Первая леди колхоза• 21 мая 2022

Похмілля, спасіть - поможіть

Боже, я ніколи більше на чоловіка не булу сваритись. Це жепа. Як я могла??? Дівчатка, христа ради, спасіть, шо робити? З 6:00 ні заснути ні лягти. Голова розривається. Сидимо з хом´яком в двох. Шоб не розбудити сім´ю. О капец, шо зробити шоб прийти в норму?
Берюковна• 21 мая 2022
Ответ дляЖдушечка
Це звідки?
Верка Сердючка про похмєлье.
Ждушечка• 21 мая 2022
Ответ дляБерюковна
Верка Сердючка про похмєлье.
👍 обожаю😍😘
Пиши-пропало• 21 мая 2022
Ответ дляПервая леди колхоза
Коротше так. Берете і п´єте прям не думаючи що буде. Ковтаєте. Піндец. Піндец. Піндец. За цей час шлунок просто ламбаду танцював. Відкриваєте очі і їсте гарячу мівіну. Знов закриваєте і переконуєте себе, шо вона не поверниться. Бо советчіца поганого не побажає)). Лягаєте на бочок. Все))
Автор как вы?
Вбигудях• 21 мая 2022
Ответ дляМуроводчица
Автор и вторая болеющая девушка, как вы, голубушки?
Сплять, як сурки))
автор Первая леди колхоза • 21 мая 2022
Та фіг там, сплять. Дуже довгий день. Сил нема, трусе, як зайця.Піццу замовляла бо сил готувати нема. Шоб я ще хоч раз! Та не доведи Боже!
МадамОхмури• 21 мая 2022
Ответ дляПервая леди колхоза
Завтра будет легче)
автор Первая леди колхоза • 21 мая 2022
Крім питання: як люди в такому стані сплять додалось ще одне: шо відчувають алкоголіки? Як оце вони в такому стані? Боде- боже, Ліда - Ліда (с)
Пополняю_Карму• 21 мая 2022
Ответ дляА я женатая
Водичка Рео, атоксил, анальгин +аспирин
А аспирин зачем?
Не знала что так можно
Пополняю_Карму• 21 мая 2022
Ответ дляСорока-ворона
Боржоми и спать )
Таблетки лично мне обычно до сраки . Хоть иконам молись. А Хреново бывает прям жуть.
Но и сон алкоголика краток и тревожен)))) …. Я тоже после пьянки обычно в 5 утра уже на ногах мечусь по дому в поиске волшебного зелья
В точку
Раньше спала как убитая
Но в 40 лет даже от бутылки сухого вина меня кроет
Тоже мечусь с 5 утра в поисках таблетки от головы и какого то сорбента
Но помогает только сон конечно
А хрен заснёшь
В голове конфети))
Пополняю_Карму• 21 мая 2022
Ответ дляТарабарщина
Зорекс,средство, которое меня когда-то по-молодости, после недельного загула в Крыму, поставило на ноги за пару часов. Правда,не знаю,есть ли оно сейчас в наших аптеках, его по-моему, рашка производит, но аналогов не встречала,все остальные,для меня ’пустышки’.
А что за лекарство такое?
Типа алкозельцера?
Пополняю_Карму• 21 мая 2022
Ответ дляПервая леди колхоза
Я вже кілька раз дивилась на ’ чегото крепке’ , але блін, зразу в туалет біжу. Як люди позмеляються, вони ж по ходу заливають в себе алкоголь, як це зробити? Не то шо не лізе, а дивитись на пляшку не можу, зразу позиви до рвоти
У Вас отравление
Не вздумайте 🍷 алкоголь
На будущее пейте много жидкости, вода, чай, кофе и конечно нужно закусывать
Правила просты
Но не всегда выполнимы
Кхе кхе
Держитесь
Тарабарщина• 21 мая 2022
Ответ дляПополняю_Карму
А что за лекарство такое?
Типа алкозельцера?
Да, но только намного эффективнее. Мне никакие не помогали, а это прямо ’чудо-пилюля’. Кому советовала,всем помогало,но я уже давно его в продаже не видела,там вроде рашка производитель.
Пополняю_Карму• 21 мая 2022
Ответ дляТарабарщина
Вот блин
А я уже прикупила бы
Бо стрессы стрессы

А выходить из них хочется красиво
Интимная• 21 мая 2022
Ответ дляУтка_в_тапках
В аптеці купити ’Бухні’ то щось типу алказельцер ,помагає божсько 😇😇😇
Так, це справді те, що допомагає
Тарабарщина• 22 мая 2022
Ответ дляПополняю_Карму
Вот блин
А я уже прикупила бы
Бо стрессы стрессы

А выходить из них хочется красиво
Ну,моя кума в аптеках искала, не нашла,хотела чтобы дома ’на всякий случай’были. Можно в интернете поискать,я думаю где-то можно заказать.
Ненька наша• 22 мая 2022
Ответ дляМуроводчица
Отписуюся. Вчора випила 0,5 пивка, захотіла їсти. Не спала. Пізніше знов як нове похмілля почалося. Може б і треба було не похмелятися, а терпіти. А потім в нас був обід, попили винця. Все норм.
Пополняю_Карму• 22 мая 2022
Ответ дляТарабарщина
Я тоже не нашла в нашем городе, заказать нельзя
Ну ничего, тут девочки насоветовали много всего.
На всякий случай можно прикупить