Первая леди колхоза• 21 мая 2022

Похмілля, спасіть - поможіть

Боже, я ніколи більше на чоловіка не булу сваритись. Це жепа. Як я могла??? Дівчатка, христа ради, спасіть, шо робити? З 6:00 ні заснути ні лягти. Голова розривається. Сидимо з хом´яком в двох. Шоб не розбудити сім´ю. О капец, шо зробити шоб прийти в норму?
Анна-868b• 21 мая 2022
Ответ дляПервая леди колхоза
Саме більше питання в голові, як мужики спати можуть, чого їм не погано? Жду коли проснеться прямо, шоб дюрочку в голові пропилити. Я тут розумієш, вмираю, а він спить)
Закусывают лучше
serebro16-72be• 21 мая 2022
Ответ дляАнна-868b
Закусывают лучше
Не. Спитые уже
Бандитка Сью• 21 мая 2022
Ответ дляПервая леди колхоза
З того, що ви написали тільки анальгін дома. Буду чекати, щоб чоловік проснувся і пішов купив. Але думаю, шо помру до цього. Боже, хто б міг подумати що так херово може бути людині??
випийте 50 гр алкоголю якогось, я не жартую. стане легше
Анна-868b• 21 мая 2022
Если б мне было плохо как вам я б не ждала пока муж встанет одевайтесь и срочно за пивом !
автор Первая леди колхоза • 21 мая 2022
Ответ дляserebro16-72be
Не обов´язково мівіну. Гарячий суп чи борщ теж легше
Борщ, хто б зварив. Якщо я почну зараз варити і вмру, буде на вашій совісті!)
автор Первая леди колхоза • 21 мая 2022
Ответ длязадумчивая мордочка
Алкоклин 1 пакетик.
Если нет, 100 грам чегото крепкого и спать. И больше не пить сегодня
Я вже кілька раз дивилась на ’ чегото крепке’ , але блін, зразу в туалет біжу. Як люди позмеляються, вони ж по ходу заливають в себе алкоголь, як це зробити? Не то шо не лізе, а дивитись на пляшку не можу, зразу позиви до рвоти
Вилами по Воде• 21 мая 2022
Ну мне помогает анальгин от головы, и кофе
Ну конечно же 2 пальца в рот
спальное место• 21 мая 2022
Соду 1 чайную ложку погасите кипятком добавьте холодной воды. Выпейте эти 300 мл и напишите о самочувствии.
Сорока-ворона• 21 мая 2022
Ответ дляАнна-868b
Пиво с 11 продают )
serebro16-72be• 21 мая 2022
Ответ дляПервая леди колхоза
Нема нічого з рідкого? Тоді таки мівіну беріть
serebro16-72be• 21 мая 2022
Ответ дляСорока-ворона
Пиво с 11 продают )
С 10)
Анна-868b• 21 мая 2022
Ответ дляСорока-ворона
Пиво с 11 продают )
У нас с 8 в атб Днепр.обл
serebro16-72be• 21 мая 2022
И чай крепкий горячий)
Yuko4a• 21 мая 2022
Пока лежите и пытайтесь подремать.
Меня тоже подрывало рано и колотило всю. Пока компания спокойно спала до обеда.

Если будет тошнить, рвите. Съесть можно банан, пить воду с лимоном или зеленый чай. Теплый душ.
Пока не поспите, легче не станет. Вы вчера хоть около полуночи уляглись?
Сон все равно вас сморит. Главное, чтобы никто не трогал и не будил.

Выздоравливайте!
автор Первая леди колхоза • 21 мая 2022
Ответ дляserebro16-72be
С 10)
Не доживу, я , дівчатка ні до 10 ні до 11, пиво, я прочитала і збігала в туалет, а випити не уявляю. Чекаю, шоб чоловік проснувся, тоді понити можна. Нехай рятує. Спить він падлюка
Ola_la-d152• 21 мая 2022
Аспирин, боржоми, барбовал, много. Чуть не пол пузырька капаю. Во первых капли на спирту, во вторых нервы и сердцебиение успокаивает, и засыпаю после них. До упора. к обеду обычно уж просыпаешь живым человеком.
Ростки жимолости• 21 мая 2022
Ответ дляЯ шалунья
Віскарика 100 грам і спати
100 грамм - не стоп-кран, выпьешь - не остановишься
serebro16-72be• 21 мая 2022
Ответ дляПервая леди колхоза
Спробуйте ковток...точно легше стане
Yuko4a• 21 мая 2022
Ответ дляРостки жимолости
😂😂😂
Belosnezka1980• 21 мая 2022
Дві таблетки шипучого аспірина, через 15хв спазмалгон.
Перловая Кашка• 21 мая 2022
Ответ дляСиреневая цапля
Мені мівіна допомогла. Тут дівчатка порадили, на диво - спрацювало))
serebro16-72be• 21 мая 2022
Автор на майбутнє не пейте коньяк. Краще горілку. Від неї голова не болить
АБВГДэшница• 21 мая 2022
Ответ дляПервая леди колхоза
Вам тут уже не один ’профі’ порадив випити 50-100 гр.
Не ви перша, не ви остання !
Це зараз здається, що не можете, а ви спробуйте через ’неможу’.
Вам полегшає 100 % і сразу спати !
Дама_с_караваем• 21 мая 2022
Мне помогает от головной боли - нурофен. И где-то через час энтеросгель. И спать
serebro16-72be• 21 мая 2022
Дівчата жодного їдкого коментаря. Ми сила!!
автор Первая леди колхоза • 21 мая 2022
Ответ дляserebro16-72be
Бо проблема реальна!) Справді, дякую вам, ви такі хороші. Навіть, чоловіка перехотілось вбивати, що спить досі)
Ненька наша• 21 мая 2022
Ответ дляПервая леди колхоза
О. Подруго! Я боюсь голову від подушки відірвати. Голова звенить,тошнить. В мене ще і проблема, під алко пачку цигарок висмалила. А палю я дуже рідко. Всі сплять. А в мене думки, що робити.
Може точно пивка випити. Таблетки ніколи не допомагали, від води тільки ригаю. От нашо так було пити
автор Первая леди колхоза • 21 мая 2022
Ответ дляАБВГДэшница
Не ви перша, не ви остання !
Вам полегшає 100 % і сразу спати !
Значить так. Коньяк я відставила, бо сказали, горілка краще. Дивились ми одне на одне хвилин 15. Без подробиць як саме, але випила. Як же гарно вчора йшло, ну, йома1о, чого ж засунути в себе не можна сьогодні. Бачилаб моя мама)) мені майже 40, а такі дурниці в голові) Жду ефекту!
emerald_88• 21 мая 2022
Я обычно с вечера ещё пью бетаргин.
Если уже херово, то только пить воду и рыгать.
автор Первая леди колхоза • 21 мая 2022
Ответ дляНенька наша
Прям пораділа, що кинула палити багато років назад. Хто б плдумав, але краще стає від думки, шо комусь гірше)) сорян. .