошти.
То как все прошло, автор, до чего дошли?

goodsun• 18 мая 2022
Ответ дляВика84
а вас забезпечують харчуванням?
Частково так. Ми зараз в готелю, який весь занятий українцями. Раз на тиждень привозять продукти і ми ділимо їх між всіма.
автор irinaVdovichenko • 23 мая 2022
Ответ дляToonika
Вирішуємо. Так, їх оформили на ці кошти під час видачі песеля, тобто всі документи були в руках тих хто допомагав= оформляв.
Після розмови з ними що робить, тому що гроші потрібні ж і закон на наші стороні. На другий день (випадково) була комісія.
Продовження …
автор irinaVdovichenko • 23 мая 2022
Додам бо трішки не вірно написала ( уточнила в гміні)якщо в договорі оренди вказано що не можна третім осібам безкоштовно, коштовно перебувати без письмової згоди власника, теж можна оформити кошти, цей пункт на даний час не враховується.
Toonika• 23 мая 2022
Ответ дляirinaVdovichenko
Та это мы знаем.
Чем ваше- то закончилось? Или не закончилось?
автор irinaVdovichenko • 29 мая 2022
Ответ дляToonika
Та это мы знаем.
Розібрались. Оформились там де фактично проживали. Він дійсно незнав, що можуть оформити ті хто орендує житло. Хотів як краще, коли йому сказали що повне право мають орендатори житла, пожав руку і мирно побажав добра.
І таке буває. Знаєте що ви маєте на то право, ідіть і доносьте те,що в ваших інтересах. Іншим немає до цього діла.