dikajad• 20 мая 2022

В Индии и Боснии тоже паранджа?

Какие красивые национальные костюмы у них были. Ирак и Афганистан открытие для меня.
Майстерня домашнього текстилю• 20 мая 2022
Паранжа це не національне вбрання, а припис ісламу, вірніше, якоїсь там течії.
ЕжеМышь• 20 мая 2022
В Индии сари кажется
автор dikajad • 20 мая 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
А в каких случаях они могут одеть национальную красивую?
Ответ дляdikajad
Дома в жіночій частині будинку.
автор dikajad • 20 мая 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Дома в жіночій частині будинку.
Явно мужики придумали религию, чтоб на их жен не смотрели и не украли. Красивые там женщины
вика2567• 20 мая 2022
Ответ дляdikajad
Разные,как и у нас.
Falcon82• 20 мая 2022
В Индии и Малайзии никто не носит паранджу. Даже мусульмане. В ОАЄ лицо мало хто закрывает тоже. В Египте также. Это то, что сама видела.
А вообще, тотал блек лук - это к религии (мусульманство), вернее одному из ее разветвлений. К национальности отношения не имеет
Falcon82• 20 мая 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Дома в жіночій частині будинку.
Не тільки
Ответ дляdikajad
Ну да, всі релігії орієнтовані на чоловіка. Навіть, християнство. Хоч, жінкам не потрібна паранда, але довга спідниця, закрите декольте, хустка на голову. Самі жінки підримують це.
Falcon82• 20 мая 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Зате жінки мусульманки питаннями що будемо їсти, за що купити і де будемо жити не переймаються) і не працювати мають повне право)
Ответ дляanuta.sokol@yandex.ru
Різні є, як і в нас.
Heksa• 20 мая 2022
Ответ дляanuta.sokol@yandex.ru
Навпаки, це не релігійна вимога, а звичаєва.

У Єгипті лише хустка, а в Дубаях нікаб або хіджаб
І там і там іслам.
ZhuZhuPozhuzzzzhu• 22 мая 2022
Ответ дляdikajad
во всех!!

Европейская одежда по климату им не удобна, и натирает до ранок, и жарко , поэтому носят чисто хлопок и свободное, а вышивка и дизайны там ткие что есть чему позавидовать

паранджа ’по индийски’ называется по разному, ’пардА’ например, это просто покрытие лица, но оно може быть частью сари , или отдельной вуалью (Раджастан), или дапатта (длинная шаль тонкая чтобы покрывать голову , плечи и декольте)

Покрываются чаще перед старшими, в храмах, невестки раньше год перед свекром лицо не светили, ну и от пыли и ветров тоже, как и от солнца покрываются чтобы не быть чернее, т.к. там все отбеливаются и пилингуются, наша любая замарашка там королева белоснежка и легко выйдет замуж
ZhuZhuPozhuzzzzhu• 22 мая 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Дома в жіночій частині будинку.
бред! вже такого немає
ZhuZhuPozhuzzzzhu• 22 мая 2022
Ответ дляanuta.sokol@yandex.ru
бугагашечки!

якби Ви знали про їх безправність, то ще більше б пишалися Україною і традиціями
Falcon82• 22 мая 2022
Ответ дляHeksa

І там і там іслам.
І в Єгипті, і в Еміратах та хустка має назву хіджаб. Нікяб - це коли закрите обличчя лише проріз для очей. В Еміратах не прийнято одягати нікяб.
Falcon82• 22 мая 2022
Ответ дляZhuZhuPozhuzzzzhu
бугагашечки!

Я б не була так категорична. Порівнювати життя мусульманки в Афганістані та в ОАЄ не варто. Все залежить від країни. Але основні правила такі, що саме чоловік відповідає за матеріальну сторону життя. І це стосується і бідних, і багатих родин.
ZhuZhuPozhuzzzzhu• 22 мая 2022
Ответ дляanuta.sokol@yandex.ru
ага, мабуть тому продають дочок і трьорічних і пятерічних бо немає чим годувати
ZhuZhuPozhuzzzzhu• 22 мая 2022
Ответ дляanuta.sokol@yandex.ru
в Индии носят паранджу мусульманки

все зависит от степени одурманивания религией, от фанатизма религиозного и необразованности
Falcon82• 22 мая 2022
Ответ дляZhuZhuPozhuzzzzhu
Це в Афганістані та Ємені. Це найбідніші країни світу. Такого ви не зустрінете в Катарі чи Еміратах, Йорданії
Falcon82• 22 мая 2022
Ответ дляZhuZhuPozhuzzzzhu
в Индии носят паранджу мусульманки

В Індії це рідкість. Я, особисто, перебуваючи в Індії не бачила індіанок в паранджі. В арабських країнах - так. Але там змішані шлюби. І зважте, я не туристом там була. Я там жила.
ZhuZhuPozhuzzzzhu• 23 мая 2022
Ответ дляanuta.sokol@yandex.ru
повно їх! ще й забастовки влаштовують бо коледжі забороняють так приходити
https://www.insider.com/from-housewives-to-hijab-c...