Юлия 0811• 19 мая 2022

Доставка із ашана

На сайті ашана зробила замовлення, за умовами доставка від 300 грн НП безкоштовно. Не пропускає оплату, постійно помилка. Скрін додаю. Ще є сайт ашан заказ, там ті ж ціни, але доставка по тарифах нп, трохи дорого вийде. Що я не так роблю?
автор Юлия 0811 • 19 мая 2022
В службу підтримки писала, не відповідають

Дружба2016• 19 мая 2022
Оплатите при доставке
Дружба2016• 19 мая 2022
Ссылку можно?
Кап_ля• 19 мая 2022
Очень странно покупать у тех, кто спонсирует войну в Украине.
Дружба2016• 19 мая 2022
Бесплатной доставки уже нет
Santa_Barbara• 19 мая 2022
Ответ дляКап_ля
Очень странно разрешать легально работать в Украине таким. Но депутаты молчат...
BLUE_SKY• 19 мая 2022
может в заказеесть алкоголь, табак или скоропортящиеся продукты?
автор Юлия 0811 • 19 мая 2022
Ответ дляКап_ля
Я не знаю, хто там власники і що вони спонсорують
автор Юлия 0811 • 19 мая 2022
Ответ дляBLUE_SKY
Ні, канцелярія

Кап_ля• 19 мая 2022
Ответ дляЮлия 0811
Очень зря. Страусиная позиция до добра не доводит
Кап_ля• 19 мая 2022
Ответ дляSanta_Barbara
Кроме депутатов есть ещё народ. Просто не покупать ничего в ашане и вопрос решится без депутатов.
Santa_Barbara• 19 мая 2022
Ответ дляКап_ля
Откуда народу знать, какая из сетей спонсирует рашку? Я вчера в Еве пересмотрела кучу штрих кодов на товарах - очень много производства рашки. Как??? У нас война с ними 8 лет! И я Вас уверяю, штрих коды смотрела одна я. Остальные просто покупали. Если законодательно не убрать из Украины всё, что спонсирует войну, ничего не выйдет.
автор Юлия 0811 • 19 мая 2022
Ответ дляКап_ля
Яка страусина позиція??? Я знайшла потрібний мені товар по потрібній ціні там і все. Мені треба було шукати інформацію про засновників магазину? Ви особисто кожен товар перевіряєте?
Кап_ля• 19 мая 2022
Ответ дляЮлия 0811
Цю інформацію вже всі знають. Шукати нічого не треба.
prosto_mama_• 19 мая 2022
Ответ дляЮлия 0811
Теж дивують такі коментарі.
То нехай не продають у нас в Україні.
А то продають,а ви не купуйте.

Доречі,налог вже сплачений країни за товар. Тому...
Кап_ля• 19 мая 2022
Ответ дляSanta_Barbara
Как откуда? В сети полно информации.
Против ашана проводится куча акций в Европе. Только украинцам до этого дела нет 🤷‍♀️
Кап_ля• 19 мая 2022
Ответ дляprosto_mama_
Теж дивують такі коментарі.
То нехай не продають у нас в Україні.
А то продають,а ви не купуйте.

Ну так можно ведь сказать: то нехай не йдуть війною на Україну.
Вот скажем так и всё закончится, правда? Ну, тоді нехай 🤷‍♀️
prosto_mama_• 19 мая 2022
Ответ дляКап_ля
Не у всіх є кошти і можливість перебирати.
Якщо буде дешевий крем,або ще щось,то хтось візьме.
Нехай це вирішують на вищому рівні.
Більше не завозять цю продукцію
Кап_ля• 19 мая 2022
Ответ дляprosto_mama_
Нехай це вирішують на вищому рівні.
Більше не завозять цю продукцію
Нехай.
Хтось, на вищому рівні, але не я.
Амінь.

prosto_mama_• 19 мая 2022
Ответ дляКап_ля
Нехай.
Хтось, на вищому рівні, але не я.
Амінь.
До чого тут це?
Ви бачите,що зараз відбувається? Навіть ті,хто працюють отримують мізер. В мене знайома з 12 тис стала отримувати 4500. І це вона піде і буде перебирати і носом крутити? Звісно,ні! Люди ВИЖИВАЮТЬ
Santa_Barbara• 19 мая 2022
Ответ дляКап_ля
Как откуда? В сети полно информации.
Вы - идеальный избиратель, очень удобный. Никаких претензий к властям, только к народу, на который и так взвалили всё.
Кап_ля• 19 мая 2022
Ответ дляprosto_mama_
До чого тут це?
Так. Люди виживають. Йде війна. І якщо цю війну спонсорувати, то виживати доведеться ще довше.
Santa_Barbara• 19 мая 2022
Ответ дляКап_ля
Спитаю ще раз: чому це мають розуміти лише прості люди, а не влада і керівництво країни?
Кап_ля• 19 мая 2022
Ответ дляSanta_Barbara
У меня есть куча претензий. Как это поможет в данном конкретном случае? Байкотировать всем миром. Результат будет быстрее. А то пока они там сверху нарешают, потом пока бумажки поперекладывают, потом год голосовать будут и ещё 5 лет подписывать... Я бы их вообще всех разогнала к чертям собачьим.. но...
Кап_ля• 19 мая 2022
Ответ дляSanta_Barbara
Не мають. Нічого не заборонено. Хочуть купувати, хай купують. Спонсоруваті війну, це ж так гарно. Голову у пісок и вперед.
Santa_Barbara• 19 мая 2022
Ответ дляКап_ля
Скажіть чесно: Ви з Верховної Ради? Бо Ваші напади на людей більше нічим не пояснити.