Изменено 19 мая 2022

Посварилася з чоловіком

Бо віддала дитячий велосипед якого по просту немає де зберігати. А подвір´я не люблю щоб було як в селі для зберігання хламу. Чоловік образився бо то подарунок його вітчима а я ще даром хотіла віддати коляску для погодок бо вже непотрібна хотя її купувала не новою. Не розумію. Що колишній чоловік любив за весь хлам брати гроші що цей. А продавати рік чи більше я не готова бо де його зберігати все. Як тепер бути чи я чогось не розумію
KateFrosty 19 мая 2022
Я бы тоже на вас обиделась. Поддерживаю мужа
Kristal2013 19 мая 2022
В нормальных семьях обговаривают , что и кто готов продать или отдать.
автор shandy10 19 мая 2022
Ответ дляKristal2013
В нормальных семьях обговаривают , что и кто готов продать или отдать.
Я ще взимку говорила віддати його сестрі то її чоловік говорив да да і не забрав. Я і так довго чекала. А чоловік тепер вдруг образився хотя тоді був не проти
Помиритесь.
автор shandy10 19 мая 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Помиритесь.
Дякую
Алина-1240 19 мая 2022
Понимаю мужа,я тоже плюшкин😁
Леди Репях 20 мая 2022
Такие вещи надо обсуждать. Что вам стоило 5 минут обсудить это с мужем заранее? Вы не правы.