21 мая 2022

Похмілля, спасіть - поможіть

Боже, я ніколи більше на чоловіка не булу сваритись. Це жепа. Як я могла??? Дівчатка, христа ради, спасіть, шо робити? З 6:00 ні заснути ні лягти. Голова розривається. Сидимо з хом´яком в двох. Шоб не розбудити сім´ю. О капец, шо зробити шоб прийти в норму?
Я шалунья 21 мая 2022
Віскарика 100 грам і спати
Copy-Paste 21 мая 2022
Пийте багато води ( Боржомі ) прийміть сорбент якийсь і від голови щось
А я женатая 21 мая 2022
Водичка Рео, атоксил, анальгин +аспирин
задумчивая мордочка 21 мая 2022
Алкоклин 1 пакетик.
Если нет, 100 грам чегото крепкого и спать. И больше не пить сегодня
Sanechko 21 мая 2022
Ого. У нас знову появились аноніми? Ото я провтикала
автор Первая леди колхоза 21 мая 2022
Ответ дляCopy-Paste
Пийте багато води ( Боржомі ) прийміть сорбент якийсь і від голови щось
Спазмалгон, афіда і 2 цитрамона. До одного місця. Тіль плюс тошнити почало
автор Первая леди колхоза 21 мая 2022
Ответ дляSanechko
Ого. У нас знову появились аноніми? Ото я провтикала
Слава богу, хоч якась новина добра
Helenny 21 мая 2022
Якщо тошнить, тоді спробувати викликати рвоту, хоча б за допомогою 2х пальців. Це трохи зніме тошноту.
Сорбент який завгодно. Кефір, щоб був не порожній шлунок. Мені крім немесілу нічого не допомагає, коли голова болить. Спробувати поспати. Включіть якийсь легкий фільм, може хоча б по дрімаєте.

Також зустрілися з подружкою, не бачились 2.5 місяця. Випили трохи шампанського, не пила весь цей час. Як же мені було погано. Поки не поспала, легше не стало.
Сиреневая цапля 21 мая 2022
Мені мівіна допомогла. Тут дівчатка порадили, на диво - спрацювало))
Helenny 21 мая 2022
Ответ дляSanechko
Ого. У нас знову появились аноніми? Ото я провтикала
І я провтикала🤣 Та ще й тема така🤣
автор Первая леди колхоза 21 мая 2022
Ответ дляА я женатая
Водичка Рео, атоксил, анальгин +аспирин
З того, що ви написали тільки анальгін дома. Буду чекати, щоб чоловік проснувся і пішов купив. Але думаю, шо помру до цього. Боже, хто б міг подумати що так херово може бути людині??
Поторописька 21 мая 2022
Морозиво
Атоксил, спазмалгон
Снегопадка 21 мая 2022
Бетаргин
Плакат с автографом зимы 21 мая 2022
Гепаргин пару штук,хорошо помогает
автор Первая леди колхоза 21 мая 2022
Ответ дляHelenny
Якщо тошнить, тоді спробувати викликати рвоту, хоча б за допомогою 2х пальців. Це трохи зніме тошноту.
Сорбент який завгодно. Кефір, щоб був не порожній шлунок. Мені крім немесілу нічого не допомагає, коли голова болить. Спробувати поспати. Включіть якийсь легкий фільм, може хоча б по дрімаєте.

Також зустрілися з подружкою, не бачились 2.5 місяця. Випили трохи шампанського, не пила весь цей час. Як же мені було погано. Поки не поспала, легше не стало.
Коньяк, дівчинко моя, за 3 міс. Я навіть не пам´ятаю, як прибирала. Це просто.. не ну капец, оце ж я докотилась. Як би не було так погано, то в принципі все сподобалось. Те шо пам´ятаю
автор Первая леди колхоза 21 мая 2022
Ответ дляСиреневая цапля
Мені мівіна допомогла. Тут дівчатка порадили, на диво - спрацювало))
Хм. Є 1 упаковка. Чорт побери, років 10 -15 не їла. Ну, бог в поміч. Їсти не хочу, тошнить, але спробую

Хом´як, скотина, бісить)) не входить в положення. Тут людина вмирає
serebro16-72be 21 мая 2022
Ответ дляПервая леди колхоза
Коньяк, дівчинко моя, за 3 міс. Я навіть не пам´ятаю, як прибирала. Це просто.. не ну капец, оце ж я докотилась. Як би не було так погано, то в принципі все сподобалось. Те шо пам´ятаю
А скільки ви випили в грамах? Що аж так погано. Якщо він лишився то випийте 30г легше стане і спати захочеться
serebro16-72be 21 мая 2022
Ответ дляПервая леди колхоза
Хм. Є 1 упаковка. Чорт побери, років 10 -15 не їла. Ну, бог в поміч. Їсти не хочу, тошнить, але спробую

Хом´як, скотина, бісить)) не входить в положення. Тут людина вмирає
Не обов´язково мівіну. Гарячий суп чи борщ теж легше
Сиреневая цапля 21 мая 2022
Ответ дляПервая леди колхоза
Хм. Є 1 упаковка. Чорт побери, років 10 -15 не їла. Ну, бог в поміч. Їсти не хочу, тошнить, але спробую

Хом´як, скотина, бісить)) не входить в положення. Тут людина вмирає
Тримайтеся!
Мене в такому стані коти бісили - тупотіли, як бегемоти))
Пирожкиня 21 мая 2022
Ответ дляSanechko
Ого. У нас знову появились аноніми? Ото я провтикала
Не на все, нормальный вопрос без анонима не спросишь, ни за работу, ни за ребенка.
автор Первая леди колхоза 21 мая 2022
Ответ дляПоторописька
Морозиво
Атоксил, спазмалгон
Йомайо, мівіну зібралась запарювати, а тут морозиво. Атоксіл в 5:00 був, спазмалгон в 6:00, хрен там. От цікаво, коли мужики переп´ють, чого ж їм не погано? Чого спати можуть до 9-10? Як це блін працює?
автор Первая леди колхоза 21 мая 2022
Ответ дляserebro16-72be
А скільки ви випили в грамах? Що аж так погано. Якщо він лишився то випийте 30г легше стане і спати захочеться
Значить так, по данним з смітника в хаті я 0,5 осилила. Не питайте і не коментуйте, бо ше дуже надіюсь, шо допомагав чоловік чи гості, зоч вони і пили всі віскі. Але віра вмирає останньою
Крошка Енот 21 мая 2022
Поешьте жидкого, типа куриного бульона. Съешьте апельсин, если есть, нужен витамин С, выпейте аспирина, если ацетилсалициловая кислота, то несколько штук, штуки 4 сразу, и ложитесь спать.
А, ещё хорошо принять душ с прохладной водой, бодрящий такой.
Цыбулька 21 мая 2022
Сладкий чай, сок апельсиновый. И сегодня пережить, завтра легче станет
Сорока-ворона 21 мая 2022
Боржоми и спать )
Таблетки лично мне обычно до сраки . Хоть иконам молись. А Хреново бывает прям жуть.
Но и сон алкоголика краток и тревожен)))) …. Я тоже после пьянки обычно в 5 утра уже на ногах мечусь по дому в поиске волшебного зелья
Быстровочка 21 мая 2022
Ответ дляПервая леди колхоза
Коньяк, дівчинко моя, за 3 міс. Я навіть не пам´ятаю, як прибирала. Це просто.. не ну капец, оце ж я докотилась. Як би не було так погано, то в принципі все сподобалось. Те шо пам´ятаю
От того то так і погано, що давно не пили.
Але ж і розслабитись треба було. Подруготерапія допомагає зняти напруження.
Тепер з’їсти щось легеньке і спробувати поспати.
Тарабарщина 21 мая 2022
Зорекс,средство, которое меня когда-то по-молодости, после недельного загула в Крыму, поставило на ноги за пару часов. Правда,не знаю,есть ли оно сейчас в наших аптеках, его по-моему, рашка производит, но аналогов не встречала,все остальные,для меня ’пустышки’.
Анна-868b 21 мая 2022
Много россола или томатный сок!
автор Первая леди колхоза 21 мая 2022
Саме більше питання в голові, як мужики спати можуть, чого їм не погано? Жду коли проснеться прямо, шоб дюрочку в голові пропилити. Я тут розумієш, вмираю, а він спить)
Анна-868b 21 мая 2022
А вообще пиво тоже помагает через силу хотябы стакан залпом