Просто Филя• 18 мая 2022
Який подарунок подарувати вчителю на кінець початкової школи від діток?
superlulik• 18 мая 2022
О,Боже. Хватит этой постсовдепии. Это взятка,как людям не понятно
. Мелкая ,противная,но все же взятка.
ротцвеники• 18 мая 2022
Ответ дляAlinka_15
’Началось в колхозе утро’. Та залиште ви тих вчителів у спокої. Як у батьках СОС - так як гарно за кордоном,ніяких криків, подарунків. А як в нас - розкривайте куме гаманець. Нічого не дарувати!!!!
+100. Нічого що пів країни без роботи лишилося. Але вчителям дай на подарунок