Фима Собак• 21 мая 2022
А ви помітили, що жінки почали дуже розкуто одягатись?
Прям на кожному кроці бачиш, що назустріч йде самка, яке підкреслює свої принади. Жінки всіх вікових категорій (окрім бабусь) намагаються одягти сукню з декольте поглибше, дівчата одягають шорти вкрай короткі, у всіх футболки з V вирізами і на спині і спереді. Джинси у всіх супер в обліпочку. Мені подобається краса у всіх проявах, але коли занадто сексуальності в одязі людей, це дратує. Таке враження, що ти живеш в оточенні самок, які конкурують з тобою і між собою. Немає сором´язливості і елегантності ніде. А, ну хіба що вихователі в садочках ще спокійно одягаються. А нещодавно до мене в офіс на перевірку прийшла посадова особа в яскраво червоному жакеті, чорних штанах під шкіру в обліпочку і босоніжках шпільках з голими пальцями і пятками. Тобто уже не існує і офісного дрескоду. Вас теж це дратує, чи звикли уже? Чи це я живу в такому середовищі? Я не категорична, просто хочеться доречності в одязі і золотої середини.
Спасу мир• 21 мая 2022
ні, бачу лише у футболках та штанах джинсах в основному, лише молоденькі старшокласниці в коротких спідницях
Ответ дляCамая умная
ні, не помітила. навпаки, бісить сучасна мода, коли молоді дівчата - в клоунських штанях, жакетах з чужого плеча і грубих черевиках. девіз - антисекс. і це офіційний девіз. хоча, я в Києві. а ви де, не знаю. допускаю, що під час війни можливо все. і намагання вип´ятити свої принади, і намагання пристроїтись. чому б і ні. одружувалися і в 1942-му.
хоч у штанях. у нас в офісі одна зимою ходить у теплих еластичних лосинах. довгі гарні ноги, і сама нівроку, але вареник зверху весь і постійно
Откушу что там торчит• 21 мая 2022
Ответ дляKsu160576
у Німеччині наприклад є поняття дрес-коду, у нас немає, тому хай ходять, хоча іноді дуже перебор
Не везде.
Откушу что там торчит• 21 мая 2022
Ответ дляKsu160576
згодна, але у нас ніде
Есть у нас. Вы не можете говорить за всю Германию или Украину.
Откушу что там торчит• 21 мая 2022
Ответ дляKsu160576
дайте посилання
Банки, как минимум. И, я работала в частной компании в областном центре, в городе Одесса, у нас был дресс-код. И обувь закрытая, и колготки летом. Код ЕДРПОУ и название нужны?
Подумывающая• 21 мая 2022
Ответ дляРаботать надо
И где вы таких нашли?
Я б сказала де автор нашлася, що босоніжки і голі пальці верх сексуалізації наряду
Как нефиг делать• 21 мая 2022
Автор, встречают по одёжке...провожают по уму. Если мадам хватило ума надеть то, в чем она выглядит нелепо - то это исключительно ее проблемы и уровень интеллекта. Пусть хоть голая придет в офис. Это ее характеристика, а не Ваша.
Весотехник• 21 мая 2022
Я когда ходила беременная, видела вокруг только беременных, еще удивлялась, что их так много.
Дайте подумать• 21 мая 2022
Ответ дляВсеЧетко
Так и хочется таким в след сказать : прАститутка!
Чому?
Подумывающая• 21 мая 2022
Ответ дляместная
Старієте.) Скоро на лавці будете всіх обмусолювати з сусідкою.)
А по темі, то ви ще не бачили як вдягаються фігуристі латиноамериканки. У нас скромняги ще.
Ага, з дупами 60р , цилюлітом короткі спіднці та шорти, топіки.
Чупа-чупс• 21 мая 2022
Вчера случайно наткнулась на вот такое бежевое боди. Муж сказал, что выглядит обалденно. Взяли. Теперь буду мозолить глаза советчицам
Ответ дляОткушу что там торчит
ні дайте посилання на офіційні вимоги організацій по дрес-коду, що хоча б розміщені на їхніх сайтах
П.С. Одеська область і дрес-код, то як анекдот звучить, чесно. в порту і на митниці дамочки з такими декольте....
Как нефиг делать• 21 мая 2022
Ответ дляЧупа-чупс
В офис в нем идите ))))
Откушу что там торчит• 21 мая 2022
Ответ дляKsu160576
А, ну да - эта ж Адесса, мы тут все как портовые девки, ага. Дискуссия закончена.
Дівчина з космеями• 21 мая 2022
Всі у зручному одязі та взутті. Кежюал майже все. Єдине - трішки повертаються підбори, та й ті - не ’шпильки’ - досить широкі і невисокі.
Я коли була вагітна, скрізь бачила вагітних. Є навіть назва цьому явищу (не пам ятаю). То у Вас щось особисте.
Единая страна!• 21 мая 2022
Це всього лише одяг, кожен одягається як йому подобається, і людина от цього стає і ні гірша ні краща, одяг це лише фантик, а цукерка всередині.
Дівчина з космеями• 21 мая 2022
Ответ дляginora
Ні, не помітила.
Мені здається, що всі навколо в кроссовках і спортивних костюмах
Так і є)
Фима Собак
• 21 мая 2022
Ответ дляKsu160576
Ось я за дрес-код. Якщо начальник відділу в обласному органі приходить до мене в офіс як представник держ органу, вона має бути в ділому стилі.
Або якщо я йду з сім´єю на стрижку, то хочу щоб моя перукар була не в топіку з голим животикои і штанах в обліпочку, а в нормальному одязі. Це ж все ділові відносини.