Шейный остеохондроз, болит голова, иногда кружится, начала делать упражнения для шеи Шишонина
На перекуре• 18 мая 2022
Давно болит голова? Головокружение - это гипоксия. Значит что то передавлено, защимлено. Даже при остеохондрозе это не норма.
В идеале - вам к врачу. И к массажисту/мануальщику/вертебрологу. Есть возможность попасть к специалистам?
Хитрый Лис• 18 мая 2022
Без обследования не стоит эту гимнастику делать..Можно хуже наделать...Тем более этим Шишониным..
Хитрый Лис• 18 мая 2022
Ответ дляSss-22c8
После упражнений становится легче для головы
Может быть вам воротник показан?
PodolyankaUA• 18 мая 2022
Невролог призначала препарат групи вітамінів В, міорелаксант, знеболюючий, препарат бетагістину.
Якщо є синдром хребтової артерії, призначається препарат для покращення мозкового кровообігу.
МРТ шийного відділу хребта робили?
Ще пройдіть УЗД судин шиї (з функціональними пробами) і голови.
Щоб бачити функціональний стан шийного відділу хребта, іноді, як додаткове обстеження, може призначити лікар ще й цифровий рентген шийного відділу з функціональними пробами.
МРТ шийного відділу хребта робили?
Ответ дляPodolyankaUA
МРТ шийного відділу хребта робили?
Робила узд шиї, все нормально, а мрт шиї не робила
PodolyankaUA• 18 мая 2022
Ответ дляSss-22c8
УЗД судин шиї було з функціональними пробами?
У невролога консультувалися?
Потрібно пройти МРТ шийного відділу хребта на апараті не менше 1,5Т.
Якщо немає можливості, то хоча б цифровий рентген шийного відділу з функціональними пробами (4 проекції).
Щоб зняти спазм м´язів шиї можна застосовувати аплікатор Ляпко.
Які вправи робити, краще проконсультуватися з неврологом.
Можете домовитися про онлайн консультацію з неврологом у фейсбук на сторінці Приватний невролог Анатолій Німчук . А ще на сторінці лікар публікує цікаві публікації.
У невролога консультувалися?
Алина -a577• 18 мая 2022
Ответ дляPodolyankaUA
У невролога консультувалися?
Вы врач?
PodolyankaUA• 19 мая 2022
Ответ дляАлина -a577
Вы врач?
Ні.
Це ті обстеження, які проходять при остеохондрозі шийного відділу хребта.
До остеопата, мануального терапевта краще йти з заключенням МРТ. Тому що після процедур може бути не тільки полегшення, але і погіршення стану. Апарат для МРТ повинен бути не менше 1,5Т.
МРТ хребта (в даному випадку шийного відділу), це основний вид діагностики.
Якщо при остеохондрозі ШВХ в симптоматиці є запаморочення, головний біль, шум у вухах, порушення координації - пройти УЗД судин шиї (з функціональними пробами) і голови. При шийному остеохондрозі УЗД судин шиї повинно бути з функціональними пробами.
Цифровий рентген шийного відділу з функціональними пробами (у 4-х проекціях - пряма, бічна, з нахилом голови вперед, і нахил голови назад) призначається при таких симптомах - біль, хрускіт, головні болі, утруднення при повертанні голови, оніміння у руці, симптоматика з боку зору, при травмах. Як додаткове обстеження до МРТ ШВХ, яке допомагає при діагностиці.