21 мая 2022

Похмілля, спасіть - поможіть

Боже, я ніколи більше на чоловіка не булу сваритись. Це жепа. Як я могла??? Дівчатка, христа ради, спасіть, шо робити? З 6:00 ні заснути ні лягти. Голова розривається. Сидимо з хом´яком в двох. Шоб не розбудити сім´ю. О капец, шо зробити шоб прийти в норму?
показать весь текст
автор Первая леди колхоза 21 мая 2022
Ответ дляemerald_88
Я обычно с вечера ещё пью бетаргин.
Если уже херово, то только пить воду и рыгать.
Та нема вже чим з 5:00, вода і все
Ненька наша 21 мая 2022
Ответ дляПервая леди колхоза
Прям пораділа, що кинула палити багато років назад. Хто б плдумав, але краще стає від думки, шо комусь гірше)) сорян. .

Я теж пораділа. Відкрила совєтчицю і тут зразу така тема. Як під замовлення.
В мене ще купа гостей в домі яким сьогодні повинна готувати обід. А я вже хочу, щоб поїхали. Добре, що сьогодні не на роботу
Так що, легше вам? Іти мені також похмелятися?
emerald_88 21 мая 2022
Ответ дляПервая леди колхоза
Та нема вже чим з 5:00, вода і все
Я знаю. Мне тоже очень тяжело алкоголь заходит. Вот пью воду, сразу чашку, потом сразу 2 пальца и выгоняю, на полчаса становится хорошо. В это время можно и сорбент, и витамин с, и от головы что-то успеть выпить.
автор Первая леди колхоза 21 мая 2022
Ответ дляНенька наша

Я теж пораділа. Відкрила совєтчицю і тут зразу така тема. Як під замовлення.
В мене ще купа гостей в домі яким сьогодні повинна готувати обід. А я вже хочу, щоб поїхали. Добре, що сьогодні не на роботу
Так що, легше вам? Іти мені також похмелятися?
Коротше так. Берете і п´єте прям не думаючи що буде. Ковтаєте. Піндец. Піндец. Піндец. За цей час шлунок просто ламбаду танцював. Відкриваєте очі і їсте гарячу мівіну. Знов закриваєте і переконуєте себе, шо вона не поверниться. Бо советчіца поганого не побажає)). Лягаєте на бочок. Все))
кнопкодав 21 мая 2022
Ответ дляПервая леди колхоза
Прям пораділа, що кинула палити багато років назад. Хто б плдумав, але краще стає від думки, шо комусь гірше)) сорян. .
Це точно! Ось читаю вашу тему і радію, що вчасно зупинилася вчора. Пила коньяк. І не те, щоб мені дуже погано було сьогодні, просто якась слабкість в тілі та важкість в голові.
Левый Локоть 21 мая 2022
В таких випадках мені допомагає тільки вирвати, і навіть не вставляти два пальці. Стаю над унітазом і само виходить)) А потім мівінку можна, німесил
Берюковна 21 мая 2022
Ответ дляСнегопадка
Бетаргин
Ліда!Ану глянь,я хоть в юбке?Та нема в мене баралгіна!( с)
viika65 21 мая 2022
Ответ дляСорока-ворона
Пиво с 11 продают )
у нас с открытия магазина.
viika65 21 мая 2022
Ответ дляРостки жимолости
100 грамм - не стоп-кран, выпьешь - не остановишься
неосторожный опохмел приводит к длительному запою.
не мои слова, из фильма.
Ненька наша 21 мая 2022
Ответ дляПервая леди колхоза
Коротше так. Берете і п´єте прям не думаючи що буде. Ковтаєте. Піндец. Піндец. Піндец. За цей час шлунок просто ламбаду танцював. Відкриваєте очі і їсте гарячу мівіну. Знов закриваєте і переконуєте себе, шо вона не поверниться. Бо советчіца поганого не побажає)). Лягаєте на бочок. Все))
Дякую. Вже шукаю де стоїть те пиво. Знаю, що є, а де не знайду може в машині

Одужання нам
Муроводчица 21 мая 2022
Ответ дляПервая леди колхоза
Спазмалгон, афіда і 2 цитрамона. До одного місця. Тіль плюс тошнити почало
Сорбент и вода рео
Утка_в_тапках 21 мая 2022
В аптеці купити ’Бухні’ то щось типу алказельцер ,помагає божсько 😇😇😇
serebro16-72be 21 мая 2022
Ответ дляЛевый Локоть
В таких випадках мені допомагає тільки вирвати, і навіть не вставляти два пальці. Стаю над унітазом і само виходить)) А потім мівінку можна, німесил
Так. Але бажано відразу а не вже зранку
Vika-N 21 мая 2022
Ответ дляПервая леди колхоза
Спазмалгон, афіда і 2 цитрамона. До одного місця. Тіль плюс тошнити почало
Автор, не знаю як це працює, але моєму чоловікові колись дуже допоміг бульон концентрований. Був такий Галіна Бланка в кубиках. Я бачила, що дівчата пишуть про Мівіну, мабуть, він буде подібний. Заливайте окропом і пийте
Кокосиха 21 мая 2022
Пепсі добре допомагає, або кока-кола.
Yuliya 17 21 мая 2022
Раджу завжди і всім! Навіть коли декілька келихів вина! Перед алкоголем атоксіл. І потім ще один, коли вже закінчили пити. На ранок також можна пакетик! Ну шикарно, ніякого похмілля не буде.
А вот недавно 21 мая 2022
Правила трех П:
-поесть
-покакать
-поспать 😁
А еще много пить минеральной воды или воды с лимоном. Можно добавить аспирин, если нет противопоказаний.
Ненька наша 21 мая 2022
Ответ дляVika-N
Автор, не знаю як це працює, але моєму чоловікові колись дуже допоміг бульон концентрований. Був такий Галіна Бланка в кубиках. Я бачила, що дівчата пишуть про Мівіну, мабуть, він буде подібний. Заливайте окропом і пийте
Ой, так.Галина дива робила
Ненька наша 21 мая 2022
Автор. Ви як? Я щось роспилася. П´ю пиво, їм курку
Вже мені добре. В общем, по новому пішло
12 галюцинаций 21 мая 2022
Алкоклин пакет(каждые 4 часа),3 таблетки янтарнрй кислоты через 15 минут 2 таблетки калия. Много воды и спать
Хвець-тець 21 мая 2022
А мені допомагало бульйончик солоний посьорбати
viika65 21 мая 2022
Ответ дляНенька наша
Автор. Ви як? Я щось роспилася. П´ю пиво, їм курку
Вже мені добре. В общем, по новому пішло
пост 69 для Вас.
Бурундучиха 21 мая 2022
Энтеросгель
Ждушечка 21 мая 2022
Ответ дляБерюковна
Ліда!Ану глянь,я хоть в юбке?Та нема в мене баралгіна!( с)
Це звідки?
Любимка-анонимка 21 мая 2022
Ответ дляПервая леди колхоза
Значить так, по данним з смітника в хаті я 0,5 осилила. Не питайте і не коментуйте, бо ше дуже надіюсь, шо допомагав чоловік чи гості, зоч вони і пили всі віскі. Але віра вмирає останньою
Одне можу сказати - ви маєте добре здоров´я!
Щоб стільки гепнути, треба мати неабияке здоров´я
Та ще й коньяк
Грабля 21 мая 2022
Ответ дляСиреневая цапля
Мені мівіна допомогла. Тут дівчатка порадили, на диво - спрацювало))
Вона пересолена і відновлює баланс електролітів
Грабля 21 мая 2022
Стакан води, туди дві дрібки морської солі і сік лимона, випити 2 склянки
viika65 21 мая 2022
Ответ дляГрабля
Вона пересолена і відновлює баланс електролітів
а я всегда думала, зачем пьют рассол на похмелье.
КвартираЧья 21 мая 2022
Ответ дляЖдушечка
Це звідки?
Данилко
Муроводчица 21 мая 2022
Автор и вторая болеющая девушка, как вы, голубушки?