Вкотре чую , що з вересня навчання буде дистанційне.... хто володіє інформацією?
Навіть не хочу вірити в ці слова , бо за останні роки Якість навчання знизилась то карантини , тепер війна ...(
Ответ дляOksana0612
Найбільше шкіл, які відновили навчання, є у Самбірському районі. Таких закладів освіти є 48. Також очно навчаються у 25 школах Червоноградського району, у 16, що у Стрийському, 9 – у Дрогобицькому, 5 – у Золочівському, а найменше у Яворівському районі.
Можете не вибачатися))
О!
Дякую!
Ответ дляKetia
Я очень надеюсь на это. Ребенку в 1-класс, проходит сейчас медосмотр. Как то очень плохо представляю сразу учебу начинать с дистанционнки.
У меня тоже внук в 1-й класс идёт, но невестка сегодня сказала, что если с сентября будет дистанционка, в этом году в школу его отдавать не будет...
Oksana0612• 20 мая 2022
Ответ дляlena_gasova
А які школи у м. Червоноград працюють? У школах живуть переміщені особи. Не чула, щоб бодай одна школа працювала. З двох садочків, що поруч, працює тільки один: у інших мешкають переселенці. І як це:’Червоноградський район’?
На сайті управління освіти вся доступна інформація.
МАМА НИКИТКИ-2• 20 мая 2022
Ответ дляHolms221B
Сто шкіл відновили очне навчання? Не пишіть дурниці. Немає ні одніє такої школи.
Чого це? В мене дитина тиждень вже до школи ходить?
МАМА НИКИТКИ-2• 20 мая 2022
Ответ дляSvitlana7
Може тільки десь по селах
Не тільки.
Я в Чернігові. Дитина в школі
Ответ дляmariya59
Нам няня в садике те же самые слова сказала
Ребенок на подготовку к школе ходил+репетитор был. Когда я заикаюсь про садик, резкое нет и всё. А работать мне надо, дома тоже не получится сидеть. Гордиев узел
МАМА НИКИТКИ-2• 20 мая 2022
Ответ дляSvitlana7
Ого, в Чернігові школи відкриті?.. Ви ж так близько до кордону...
Ну я думаю, що наша поки що едина. Но це вже вселяє оптимізм, що життя хоча б трохи вертається в звичне русло.
МАМА НИКИТКИ-2• 20 мая 2022
Ответ дляHeksa
А який номер, можете написати? Чи хоча б район
Мудрангелики
МАМА НИКИТКИ-2• 20 мая 2022
Ответ дляHeksa
Приватна?
Садочок теж працює. І якась група продовженого дня з дітками від 3 рочків.
Я смотрю не перевелись еще оптимисты, которые верят что вот летом война точно кончится) даже если и скажут выходить в ситуации как сегодня например, то сама на дистанционку переведу - нафиг надо ему бегать в подвал каждый час, а мне тут думать повели их туда или нет. Сирены бесконечно воют
Учите детей учиться самостоятельно - сейчас самое время- и никаких проблем не будет.
МАМА НИКИТКИ-2• 20 мая 2022
Ответ дляБонСу
Дивлячись яка школа. Можу сказати, що, наприклад, школа мого сина в будівлі десь 18 століття. Там такі стіни і підвали, що весь час активних обстрілів там багато людей ховалось, як в бомбосховищі. То я не буду переживати за нього.
А якщо звичайна муніципальна- то мабуть би дома залишила. Перша школа мого сина в 18 році святкувала 80 років. Підвалу навіть немає, про бомбосховище взагалі мови не йде. Так шо, що сучасні школи, що старі- одна їм шана, і безпеці в них
kristi_ana• 20 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Не тільки.
Я в Чернігові. Дитина в школі
В Чернигове школы работают?
В нашей дистанционка.
Ответ дляkoreshk9
Ну... Мої зараз дома, поки я на роботі з чоловіком... Так самі... Щодо школи очно у мене нема поки точної думки... Да і в душі я вже змирилася з низькою якістю освіти цього покоління дітей...
А мої вже місяць навіть на тренування їздять. Війна може і рік тривати