irisha2424• 18 мая 2022

Магазини парфумів Хелм , Грубешів

Доброго дня. Може хтось підкаже: моя двоюрідна сестра живе в зараз в селі між містами Грубешів та Хелм у Польші. Планує незабаром в Украіну іхати.
Хочу скинути ій на картку гроші , щоб купила мені парфуми ( на подарунок чоловіку) в магазині на зразок Вrocard … чи є в Грубешові або Хелмі такі магазини і як вони називаються в Польші.
Дякую
coloritka• 18 мая 2022
Ні, не має)
Дуглас шукайте, але ціни там дорожчі ніж у нас

Mary8478580• 18 мая 2022
Мы в другом городе, у нас есть сеть Hebe, она крупная вроде. Там есть парфюмерия
автор irisha2424 • 18 мая 2022
Ответ дляcoloritka
Ні, не має)
Дякую.:(( шкода
Аноним Первый• 18 мая 2022
Ответ дляMary8478580
Ви тестили там парфуми? Я якось зайшла і перепробувала все , що там було- то жесть, таке відчуття , шо то все паль. Все на один смердючий запах, їдкий спирт пробиває ніс, а все що наносиш, щезає з руки при виході з магазину.
slpplp• 18 мая 2022
Можна замовити на Нотіно чи Мейкапі через Інтернет .
Mary8478580• 18 мая 2022
Ответ дляАноним Первый
Не, я не пробовала, просто видела что продают