Вопрос собственно в названии . Особенно интересует Осбб
Результат:
вже голосів:
274 (66.99%)
Да
83 (20.29%)
Частично
52 (12.71%)
Нет
Майстерня домашнього текстилю• 18 мая 2022
Оплачую, а от збиральщиків на краску послала нах.й прямим текстом.
Ответ дляVladelica
Это всмысле Осбб ?
В нас осбб нема, але є ініціативна група, то підкрасити щось, то цвіточки посадить в покришках. Це щось схоже на родкомітет, діти з школи повипускались, а родком залишився.
Ответ дляYana_pl
У вас зараз збирають кошти на ремонти?) хворі люди.
Хворєйші)) по сусідству розміщений орчанський гарнізон, вони вже мішками з піском укріплюють позиції, а ці краску купляють, покрасити бильця нада.
Всегда брюнетка• 18 мая 2022
Да, все сплачую. У нас в місті спокійно, все працює, комунальні служби всі теж працюють, їм же теж зарплати потрібні. Та й потім, борги ж все одно прийдеться гасити, то краще їх не накопичувати. Що стосується конкретно ОСББ, то у нас нормальний голова, для дома все робиться і у дворі краса і чистота.
happy camomile• 18 мая 2022
Ответ дляIloveMinecraft
Ні, не бажаю спонсірувать олігархів ще й у війну
Вы полагаете,что спишут?Не спишут.Вот Ахметка планирует получить за Азовсталь компенсации 300%.
IloveMinecraft• 18 мая 2022
Ответ дляhappy camomile
Ну ото хай і виплатить за мене.
happy camomile• 18 мая 2022
Ответ дляIloveMinecraft
Ну ото хай і виплатить за мене.
Это вряд ли.Они привыкли нас иметь.
ПЛЮС-МИНУС• 18 мая 2022
Ответ дляtheolga
Все оплачиваю в полном размере
никогда не понимала людей у которых есть возможность платить,но они не платят🤨поотключать таким все к черту
у нас таких соседей около 10-ти квартир.
долги до 100 тыс. грн.
машину есть на что заправить, а коммуналку не платит.
пользоваться и не заплатить=украсть.
долги до 100 тыс. грн.
пользоваться и не заплатить=украсть.
IloveMinecraft• 18 мая 2022
Ответ дляhappy camomile
Это вряд ли.Они привыкли нас иметь.
Будем розучувать по тихеньку
Ответ дляIloveMinecraft
А Ви краще подумайте про простих робітників комунальних служб, їм зарплату треба виплачувати. А якщо думати про олігархів, то ніщо не заважає Вам відмовитись від електпоенергії і газу, в офіційному порядку. Ось тоді все буде по справедливості.
happy camomile• 18 мая 2022
Ответ дляIloveMinecraft
Будем розучувать по тихеньку
Я только за,но не дадут ведь.
Ответ для25Lida
Згодна. Й переїхати з Києва в село без цивілізації. Дивують такі люди (якій Ви відповідали)
ПЛЮС-МИНУС• 18 мая 2022
Ответ дляIloveMinecraft
Ну ото хай і виплатить за мене.
пользуетесь и не платите? воруете?
нужно делать как с мобильной связью и интернетом.
услуга только по предоплате.
нет оплаты - нет услуги.
тогда хитрожопых поубавится.
услуга только по предоплате.
нет оплаты - нет услуги.
тогда хитрожопых поубавится.